KOSMETYKI VAGHEGGI - EMOZIONI PLUS - ITP SA

KOSMETYKI VAGHEGGI – EMOZIONI PLUS

PRZEZNACZENIE

Linia Emozioni Plus jest przeznaczona dla coraz większej grupy osób o normalnej skórze, która reaguje na zmieniające się warunki pogodowe i styl życia (smog, klimatyzację, gwałtowne zmiany temperatury, stosowanie nieodpowiednich kosmetyków, stres, nieodpowiednie odżywianie, dym tytoniowy itp.).

SKŁADNIKI AKTYWNE

  • OSTRYŻ DŁUGI Ta roślina występująca w klimacie zwrotnikowym i podzwrotnikowym, z której bulw uzyskiwana jest przyprawa zwana kurkumą, posiada doskonałe właściwości regenerujące, przeciwutleniające i przeciwzapalne. Podczas innowacyjnego, ekologicznego procesu ekstrakcji, totipotencjalne komórki kurkumy są poddawane tłoczeniu w celu uzyskania metabolomu roślinnego, który zapobiega powstawaniu podrażnień wywołanych stresem i blokuje inne reakcje typowe dla wrażliwej skóry. Ta skoncentrowana substancja zawiera nie tylko konwencjonalne cząsteczki o działaniu przeciwzapalnym, ale również cząsteczki i enzymy przekaźnikowe, które przyspieszają działanie łagodzące i zwiększają jego skuteczność.
  • ZANTHOXYLUM BUNGEANUM (pieprz syczuański) Pieprzowiec chiński to roślina wieloletnia, występująca naturalnie w podzwrotnikowym klimacie prowincji Syczuan. Z jego owoców pozyskiwany jest pieprz syczuański – przyprawa o wyjątkowym aromacie i właściwościach sensorycznych, powodująca lekkie mrowienie. Jest stosowany do łagodzenia pikantnych przypraw. W procesie ekstrakcji dwutlenkiem węgla, z owoców i krzewów uzyskiwana jest opatentowana lipofilna substancja aktywna łagodząca dyskomfort wrażliwej skóry.
  • SOSNA NADMORSKA Sosna nadmorska rośnie w idealnym dla siebie środowisku - w pobliżu brzegów Morza Śródziemnego i Atlantyku. Wyciąg z sosny nadmorskiej to silny przeciwutleniacz, który neutralizuje wolne rodniki, łagodzi, chroni i uelastycznia skórę.
  • BORÓWKA Ekologiczny wyciąg z borówki jest bogaty w antocyjany i oddziałuje na ściany naczyń krwionośnych, poprawiając ich odporność i elastyczność oraz zmniejszając przepuszczalność. Wykazuje właściwości przeciwutleniające.
  • RUMIANEK POSPOLITY Destylat z rumianku zawdzięcza swoje niezwykłe właściwości łagodzące zawartym w nim flawonoidom.
  • GRANAT WŁAŚCIWY Występujący naturalnie w rejonach pomiędzy Persją i północnymi Indiami, granat jest uprawiany w basenie Morza Śródziemnego już od starożytności. Nazwa rodzaju pochodzi od słowa Punica, czyli rzymskiej nazwy miasta Kartagina. Granat jest ważnym źródłem tanin i enzymów.
  • MIKROPUDER – GREEN FOCUS Najnowsza generacja „wypełniacza” o działaniu zmiękczającym, rozświetlającym i wygładzającym. Redukuje zaczerwienienia.

PRODUKTY DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO


[searchandfilter id="4171"] [searchandfilter id="4171" show="results"]