KOSMETYKI VAGHEGGI - REHYDRA - ITP SA

KOSMETYKI VAGHEGGI – REHYDRA

PRZEZNACZENIE

Rehydra to linia kosmetyków przeznaczona do skóry w każdym wieku, naturalnie podatnej na odwodnienie, a także do skóry, która w określonych warunkach potrzebuje dodatkowego nawilżenia.

SKŁADNIKI AKTYWNE

  • Althaea officinalis (o wysokiej zawartości śluzu): roślina znana również jako prawoślaz lekarski, zapobiegająca naturalnej degradacji kwasu hialuronowego w skórze.
  • Hydra Plus Complex: Kwas hialuronowy – supernawilżająca cząsteczka, naturalny biosacharyd, masło shea i kwas ksymenowy, pozyskiwany z Ximenia Africana – rośliny zwanej również morską cytryną, która rośnie na sawannach w Afryce Południowej i działa nawilżająco, pomaga zmniejszać widoczność blizn i chroni naczynia krwionośne.
  • Olej jojoba: chroni, odżywia i zmiękcza skórę.
  • Destylat z oczaru wirginijskiego: odświeża i łagodzi zaczerwienienia.
  • Składniki aktywne intensywnie nawilżającego kremu Rehydra: wyciąg z Myrothamnus flabellifolia – krzewu zwanego również rośliną zmartwychwstania, który potrafi przetrwać w warunkach pustynnych, oraz wyciąg z tamaryndowca indyjskiego – rośliny zwanej indyjskim daktylem, bogatej w cukry, witaminy i minerały (w szczególności żelazo, potas i wapń), pektyny i kwasy organiczne (cytrynowy, winowy i jabłkowy), zatrzymują wodę w skórze, zwiększając tym samym jej jędrność. Voandzeia subterranea, znana również jako sorzycha ziemna, to roślina występująca na brzegach Nilu, stymulująca syntezę filagryny (białka spajającego włókna keratyny) oraz poprawiająca różnicowanie komórek naskórka. Masło illipé, pozyskiwane z drzewa shorea stenoptera, odżywia i nawilża skórę oraz poprawia jej elastyczność.

PRODUKTY DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO


[searchandfilter id="4168"] [searchandfilter id="4168" show="results"]