SURGEN – ITP SA

SURGEN

ZAFFIRO
14 maja 2019
GENEO
14 maja 2019
MATERIAŁY VIDEO
O PRODUKCIE
ENERGIA HYBRYDOWA PRZYWRÓCI MŁODOŚĆ TWOJEJ SKÓRZE
Surgen oferuje komfortowe i krótkie zabiegi skutecznie redukujące efekty starzenia się skóry. W innowacyjnym urządzeniu Surgen™produkcji firmy Pollogen®, wykorzystano opatentowaną technologię Energii Hybrydowej – rozwiązanie, które umożliwia, w sposób komfortowy i bez okresu rekonwalescencji, wypełnienie zmarszczek oraz uzyskanie efektu mini liftingu.

Energia Hybrydowa łączy w sobie korzyści zabiegów inwazyjnych z zaletami, bezpiecznych i nieinwazyjnych procedur. To unikalna metoda gwarantująca wyraźną, natychmiastową i długotrwałą poprawę kondycji i wyglądu skóry. Komfortowe zabiegi Surgen™ stymulują produkcję kwasu hialuronowego, odbudowę kolagenu i elastyny. Dzięki temu skóra wygląda na młodszą. Procedura nie wymaga okresu rekonwalescencji, pacjent może poddać się zabiegowi nie rezygnując z codziennych zajęć.
TECHNOLOGIA
Urządzenie SurgenTM wykorzystuje Energię Hybrydową (Hybrid EnergyTM), łącząc dwie opatentowane technologie: mikroablację termiczną i elektryczną oraz technologię frakcyjnego RF (TriFractionalTM). Urządzenie służy do zabiegów w zakresie poprawy owalu twarzy, przebudowy struktury skóry, dając efekt wypełnienia, odmłodzenia skóry, redukcji blizn i rozstepów, długotrwałego liftingu.

 • DZIAŁA NA NASKÓREK I SKÓRE WŁAŚCIWĄ
 • OPATENTOWANA TECHNOLOGIA TRIFRACTIONALTM DLA POPRAWY WYGLĄDU POWIERZCHNI SKÓRY
 • OPATENTOWANA TECHNOLOGIA VOLUDERM HE DLA UZYSKANIA EFEKTU WYPEŁNIENIA, MINI LIFTINGU I REDUKCJI ZMARSZCZEK
 • POSIADA JEDNORAZOWE STERYLNE KOŃCÓWKI
 • APLIKATOR ENERGII HYBRYDOWEJ: GEN36 – KOŃCÓWKA Z 36 IGŁAMI DO ZABIEGÓW TWARZY I SZYI, GEN12 – KOŃCÓWKA Z 12 IGŁAMI DO PRECYZYJNYCH ZABIEGÓW NA MAŁYCH OBSZARACH
 • APLIKATOR TRIFRACTIONAL Z KOŃCÓWKĄ 7X7 Z 49 PUNKTAMI ABLACJI DLA OPTYMALNEGO EFEKTU PRZY MINIMUM DYSKOMFORTU

WSKAZANIA
 • Lifting twarzy
 • Zmarszczki
 • Blizny
 • Rozstępy
 • Resurfacing
 • Efekt wypełnienia i rozświetlenie
OKIEM EKSPERTA
Maria Koniec
Urządzenie Surgen wyposażone jest w opatentowaną technologię Energii Hybrydowej. W trakcie zabiegu do skóry właściwej, poprzez emisję RF w bezbolesny sposób wprowadzane są igły, a emisja impulsu elektrycznego doprowadza do termicznego pobudzenia oraz powstania niewielkiego stanu zapalnego, który zapoczątkowuje proces regeneracji skóry, odbudowy włókien kolagenowych oraz stymulacji kwasu hialuronowego. Dzięki temu nowatorskiemu połączeniu uzyskujemy efekt zagęszczonej, grubszej skóry. Surgen przeznaczony jest dla skór cienkich, wiotkich, pozbawionych sprężystości oraz odwodnionych. Surgen jest zabiegiem odczuwalnym, zostawiającym małe ślady (kontrolowane uszkodzenia), dzięki czemu daje efekt mocniejszego, ale nadal mało inwazyjnego zabiegu kosmetologicznego.
www.skinclinic.pl
Maria Koniec - specjalista kosmetolog
dr n. med. Igor Michajłowski
Zabieg Surgen wykonywany jest za pomocą sprzętu Pollogen Legend. Podstawą jest tu wykorzystanie Energii Hybrydowej. Połączono dwie technologie – mikroablację termiczną oraz elektryczną, a także technologię TriFractional. W efekcie skóra pobudzana jest do produkcji kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.
Clinica Cosmetologica
dr n. med. Igor Michajłowski - specjalista dermatolog, ekspert medycyny estetycznej
Julia Krajewska
Podczas zabiegu Surgen działamy na naskórek oraz skórę właściwą. Zabieg doskonale sprawdzi się w przypadku zmarszczek, blizn, utraty jędrności i gęstości skóry oraz rozstępów, gdyż efektem jest tu przebudowa struktur skóry.
Clinica Cosmetologica
mówi Julia Krajewska, kosmetolog Clinica Cosmetologica

EFEKTY PRZED I PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO