KOSMETYKI VAGHEGGI - SIKELIA - ITP SA

KOSMETYKI VAGHEGGI – SIKELIA

PRZEZNACZENIE

Linia Sikelia to rozwiązanie odpowiednie dla skóry w każdym wieku: przywraca elastyczność, jednocześnie niwelując rozstępy i zapobiegając ich powstawaniu, modeluje sylwetkę, w tym biust, oraz łagodzi dyskomfort skóry związany z menopauzą po 50 roku życia.

SKŁADNIKI AKTYWNE

Z BASENU MORZA ŚRÓDZIEMNEGO:

  • Wyciągi z bergamotki, klementynki i pomarańczy chinotto: jedyna w swoim rodzaju synergia owoców cytrusowych zbieranych wyłącznie w styczniu, kiedy stężenie zawartych w nich składników odżywczych jest najwyższe. Rośliny te są bogate w witaminy, minerały i kwasy alfa-hydroksylowe, które oczyszczają ciało, działają przeciwutleniająco i tworzą efekt liftingu.
  • Wyciąg z kopru: roślina o udowodnionych właściwościach WZMACNIAJĄCYCH działanie enzymu LOXL na włókna elastynowe. Zapobiega utracie jędrności i wiotczeniu skóry.
  • Wyciąg z alg Tisochrysis: przekształca beżowe adipocyty w brązowe, sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej w różnych obszarach ciała, a tym samym modeluje sylwetkę. Składnik ten jest niezwykle istotny przede wszystkim dla osób zbliżających się do menopauzy.
  • Algi Dictyopteris: olej uzyskiwany z tej rośliny zwiększa ilość tkanki tłuszczowej w piersiach, nadając im jędrniejszy wygląd.
  • Bażyna czarna: pomaga zapobiegać degradacji skóry prowadzącej do pojawiania się rozstępów.

PRODUKTY DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO


[searchandfilter id="4180"] [searchandfilter id="4180" show="results"]