KOSMETYKI VAGHEGGI - WHITE MOON - ITP SA

KOSMETYKI VAGHEGGI – WHITE MOON

Codzienne narażenie na działanie promieni UV oraz ogólna nieprawidłowa ekspozycja na słońce, smog (stymulujący wytwarzanie wolnych rodników odpowiedzialnych za procesy utleniania zachodzące w skórze), stres, zaburzenia równowagi hormonalnej i upływający czas - wszystkie te czynniki niekorzystnie wypływają na elastyczność skóry i jej napięcie. Skóra ogólnie staje się cieńsza, a warstwa rogowa naskórka - grubsza. Zmianie ulega również mikrokrążenie, co prowadzi do nieregularnego dopływu krwi do tkanek. Skóra traci jednolity, czysty koloryt i staje się coraz bardziej szara i żółtawa, aż do momentu pojawienia się prawdziwych przebarwień i zmian. Cera traci świetlistość, świeżość i blask, i jest niemalże „pognieciona”. Promienny blask to prawdziwy sekret zdrowej, a tym samym młodzieńczo wyglądającej skóry. Zachowanie tego blasku tak długo, jak to tylko możliwe pozwala na zahamowanie pojawiania się oznak starzenia.

PRZEZNACZENIE

Linia White Moon jest przeznaczona do skóry w każdym wieku, matowej, o nierównym kolorycie i zbyt grubej warstwie rogowej. Idealna zawsze wtedy, kiedy skóra traci przejrzystość, świeżość, jest poszarzała lub potrzebuje dogłębnego oczyszczenia. Polecana w przypadku nierównego kolorytu skóry. Odpowiednia pielęgnacja niezależnie od pory roku Doskonały przeciwstarzeniowy zabieg nadający skórze jednolity wygląd.

SKŁADNIKI AKTYWNE

  • Glabrydyna: flawonoid, lipofilny wyciąg z lukrecji gładkiej, który reguluje aktywność tyrozynazy, a tym samym - syntezę melaniny. Działa przeciwutleniająco i rozświetlająco na skórę z zaburzeniami barwnikowymi.
  • Żywokost lekarski, lukrecja gładka, łopian większy: aktywny kompleks cząsteczek botanicznych pozyskiwanych z kłączy roślin, wykazujący działanie łagodzące i kojące. Regeneruje skórę po mikroatakach szkodliwych czynników, zapobiegając powstawaniu zmian na jej powierzchni i pojawianiu się niepożądanych przebarwień.
  • Synergia substancji złuszczających: mieszanka kwasu jabłkowego, winnego, cytrynowego, glikolowego i mlekowego, która stymuluje kontrolowaną odnowę komórek, powstrzymuje grubienie naskórka i rozświetla skórę.
  • Beta-glukan: polisacharyd (cukier) pozyskiwany ze ścian komórkowych drożdży (Saccharomyces cerevisiae), zamknięty w innowacyjnych mikrogąbkach gwarantujących jego stabilność i pozwalających na stopniowe, ciągłe uwalnianie na skórze przez cały dzień. Stymuluje syntezę włókien kolagenowych, intensyfikuje proces epitelializacji i chroni przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych (UVA i UVB), zapobiegając powstawaniu wolnych rodników.

PRODUKTY DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO


[searchandfilter id="4172"] [searchandfilter id="4172" show="results"]