SPADEEP – ITP SA

SPADEEP

DIVINE PRO
16 maja 2019
LAMPA LED TRIWINGS
17 maja 2019
O PRODUKCIE
SPADEEP jest nieinwazyjnym systemem, który wykorzystuje skoncentrowaną energię fal radiowych do modelowania ciała i twarzy, a także ujędrniania i odmładzania skóry. To najwyższej klasy rozwiązanie dające lekarzom większą kontrolę nad głębokością wnikania w skórę, co pozwala na uzyskanie wyraźnie zauważalnych rezultatów. Zabieg jest bezpieczny, wygodny i skuteczny nawet w najbardziej wrażliwych miejscach.
TECHNOLOGIA
To udoskonalone rozwiązanie oferuje wiele różnych innowacji, a w tym m.in.: 2 złącza aplikatora zapewniające najwyższą elastyczność i wygodę dla osoby, która przeprowadza zabieg, kontrola głębi nowej generacji oferująca 4 poziomy penetracji w głąb tkanek, 7-calowy kolorowy ekran i intuicyjny, przyjazny dla użytkownika graficzny interfejs użytkownika (GUI), a do tego różne wstępnie skonfigurowane procedury leczenia, ergonomiczne końcówki aplikatora umożliwiające uzyskanie lepszych wyników i wiele innych.
 • 7-CALOWY KOLOROWY EKRAN I INTUICYJNY, PRZYJAZNY DLA UŻYTKOWNIKA GRAFICZNY INTERFEJS (GUI)
 • UDOSKONALONY UKŁAD CHŁODZENIA
 • MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA DWÓCH APLIKATORÓW, BY SKRÓCIĆ CZAS KONFIGUROWANIA
 • ŁATWA, SZYBKA I EKONOMICZNA OBSŁUGA, DZIEKI ZASTOSOWANIU WSTĘPNIE SKONFIGUROWANYCH PLANÓW ZABIEGÓW
 • APLIKATORY UNILARGE I COAXIPOLAR SĄ WYPOSAZONE WE WBUDOWANY TERMOMETR NA PODCZERWIEŃ DO MONITOROWANIA TEMPERATURY
 • WYKORZYSTUJE SKONCENTROWANĄ ENERGIĘ UNIPOLAR RF® ORAZ COAXIPOLAR®

WSKAZANIA
 • Niszczenie komórek tłuszczowych
 • Cellulit
 • Głębokie modelowanie ciała i twarzy
 • Nierówności po liposukcji
 • Redukcja zmarszczek
KORZYŚCI
  Regulacja głębokości Ukierunkowane leczenie na wielu głębokościach penetracji pozwala na większą kontrolę nad zabiegiem i uzyskanie lepszych wyników, przy zachowaniu nienaruszonej tkanki otaczającej.

  Bezpieczne i skuteczne Bezpieczny i skuteczny dla wszystkich rodzajów skóry, w tym cienkich i delikatnych okolic twarzy, szyi i dekoltu.

  Najwyższa elastyczność Optymalna regulacja umożliwia dopasowanie aplikatorów, procedur i głębokości zabiegu do każdego pacjenta i obszaru zabiegu, co pozwala na uzyskanie optymalnych rezultatów.

  Komfort pacjenta System stopniowego ogrzewania i zintegrowanego chłodzenia zaprojektowano z myślą o zwiększeniu komfortu pacjenta w trakcie całego zabiegu.

  Brak okresu rekonwalescencji Pacjenci mogą wznowić normalną aktywność zaraz po leczeniu.

UniBody
połączenie fali radiowej unipolarnej z mechaniczną stymulacją tkanki. Głębokie działanie termiczne. Działanie na tkankę tłuszczową i na skórę.

UniFace
technologia fali radiowej unipolarnej, dedykowana zabiegom na obszarze twarzy i małych obszarach na ciele. Głowica masująca zwiększa efekt
terapeutyczny.

UniLarge
technologia fali radiowej unipolarnej, dedykowana zabiegom na obszarze twarzy i ciała. W połączeniu z głowicą Coaxipolar ukierunkowana na redukcję nadpoltliwości.

MicroplasmaTM/Pixel RF
frakcyjny RF, jednoczesna ablacja i koagulacja tkanki. Doskonałe narzędzie do przebudowy skóry: blizn, rozstępów i zmarszczek. Zabiegi łączy się z głowicą IMPACT.

CoaxiPolar
technologia fali radiowej bipolarnej. Działanie termiczne w obszarze skóry twarzy (okolica oka, czoło). Wbudowany termometr monitorujący temperaturę skóry.