ITP SA - ITP SA
 

Wiemy czego potrzebują nasi KLIENCI.
wiemy jak to osiągnąć.


Specjalizujemy się w dostarczaniu renomowanych marek światowych do sektora medycyny,medycyny estetycznej oraz branży beauty na polski rynek. Nasze bogate portfolio obejmuje urządzenia medyczne i kosmetyczne - lasery medyczne, urządzenia do odmładzania skóry i modelowania ciała, lasery do epilacji, a także specjalistyczne urządzenia dla chirurgii, ginekologii estetycznej, urologii i fizjoterapii.


Nasze innowacyjne urządzenia są wspierane przez nowoczesne rozwiązania Hi-Tech, dbając o bezpieczeństwo i komfort pacjentów. Nasze wybory technologiczne opierają się na solidnych badaniach klinicznych i ekspertyzie międzynarodowych specjalistów.


Wyróżniamy się także historią w branży consultingowej, co pozwala nam świadczyć kompleksowe doradztwo oraz analizę trendów rynkowych dla branży estetycznej. Nasza oferta obejmuje ponad 80 urządzeń oraz ponad 90 technologii, gwarantując, że każdy klient znajdzie idealne rozwiązanie dla swojego biznesu.

Ikona

skuteczność

Każde urządzenie wprowadzone do naszego portfolio to efekt starannych poszukiwań oraz zdobywania wiedzy na rynku międzynarodowym. Współpraca z ekspertami na całym świecie, gwarantuje pacjentom zadowolenie z efektów leczenia oraz poczucie bezpieczeństwa.

Ikona

kompleksowe wsparcie

Nasi partnerzy biznesowi korzystają z naszej wiedzy przy rozwijaniu swojego biznesu na każdym etapie współpracy. Wspieramy ich w pełnym zakresie przy doborze technologii, szkoleniach personelu, budowaniu świadomości marki oraz serwisie.

Ikona

bezpieczeństwo

Bazujemy na przeprowadzonych badaniach klinicznych, zdobytych certyfikatach oraz wiedzy współpracujących z nami specjalistów, lekarzy i kosmetologów.

Ikona

szkolenia

Profesjonalne szkolenia są nieodłącznym elementem aby zakupiona technologia była prawidłowo i efektywnie wykorzystywana. Tylko wtedy pacjent otrzyma skuteczny i bezpieczny zabieg, co staje się gwarancją sukcesu kliniki.

Ikona

rozwój

Rozwój ITP wymaga nie tylko ciągłego dostępu do najnowocześniejszych technologii, ale również czynnego uczestnictwa w największych targach Health&Beauty oraz kongresach branży medycznej na całym świecie.