Platforma laserowa DuoGlide firmy Deka łączy w sobie podwójną wiązkę laserową, ablacyjne CO2 (10600nm) z nieablacyjnym laserem 1540 nm. Zastosowanie w urządzeniu technologii PSD (Pulse Shape Design) umożliwia modelowanie impulsem co wpływa na ablację, koagulację i efekt termiczny w tkance. Możliwe impulsy to: S-Pulse, D-Pulse, H-Pulse, U-Pulse i CW.
Video jest udostępnione jedynie w celu zapoznania się z materiałami przygotowanymi przez producenta wyrobu medycznego prezentowanego na stronie ITP S.A. dla lepszego zrozumienia zastosowań, sposobu działania i parametrów technicznych tego wyrobu medycznego. Video jest przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie ochrony zdrowia i medycyny lub przedsiębiorców zainteresowanych ofertą ITP S.A. w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. ITP S.A. w najszerszym, dozwolonym przez prawo zakresie nie ponosi odpowiedzialności za treść i wykorzystanie (w tym dalsze udostępnianie osobom nieuprawnionym do dostępu do video) zamieszczonego video.
Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.
Laser CO2:
Laser CO2 i laser 1540 nm:
W zależności od zastosowanego impulsu, możemy osiągać określone działanie terapeutyczne. W porównaniu do dotychczasowych zabiegów ginekologicznych, z wykorzystaniem poprzedniej generacji urządzenia: SmartXide2, DuoGlide został wyposażony w robotyczną głowicę MonaLisa Butterfly, która ułatwia przeprowadzanie zabiegów ginekologicznych i dba bezpieczeństwo i standaryzację procedury.
Wymiary: 137 cm x 42 cm x 54 cm
Waga: 70 kg
Wymagania elektryczne: 100-230 V ~ 50-60 Hz
Zabieg jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy niedawno przeszli zabieg złuszczania naskórka, zabiegi chirurgiczne takie jak lifting oraz u pacjentów, u których w przeszłości występowały schorzenia skóry, w tym bliznowce.
Uwaga:
Poniżej znajduje się lista kilku schorzeń, które różnią się w zależności od ich umiejscowienia anatomicznego, nasilenia i cech charakterystycznych dla każdego przypadku. może być powodem szczególnej pracy lub wykluczenia pacjenta chcącego poddać się leczeniu. Po wstępnej rozmowie lekarz oceni, czy wskazane jest wykonanie zabiegu, czy też odroczenie lub wykluczenie:
Należy przeprowadzić dokładną wizytę i wywiad z pacjentem. Lekarz musi ocenić stan zdrowia pacjentki i zapytać o jej historię chorób, aby wziąć pod uwagę ewentualne przeciwwskazania i ostrzeżenia.
Przeciwwskazania i ostrzeżenia dotyczące leczenia:
Środki ostrożności:
— w przypadku wypadania do II stopnia, o ile jest to dozwolone, jedną z końcówek dopochwowych (900 lub 3600);
— końcówkę sromową zaleca się przy wypadaniu ścian pochwy w III i IV stopniu zaawansowania.
W przypadku leczenia pacjentek, które nie są w okresie menopauzy, sugeruje się zaplanowanie sesji tydzień przed miesiączką.
Ginekologia:
Należy przystąpić do dokładnej wizyty i wywiadu pacjenta. Lekarz musi ocenić stan pacjentki i zapytać o jej historię osobistą, aby uwzględnić wszelkie możliwe informacje, przeciwwskazania i ostrzeżenia dotyczące zabiegu.
Środki ostrożności
— w przypadku wypadania do II stopnia, o ile jest to dozwolone, jedną z końcówek dopochwowych (900 lub 3600);
— końcówkę sromową zaleca się przy wypadaniu ścian pochwy w III i IV stopniu zaawansowania.
Zabieg jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy niedawno przeszli zabieg złuszczania naskórka, zabiegi chirurgiczne typu lifting oraz u każdego pacjenta, u którego w przeszłości występowały schorzenia skóry, w tym bliznowce.
Poniżej znajduje się lista kilku schorzeń, które w zależności od ich specyficznego umiejscowienia anatomicznego, nasilenia i specyficzne cechy charakterystyczne dla każdego przypadku, mogą być powodem szczególnej ostrożności lub wykluczenia:
Lekarz na podstawie wyników leczenia może rozważyć przepisanie antybiotyków.
Test skórny
Przed rozpoczęciem leczenia należy wykonać test skórny na małej powierzchni, aby lekarz mógł ocenić, czy zabieg nie spowoduje uszkodzeń skóry.
W przypadku zastosowań dermatologicznych skutki uboczne mogą obejmować łagodny do umiarkowanego ból podczas zabiegu, uczucie pieczenia, krwawienie i łagodny do umiarkowanego rumień pooperacyjny, swędzenie, strupy i obrzęk, który ustępuje w ciągu kilku dni.
Skutki uboczne, takie jak przedłużona pigmentacja hiper/hipo, blizny i oparzenia, mogą wynikać z niewłaściwego użycia nadmiernej energii.
Tylko niewielki procent pacjentów zgłaszał przemijające skutki uboczne, takie jak lekkie zaczerwienienie, uczucie pieczenia, łagodny do umiarkowanego ból po zabiegu lub łagodny obrzęk bezpośrednio po sesji terapeutycznej, które zwykle ustępują po dniu lub dwóch odpoczynku.
Chociaż rzadko, mogą wystąpić inne działania niepożądane, takie jak:
Leczenie sromu:
Większość pacjentów zgłasza jedynie przemijające skutki uboczne, takie jak lekkie zaczerwienienie, uczucie pieczenia, łagodny do umiarkowanego ból po zabiegu lub łagodny obrzęk bezpośrednio po sesji, które zwykle znikają w ciągu kilku dni.
Uwaga, zaleca się, aby lekarz przed leczeniem poinformował pacjenta o możliwych działaniach niepożądanych aby uniknąć niepotrzebnych obaw i zmartwień ze strony pacjenta.
CO2 Mixed 1540 nm:
Leczenie dopochwowe:
Tylko niewielki procent pacjentów zgłaszał przemijające skutki uboczne, takie jak lekkie zaczerwienienie, pieczenie, łagodny do umiarkowanego ból po zabiegu lub łagodny obrzęk bezpośrednio po sesji terapeutycznej, które zwykle ustępują po dniu lub dwóch odpoczynku. Chociaż rzadko, mogą wystąpić inne działania niepożądane, takie jak:
Leczenie sromu:
Większość pacjentów zgłasza jedynie przemijające skutki uboczne, takie jak lekkie zaczerwienienie, pieczenie, łagodny do umiarkowanego ból pozabiegowy lub łagodny obrzęk bezpośrednio po sesji, które zwykle są przechodzą w ciągu kilku dni.
jesteś zainteresowany zakupem urządzenia
DUOGLIDE?