BEAUTY INSPIRATION | Lemi/ITP S.A. - ITP SA

BEAUTY INSPIRATION | Lemi/ITP S.A.

BEAUTY FORUM | Onda
16 lipca 2019
ELLE | Wywiad z Kasią Nadolną Onda/Thunder/Endermologie/Utims
16 lipca 2019

HARPER’S BAZAAR

Od lat dostarczamy specjalistom na polskim rynku urządzenia zapewniające pracę na najwyższym poziomie. Dbamy również o wzbogacanie naszej oferty o produkty, które zapewniają jeszcze wyższą satysfakcję i komfort podczas zabiegów zarówno dla użytkownika, jak i pacjenta.
👉LEMI to maksymalna elastyczność i rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.
👉LEMI to rozwiązania dostosowane do wymagań funkcjonalnych, estetycznych i usługowych.
👉LEMI to profesjonalne stoły do masażu, leżanki i fotele zabiegowe najwyższej jakości.
Zapraszamy do poznania szerokiej oferty produktów LEMI, w których włoski styl oraz dbałość o szczegóły sprawiają, że stanowią idealne rozwiązania dla:
▶️ kosmetologii oraz SPA&Wellness
▶️ medycyny
▶️ podologii


Zapraszamy na stronę

BEAUTY INSPIRATION

ITP S.A. specjalizuje się w dostarczaniu opatentowanych technologii laserowych i medycznych na rynek polski i zagraniczny. Firma jest oficjalnym dystrybutorem najlepszych światowych marek produkujących sprzęt do medycyny estetycznej, sektora medycznego oraz wellness. Wraz ze swoimi klientami wyznacza najwyższe standardy usług na rynku polskim, umożliwiając szerokiemu gronu specjalistów dostęp do urządzeń zapewniających pracę na najwyższym poziomie oraz gwarantujących bezpieczeństwo i satysfakcję pacjenta. Zabiegi wykonywane z zastosowaniem tych technologii powodują natychmiastową i długotrwałą poprawę wyglądu skóry i ciała, a tym samym zwiększają komfort życia i wpływają pozytywnie na samopoczucie.


Zapraszamy na stronę