Optilight galeria - ITP SA

GALERIA

9 września 2022 roku mieliśmy okazję gościć w głównej siedzibie ITP S.A. w Warszawie Dr Ronaldo Toyos z Toyos Clinic, Memphis Dry Eye, Lasik and Cataract.

Na praktycznym warsztacie dr Toyos podzielił się swoją wiedzą o technologii Optilight , która jest jedynym urządzeniem posiadającym certyfikację FDA do leczenia Zespołu Suchego Oka.👁 Ta technologia jest łączeniem nowoczesnej okulistyki oraz medycyny estetycznej.

Dr Ronaldo Toyos jest dyrektorem medycznym i założycielem Toyos Clinic. Uzyskał dyplom Board Certified w okulistyce i specjalizuje się w chirurgii zaćmy, LASIK, jaskrze i leczeniu zespołu suchego oka. Jest jednym z najbardziej doświadczonych chirurgów w Stanach Zjednoczonych, wykonując ponad 35 000 operacji zaćmy, 20 000 laserowych zabiegów jaskry oraz 25 000 operacji LASIK. Jest wynalazcą terapii IPL w leczeniu suchego oka.

Czym jest OptiLight?

OptiLight to urządzenie oparte na technologii zoptymalizowanego światła OPT™, która precyzyjnie i intensywnie wykorzystuje wiązkę lasera działając na szerokie spektrum objawów choroby suchego oka spowodowanej dysfunkcją gruczołów Meiboma (MGD).

Zapraszamy do fotorelacji