KOSMETYKI VAGHEGGI - SINECELL - ITP SA

KOSMETYKI VAGHEGGI – SINECELL

PRZEZNACZENIE

Linia Sinecell jest przeznaczona dla osób, które pragną wyszczuplić i wymodelować swoją sylwetkę, zwalczyć zmiany cellulitowe i zniwelować wpływ wywierany na ich ciało przez napięty tryb życia.

SKŁADNIKI AKTYWNE

Z BASENU MORZA ŚRÓDZIEMNEGO:

  • Probiotyki. Oczyszczone probiotyki to rewolucyjne podejście odżywcze do mikrobiomów skóry – dostarczają skórze niezbędne składniki odżywcze oraz aktywują proces wymiany komórek i usuwania zbędnych produktów przemiany materii, obecnych w dużych ilościach w tkankach i odpowiedzialnych za powstawanie nieestetycznych zmian skórnych. Przyczyniają się do odnowy i przywracania równowagi skóry, chroniąc ją przed stresem i szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.
  • Kofeina. Kofeina to aktywny składnik obecny w wielu gatunkach roślin. Wykazuje właściwości lipolityczne i drenujące, przyczynia się do ograniczania zatrzymywania wody w organizmie oraz poprawia krążenie i usuwa zmagazynowany nadmiar płynów fizjologicznych.
  • Morszczyn pęcherzykowaty. Morszczyn pęcherzykowaty to gatunek brunatnic występujący w klimacie chłodnym i umiarkowanym, wzdłuż wybrzeży mórz na półkuli północnej. Charakteryzuje się wysoką zawartością jodu – niezbędnego pierwiastka zapewniającego energetyczną wydajność procesu przemiany materii. Wyciąg z morszczynu jest stosowany w kosmetologii ze względu na właściwości modelujące i wyszczuplające – redukuje tkankę tłuszczową dzięki zawartości alginianów o działaniu nawilżającym i ochronnym.
  • Organiczny jod (opatentowana cząsteczka). Jod przyczynia się do stymulacji komórek, która prowadzi do uwalniania wazoaktywnych cząsteczek niezbędnych do zmaksymalizowania aktywności układu krążenia, pobudzając tym samym spalanie tłuszczu zmagazynowanego w adipocytach i przyczyniając się do zmniejszenia widoczności zmian cellulitowych.
  • UWAGA: składnik ten jest opatentowaną cząsteczką rozpuszczalną w wodzie, oczyszczoną w procesie rekrystalizacji. Z tego względu nie zawiera on wolnego jodu. Ilość jodu wchłaniana każdego dnia redukuje nieestetyczne zmiany skórne, nie przyczyniając się do zmiany poziomu jodu we krwi.

PRODUKTY DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO


[searchandfilter id="4181"] [searchandfilter id="4181" show="results"]