VECTUS – ITP SA

VECTUS

D-ACTOR
12 maja 2019
SOPRANO ICE PLATINUM
14 maja 2019
O PRODUKCIE
Laser Vectus™ to najnowsza i najnowocześniejsza technologia przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia i przebarwień w obrębie skóry. System został opracowany przez naukowców Harvard University i posiada certyfikat FDA, który potwierdza skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegów wykonywanych przy użyciu lasera Vectus. W medycznym laserze diodowym Vectus™ wykorzystano wiele nowatorskich rozwiązań wpływających na jego wyjątkową efektywność kliniczną , bezpieczeństwo, odczucia i komfort pacjenta.

Urządzenie wyposażone jest w czytnik SkinTel™, który bada poziom aktywnej melaniny w skórze pacjenta i na tej podstawie dobiera indywidualne parametry zabiegu, wykluczając ryzyko termicznego poparzenia. W zależności od obszaru zabiegowego można posłużyć się:

 • głowicą z małym spotem zabiegowym dla większej precyzji
 • głowicą z dużym spotem, który w znaczący sposób skraca czas trwania zabiegu.
 • SkinTel™ posiada certyfikat FDA potwierdzający jego skuteczność.
TECHNOLOGIA
Vectus™ to nowoczesna technologia lasera diodowego 810 nm do trwałego usuwania owłosienia i przebarwień. Skuteczność i bezpieczeństwo zapewnia bezprzewodowy czytnik poziomu melaniny SKINTELTM, który zdalnie programuje parametry zabiegowe urządzenia.

 • POSIADA CERTYFIKAT FDA POTWIERDZAJĄCY SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO ZABIEGÓW
 • WYPOSAŻONY W DWIE SOCZEWKI ZABIEGOWE: MAŁĄ - 1,44 CM2 I DUŻĄ - 8,7 CM2
 • DUŻA KONCÓWKA ZABIEGOWA I WYSOKA CZĘSTOTLIWOŚĆ PRACY LASERA POZWALA WYKONAĆ ZABIEG DEPILACJI DUŻYCH OBSZARÓW W BARDZO KRÓTKIM CZASIE
 • TECHNOLOGIA ADVANCED CONTACT COOLINGTM, POZWALA CHŁODZIĆ SKÓRĘ PRZED, W TRAKCIE I PO EMISJI ŚWIATŁA, BEZ RYZYKA POPARZENIA
 • OPTYMALNIE DOBRANA DŁUGOŚĆ ŚWIATŁA (810 NM) GWARANTUJE WYSOKĄ SKUTECZNOŚĆ ZABIEGÓW
 • OPATENTOWANY SYSTEM PHOTON RECYCLINGTM ZAPEWNIA EFEKTYWNE WYKORZYSTANIE WYEMITOWANEGO ŚWIATŁA, CO ZWIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ ZABIEGU
 • JEDNORODNE ROZŁOŻENIE ENERGII NA CAŁEJ POWIERZCHNI SZKŁA SZAFIROWEGO

WSKAZANIA
 • Usuwanie owłosienia
 • Redukcja przebarwień
OKIEM EKSPERTA
Dr Marcin Ambroziak
Laser diodowy Vectus™ to gwarancja skuteczności, bezpieczeństwa i komfortu pacjenta w walce z niechcianym owłosieniem. Zabieg jest wyjątkowo skuteczny dzięki jednolicie rozłożonej wiązce światła na całej powierzchni głowicy oraz technologii odzyskującej światło odbite od skóry. Zastosowany czytnik melaniny Skintel™, pozwalający na dostosowanie parametrów zabiegowych do indywidualnych potrzeb pacjenta, minimalizuje ryzyko poparzeń, a szafirowe szkiełko chłodzące skórę przed, w trakcie i po emisji impulsu sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.
www.klinikaambroziak.pl
Dr Marcin Ambroziak
Dr Krzysztof Miracki
Kiedy rozmawiam z pacjentami o tym, czego oczekują od nowoczesnej epilacji, niemal zawsze słyszę te same odpowiedzi: bezpieczna, trwała, skuteczna, możliwie mało bezbolesna. Dlatego rekomenduję epilację laserem Vectus, która w pełni odpowiada ich oczekiwaniom. Nie tylko szybko i bardzo skutecznie usuwa niechciane owłosienie, ale też daje najtrwalsze efekty.
www.klinikamiracki.pl
Dr Krzysztof Miracki
Dr Magdalena Szymańska-Bueno
Starając się znaleźć odpowiednie rozwiązanie do depilacji laserowej zwracaliśmy szczególną uwagę na wysoki poziom bezpieczeństwa. Wybór, spośród szerokiej oferty rynku medycyny estetycznej, padł na laser Vectus, ponieważ posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym FDA, potwierdzający wyjątkową skuteczność działania i bezpieczeństwo. Unikalny czytnik poziomu melaniny SkintelTM pozwala dopasować parametry działania do pożądanego efektu, przez co pacjenci, po serii zabiegów, zadowoleni z działania lasera, chętnie wracają na kolejne obszary.
www.goodtimedayspa.eu
Dr Magdalena Szymańska-Bueno
Lek. Med. Marcin Kunicki
Pacjenci szukają różnych rozwiązań w zakresie depilacji. Ma być bezbolesna, trwała, a przede wszystkim skuteczna. Taki jest właśnie Vectus, ta amerykańska technologia gwarantuje najlepsze efekty zabiegowe w zakresie usuwania owłosienia. Laser posiada czytnik melaniny w skórze - Skintel TM, co pozwala na dobór optymalnych i najlepszych parametrów dla pacjenta. Specjalny system chłodzenia Advanced Contact Cooling TM zapewnia najwyższy komfort pacjentowi przed i w trakcie emisji światła. To technologia godna zaufania i polecenia!
www.ipcliniq.pl
Lek. Med. Marcin Kunicki
Dr Łukasz Tyndel
Vectus to laser, który swoją renomę na rynku medycyny estetycznej zdobywa już od kilku lat i niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem pacjentów. Ceniony jest przede wszystkim za wyjątkową skuteczność epilacji i szybkość zabiegu. Nasze pacjentki chętnie wracają z koleżankami, mamami, siostrami, aby pokazać, że raz na zawsze można pozbyć się problemu niechcianego owłosienia i cieszyć się komfortem gładkiej skóry w każdej sytuacji. Może warto pomyśleć o przyszłorocznym okresie wakacyjnym i wykonać serię zabiegów już teraz?
www.laserestetic.pl
Dr Łukasz Tyndel
Dr Piotr Zawodny
Laser Vectus® to do tej pory najbardziej nowatorska metoda depilacji. Niepowtarzalnymi atutami tego urządzenia jest Skintel, czyli czytnik melaniny, dzięki któremu uzyskujemy spersonalizowane parametry zabiegowe, wyższą efektywność, a ryzyko powikłań zostaje zminimalizowane. Krótki czas zabiegu oraz zadowolenie naszych pacjentów jednoznacznie potwierdza skuteczność terapii.
www.klinikazawodny.pl
Dr Piotr Zawodny
mgr Kamila Koska-Mach
Depilacja laserowa Vectus
Po pierwsze - dlaczego laser? Laser diodowy poprzez emitowanie wiązki promieni pochłanianej przez barwnik włosa, co prowadzi do termicznego zniszczenia mieszka włosowego. Rezultatem technologii laserowej jest najwyższa możliwa skuteczność w trwałym usuwaniu owłosienia, a co lepsze – widoczna już po pierwszym zabiegu, który likwiduje nawet 30% widocznych włosów.
Po drugie – dlaczego Vectus®? Vectus® to obecnie najbardziej zaawansowany system do epilacji laserowej. Jako jedyny laser na świecie posiada inteligentny czytnik melaniny w skórze SkinTel™, zapewniający indywidualny dobór parametrów zabiegowych, czyniąc go niesamowicie skutecznym również w przypadku rudych czy blond włosów, eliminując jednocześnie ryzyko poparzeń. Wbudowany system chłodzenia sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny a jego certyfikat FDA gwarantuje całkowite bezpieczeństwo. Wielką zaletą jest jego bezkonkurencyjna szybkość, ponieważ Vectus® usuwa wiele cebulek włosów jednocześnie, a nie pojedynczo jak ma to miejsce w przypadku wielu innych technologii laserowych.
www.klinikakosma.pl
Kosmetolog, właściciel kliniki Kosma - Kamila Koska-Mach
dr n. med. Igor Michajłowski
Skuteczność lasera Vectus to efekt zastosowania w tym urządzeniu nowatorskich technologii. Dobrym przykładem jest czytnik poziomu melaniny w skórze Skintel. Dzięki temu rozwiązaniu parametry zabiegu dobierane są indywidualnie do każdego pacjenta. Dzięki temu zabieg jest bezpieczny, ale jednocześnie efektywny.
Clinica Cosmetologica
dr n. med. Igor Michajłowski - specjalista dermatolog, ekspert medycyny estetycznej
Karolina Formela
Laser Vectus to najnowocześniejszy sprzęt do depilacji laserowej. Jego technologie zostały opracowane przez zespół naukowców z Harvard University. Sprzęt posiada certyfikat FDA, co świadczy o bezpieczeństwie i skuteczności wykonywanych przy jego pomocy zabiegów.
Clinica Cosmetologica
Karolina Formela, kosmetolog Clinica Cosmetologica
lek. med. Bartosz Szlachcic
System działania lasera do depilacji opiera się na fototermolizie selektywnej. Nie mniej nie wszystkie lasery dają podobne rezultaty. Nowoczesne i unikatowe technologie lasera VECTUS takie jak Skintel badający poziom melaniny, czy głowica zakończona szkłem szafirowym działającym chłodząco na skórę powodują, że zabieg ten pozostaje bezpieczny, komfortowy i niezwykle efektywny.
Medistica. Medycyna + Piękno
LEK. MED. BARTOSZ SZLACHCIC
lek. med. Katarzyna Król-Jędraga
Najlepszą metodą na szybkie pozbycie się owłosienia na twarzy i ciele to w moim gabinecie laser diodowy Vectus. Pacjentki są zadowolone z komfortu i szybkości zabiegu, a ja jako lekarz za bezpieczeństwo i efekt. Aparat ma potwierdzoną skuteczność i posiada certyfikat FDA, pozwala też na dobranie indywidualne parametrów dla każdej karnacji i koloru włosów oraz daje możliwość zabiegów przez cały rok.
Klinika ALLESTETIS
lek. med. Katarzyna Król-Jędraga
dr Gabriel Ruciński
Stosując laser diodowy wystarczy zaledwie kilka zabiegów, aby skutecznie pozbyć się owłosienia z wybranej okolicy. Ten wyjątkowo szybki efekt jest możliwy dzięki opracowanej technologii i potwierdzonej certyfikatem FDA. Aparat wyposażony w dwie głowice do małych i większych powierzchni, posiada też czytnik melaniny. Dzięki czemu lekarz może dobrać parametry działania, indywidualne dla każdego pacjenta.
Klinika Bellamed
dr Gabriel Ruciński
dr n. med. Maciej Krajewski
Rzesze zadowolonych pacjentów i niesłabnące zainteresowanie zabiegami trwałego usuwania owłosienia laserem Vectus to najlepsza rekomendacja. Od lat jest to zabieg, który obok skuteczności łączy w sobie wysoki standard bezpieczeństwa, zagwarantowany m.in. przez czytnik melaniny w skórze Skintel™. Dzięki temu zabieg (moc energii lasera) jest dostosowywany do indywidualnych predyspozycji, tak by cieszyć się efektem gładkiej, pozbawionej włosów skóry jak najszybciej i jak najdłużej.
www.klinikakrajewski.pl
dr n. med. Maciej Krajewski

EFEKTY PRZED I PO

PRZED

PO

PRZED

PO

SkintelTM
Inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze.

Duża soczewka zabiegowa 8,7 cm2

Mała soczewka zabiegowa 1,44 cm2

PRODUKTY TEGO SAMEGO PRODUCENTA