KOSMETYKI VAGHEGGI - BALANCE - ITP SA

KOSMETYKI VAGHEGGI – BALANCE

PRZEZNACZENIE

Linia Balance jest przeznaczona zarówno do młodej, jak i dojrzałej skóry: 85% nastolatków boryka się z problemami związanymi z zanieczyszczoną skórą. Przypadłość ta dotyka również coraz większą liczbę osób dorosłych. Produkty tej linii to doskonałe rozwiązanie w przypadku cienkiej, wrażliwej skóry z objawami hiperkeratynizacji, zaskórnikami, wypryskami i podskórnymi krostkami. Idealne gdy skóra błyszczy się i ma nierówną teksturę. Linia ta jest polecana również jako rozwiązanie awaryjne dla każdego rodzaju skóry w przypadku okresowo występujących niedoskonałości spowodowanych stresem, predyspozycjami genetycznymi lub zaburzeniami równowagi hormonalnej.

SKŁADNIKI AKTYWNE

  • Dynia: dostarcza enzymy proteolityczne, skutecznie złuszczając martwy naskórek i stymulując odnowę komórek.
  • Awokado: meksykański owoc zawierający składnik aktywny (butyl avocadate), który niweluje działanie enzymu 5-alfa reduktazy, odpowiedzialnego za nadmierne wydzielanie sebum.
  • Lawenda wąskolistna: olejek eteryczny o działaniu oczyszczającym.
  • Chłonny mikropuder: mineralne cząsteczki pochłaniające nadmiar sebum.
  • Ananas: roślina pochodząca z Ameryki Południowej, wykazująca działanie keratolityczne i przeciwdziałająca grubieniu naskórka.
  • Wierzba biała: drzewo występujące na terenie całej Europy, charakteryzujące się wysoką zawartością salicyny, czyli naturalnego prekursora kwasu salicylowego, a także flawonoidów, takich jak izokwercytryna i taniny. Działa przeciwzapalnie, łagodząco i złuszczająco.
  • Melaleuka skrętolistna: w procesie destylacji oleju z drzewa herbacianego (produkowanego z liści melaleuki) powstaje terpineol – niezwykle silna substancja antyseptyczna o wszechstronnym działaniu na wiele szczepów bakterii i doskonałych właściwościach przeciwzapalnych.

PRODUKTY DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO


[searchandfilter id="4170"] [searchandfilter id="4170" show="results"]