KOSMETYKI VAGHEGGI - LIME - ITP SA

KOSMETYKI VAGHEGGI – LIME

PRZEZNACZENIE

Linia Lime jest przeznaczona do skóry w każdym wieku, zmęczonej, matowej, która utraciła koloryt wskutek różnego rodzaju czynników.

SKŁADNIKI AKTYWNE

  • Stabilizowana witamina C (ascorbyl tetraisopalmitate): najbardziej stabilna forma witaminy C, zabezpieczona przed degradacją przez lipofilny system ochronny. Działa przeciwutleniająco i rozjaśniająco. Stymuluje syntezę kolagenu, zapobiega uszkodzeniom komórek i chroni DNA.
  • Sok z całych czerwonych pomarańczy z Kalabrii: sok wyciskany zarówno ze skórki (bogatej w olejki eteryczne chroniące sok przed utlenieniem i bakteriami), jak i z miąższu (zawierającego pektyny – polimery działające jak naturalna kapsułka chroniąca witaminę C). Sok z całych owoców gwarantuje wysokie stężenie stabilnej witaminy C dzięki zastosowaniu specjalnej techniki ekstrakcji (pasteryzacji).
  • Masło i olejek eteryczny z limonki: pochodząca z Meksyku limonka odżywia skórę i jest bogata w limonen o działaniu przeciwutleniającym. Pobudza mikrokrążenie, niweluje dyskomfort i przynosi ulgę.
  • Olej z nagietka lekarskiego: kojący, odżywczy olejek doskonały do suchej i delikatnej skóry, zmniejszający widoczność blizn i sprzyjający epitelializacji.
  • Olej jojoba: bogaty w naturalne przeciwutleniacze, szybko się wchłania, poprawia kondycję skóry, chroni ją i odżywia.

PRODUKTY DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO


[searchandfilter id="4169"] [searchandfilter id="4169" show="results"]