UTIMS – ITP SA

UTIMS

Mobilift M6
6 maja 2019
SECTUM
7 maja 2019
MATERIAŁY VIDEO
O PRODUKCIE
Nowa era HIFU do wyszczuplania i ujędrniania ciała. Dzięki wyjątkowej precyzji działania i głębokiej penetracji tkanki umożliwia skuteczną, bezinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej z jednoczesnym obkurczeniem skóry.
Dzięki UTIMS osiągamy spektakularne efekty redukcji tkanki tłuszczowej, przy zachowaniu komfortu zabiegu. Producenci UTIMS poszli o krok dalej i stworzyli technologię HIFU, która umożliwia znacznie głębszą penetrację tkanki, tak by trwale usunąć tkankę tłuszczową, a tym samym skutecznie zmniejszyć obwód brzucha, ud czy ramion – miejsc, w których odkładanie tkanki tłuszczowej jest wyjątkowo uporczywe. Dzięki zastosowaniu unikatowej konstrukcji kartridży emisji fal – UTIMS gwarantuje skuteczne i komfortowe zabiegi bez ryzyka poparzeń.
TECHNOLOGIA
HIFU – Hight Intensive Focused Ultrasounds – wysoce skoncentrowana energia fal ultradźwiękowych, która bezinwazyjnie przechodząc przez naskórek, dociera w głębokie warstwy skóry. Dzięki wysokiemu skoncentrowaniu fal, w tkance dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują skórę do przebudowy. Dzieje się to przy wykorzystaniu wysokiej temperatury (powyżej 65 stopni Celsjusza), która doskonale działa również na redukcję tkanki tłuszczowej.
Mikropęcherzyki energii wydobywające się podczas emisji fali ultradźwiękowej wymagają rozładowania. Technologia innowacyjnego emitora z otworem na środku pozwala również na „ucieczkę” mikropęcherzyków, nie zaburzając tym samym prostej i precyzyjnej emisji fali oraz jej mocy.
Do redukcji tkanki tłuszczowej wykorzystywane są 3 rodzaje kartridży, które działają na głębokościach 8 mm, 13 mm i 18 mm. Precyzyjnie uderzają w adipocyty, rozbijając je, a tym samym zmniejszając objętość tkanki tłuszczowej.

 • 6 TYPÓW KARTRIDŻY O RÓŻNYM ZASIĘGU I GŁĘBOKOŚCI PENETRACJI, POZWALA NA ZASTOSOWANIE TECHNOLOGII NA WIELU OBSZARACH.
 • 3 SPECJALNE KARTRIDŻE DO REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ DZIAŁAJĄCE NA WYJĄTKOWEJ GŁĘBOKOŚCI W TKANCE – NAWET DO 18 MM.
 • MOŻLIWOŚĆ REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ ORAZ LIFTINGU SKÓRY PODCZAS JEDNEGO ZABIEGU
 • INNOWACYJNY MODEL EMITORA FALI ULTRADŹWIĘKOWEJ ZAPEWNIAJĄCY BEZPIECZEŃSTWO I SKUTECZNOŚĆ ZABIEGU
WSKAZANIA
 • Modelowanie ciała i okolic twarzy
 • - redukcja „drugiego podbródka”
  - redukcja „oponki” na brzuchu
  - redukcja „bryczesów”
  - zmniejszenie obwodu talii i ud
  - lifting i wyszczuplenie ramion

 • Lifting wiotkiej skóry na twarzy i ciele
OKIEM EKSPERTA
Dr Olga Bobowska – Guglas
Utims to nasza nowość w Klinice. Dzięki wyjątkowej precyzji działania i głębokiej penetracji tkanki umożliwia skuteczną, bezinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej z jednoczesnym obkurczeniem skóry. HIFU to wysoce skoncentrowana energia fal ultradźwiękowych, która bezinwazyjnie przechodząc przez naskórek, dociera w głębokie warstwy skóry. Dzieje się to przy wykorzystaniu wysokiej temperatury (powyżej 65 stopni Celsjusza), która doskonale działa na redukcję tkanki tłuszczowej. UTIMS umożliwia znacznie głębszą penetrację , tak by trwale usunąć tkankę tłuszczową, a tym samym skutecznie zmniejszyć obwód brzucha, ud czy ramion – miejsc, w których odkładanie tkanki tłuszczowej jest wyjątkowo uporczywe. Obserwuje doskonałe efekty terapeutyczne u swoich pacjentów i polecam zabieg w naszej Klinice. .
www.helseclinic.com.pl
Dr Olga Bobowska – Guglas
dr Krzysztof Miracki
Stosowanie nowoczesnych urządzeń emitujących sfokusowaną falę ultradźwiękową (HIFU) w celu redukcji tkanki podskórnej oraz obkurczenia skóry jest małoinwazyjne i przynosi widoczne i trwałe rezultaty. W naszej klinice oferujemy indywidualny plan zabiegowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować Pacjentom skuteczne rozwiązania. Redukcja tkanki tłuszczowej z jednoczesnym liftingiem skóry wybranej partii ciała to zabieg, którego poszukuje wielu z naszych Pacjentów.
www.klinikamiracki.pl
Dr Krzysztof Miracki

EFEKTY PRZED I PO

BRZUCH

PRZED

PO

BRZUCH

PRZED

PO

PODBRÓDEK

PRZED

PO

Dzięki uprzejmości Instytutu La Vida w Poznaniu

PODBRÓDEK

PRZED

PO

PODBRÓDEK

PRZED

PO

POPRAWA OWALU TWARZY

PRZED

PO