BEAUTY Medycyna Estetyczna | SonoQueen / Accent Prime - ITP SA

BEAUTY Medycyna Estetyczna | SonoQueen / Accent Prime

PARTY Medycyna Estetyczna | Harmony XL Pro
3 kwietnia 2017
SHAPE | Maximus
3 kwietnia 2017

BEAUTY Medycyna estetyczna nr 1/2017

SonoQueen

Eksperci wybierają SonoQueen! O Królowej Liftingu na łamach magazynu BEAUTY medycyna estetyczna wypowiadają się dr n. med. Marcin Zakrzewski z Klinika Zakrzewski​, dr n.med. Anna Okruszko z Estmed Medycyna Estetyczna​ oraz lek. med. Patrycja Lisiecka-Strupiechowska z Centrum Medyczne Łubna. Zapraszamy do lektury i na zabiegi


więcej o technologii

BEAUTY Medycyna estetyczna nr 1/2017

Accent Prime

Misja płaski brzuch i smukła talia. Sprawdź, co o agencie do zadań specjalnych, urządzeniu Accent Prime sądzą eksperci. W najnowszym numerze Beauty medycyna estetyczna przeczytasz opinie dra Piotra Zawodnego, dr Ilony Wnuk-Bieńkowskiej oraz lek.med. Jacka Ściborowicza.


więcej o technologii

BEAUTY Medycyna estetyczna nr 1/2017

Hity 2017

Przedstawiamy nowe, przełomowe zabiegi medycyny estetycznej, które będą w tym roku wielkimi przebojami. Są bowiem niezwykle skuteczne i bezpieczne. Stwarzają możliwość szybkiego rozwiązanie różnych problemów urodowych. Warto z nich korzystać! W najnowszym numerze Beauty medycyna estetyczna można przeczytać o rewelacyjnych zabiegach technologiami: Maximus, UVLrx, Vectus czy Discovery Pico. Zapraszamy do lektury.


więcej o technologii