KONTAKT - ITP SA

skontaktuj się z nami!


TELEFON: +48 722 008 002

E-MAIL: itp@itpsa.pl


Ikona

serwis

Problemy techniczne, serwisowe

zgłoszenie serwisowe
Ikona

zamówienia

Zamówienia kosmetyków, akcesoriów (filtry, płyny chłodzące, kombinezony LPG)

Ikona

szkolenia

Pytania dotyczące szkoleń, technik wykonywania zabiegów, wskazań oraz przeciwskazań, obsługi technologii

Ikona

marketing

Pytania dotyczące materiałów marketingowych, problemów z dostępami do platform ITP Academy, ITP Partners

Ikona

finanse

Pytania dotyczące realizacji dostaw, kont bankowych, faktur VAT, zaliczek, leasingu

Ikona

sprzedaż

Pytania dotyczące zakupu urządzeń kosmetycznych, medycznych i specjalistycznych, doradztwo w zakresie

Ikona

beauty care

Pytania dotyczące kosmetyków Vagheggi i LPG

FORMULARZ ZGŁOSZENIA


    Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail od ITP S.A. z siedzibą w Warszawie (02-672), ul. Domaniewska 37, Newslettera, w tym informacji o promocjach, aktywnościach itp., zgodnie z Regulaminem

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail od ITP S.A. z siedzibą w Warszawie (02-672), ul. Domaniewska 37, Newslettera, w tym informacji o promocjach, aktywnościach itp., zgodnie z Regulaminem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail od partnerów ITP tj. spółek z grupy kapitałowej MATEX LAB (m.in. Matex Lab S.A., Matex Lab Switzerland S.A., https://www.neauvia.com/contact-us), Newslettera, zgodnie z zasadami wskazanymi na: https://www.iubenda.com/privacy-policy/36967656

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail od partnerów ITP tj. spółek z grupy kapitałowej MATEX LAB (m.in. Matex Lab S.A., Matex Lab Switzerland S.A., https://www.neauvia.com/contact-us), Newslettera, zgodnie z zasadami wskazanymi na: https://www.iubenda.com/privacy-policy/36967656.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie (02–672), ul. Domaniewska 37, e-mail: iod@itpsa.pl. Dane będziemy przetwarzać w celu udzielenia odpowiedzi na zadane nam pytanie lub poruszoną przez Pana/Panią kwestię poprzez formularz kontaktowy, do celów marketingowych oraz w przypadku udzielenia na to osobnej zgody – w celu wysyłki zamówionego Newslettera. Ma Pan/i prawo w każdym czasie wycofać udzieloną zgodę na przesyłanie Newslettera, np. pisząc do nas na adres e-mail: marketing@itpsa.pl. Przysługują Pani/Panu prawa przyznane przez RODO, w szczególności prawo do zapomnienia, sprostowania, ograniczenia danych, dostępu do danych, do ich przeniesienia. Więcej na temat przetwarzania przez ITP danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.