SOPRANO ICE PLATINUM – ITP SA

SOPRANO ICE PLATINUM

VECTUS
14 maja 2019
SOPRANO ICE
14 maja 2019
MATERIAŁY VIDEO
O PRODUKCIE
Soprano ICE Platinum to pierwszy na świecie laser emitujący trzy długości fal (Aleksandryt 755NM, Dioda 810 NM, Nd YAG 1064 NM) podczas jednego impulsu. To innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala uszkodzić struktury włosa na różnych głębokościach i zwiększa skuteczność zabiegu bez względu na kolor i strukturę włosa. Synergia działania trzech fal (będących złotym standardem w laserowej depilacji) podczas każdego impulsu zapobiega ponownemu odrostowi owłosienia.
TECHNOLOGIA
Soprano ICE Platinum to pierwszy na świecie laser emitujący trzy długości fal (Aleksandryt 755NM, Dioda 810 NM, Nd YAG 1064 NM) podczas jednego impulsu. To innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala uszkodzić struktury włosa na różnych głębokościach i zwiększa skuteczność zabiegu bez względu na kolor i strukturę włosa. Synergia działania trzech fal (będących złotym standardem w laserowej depilacji) podczas każdego impulsu zapobiega ponownemu odrostowi owłosienia.

  • JEDNA GŁOWICA EMITUJĄCA JEDNOCZEŚNIE 3 DŁUGOŚCI FAL W JEDNYM IMPULSIE
  • TECHNOLOGIA SHR SPRAWIAJĄCA, ŻE ZABIEG JEST PRAKTYCZNIE BEZBOLESNY I NIE MA RYZYKA USZKODZENIA OTACZĄJACEJ TKANKI
  • SYSTEM ICETM TECHTM CHŁODZI POWIERZCHNIE SKÓRY, ZAPEWNIAJĄC KOMFORT PODCZAS ZABIEGU
  • SPRAWDZA SIĘ W PRZYPADKU WŁOSÓW JASNYCH I CIENKICH, WSZYSTKICH FOTOTYPÓW SKÓRY

WSKAZANIA
  • Usuwanie owłosienia
  • Lifting skóry
OKIEM EKSPERTA
Dr n. med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska
SOPRANO ICE PLATINUM zrewolucjonizowało rynek depilacji laserowej. 3 długości fali w jednej głowicy, technologia pracy "in motion" i dedykowany system chłodzenia gwarantujący niemalże bezbolesny zabieg, to rozwiązania, które zachwyciły naszych Pacjentów. Pora roku, opalenizna, jasne lub ciemne włosy? Z SOPRANO ICE PLATINUM nie mamy praktycznie żadnych ograniczeń.
www.klinikazakrzewscy.pl
Dr n. med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska
Lek. med. Piotr Ginter
W naszej klinice postawiliśmy na Soprano Ice Platinum z unikalnym systemem chłodzenia, który minimalizuje odczucia podczas zabiegu epilacji. Jego wyjątkową skuteczność zawdzięczamy zastosowaniu trzech rodzajów i długości wiązek laserowych zamkniętych w jednej głowicy, dzięki temu mamy pewność, że zadziałamy odpowiednio na każdy rodzaj włosa i niezależnie od fototypu skóry.
www.velvetclinic.eu
Lek. med. Piotr Ginter
Lek. Jakub Sazanów-Lubelski
Skuteczność zabiegów jest dla mnie najważniejsza. Skuteczny zabieg to zadowolony pacjent, dlatego zdecydowałem się na wprowadzenie do naszej oferty przełomowej technologii Soprano Platinum ICE. To rewolucja w depilacji laserowej. Pierwszy na świecie laser, który łączy 3 urządzenia w jednym! To połączenie lasera aleksandrytowego, diodowego i Nd: Yag podczas jednego impulsu! Efektywność zabiegów wzrasta kilkakrotnie!
www.skin-laser.pl
Lek. Jakub Sazanów-Lubelski
Dr n. med. Anna Maria Wasilewska
Usuwanie zbędnego owłosienia tradycyjnymi metodami, oprócz tego, że jest czasochłonne, to krótko pozwala cieszyć się gładką skórą. A gdyby tak na stałe zapomnieć o goleniu? Soprano Ice Platinum to laser, który łączy w sobie 3 najefektywniejsze rodzaje lasera, w jednym impulsie. W ten sposób możemy działać na każdy rodzaj owłosienia, nawet na jasne i cienkie włosy, usuwając je skutecznie i trwale. Pacjenci pytają często o bolesność – wyjątkowe chłodzenie powierzchni skóry podczas zabiegu wprowadza nowy standard - uczucie komfortu podczas depilacji laserowej.
www.profemed.pl
Dr n. med. Anna Maria Wasilewska
Dr Beata Dethloff
Jak uzyskać gładkie nogi i usunąć zbędne owłosienie na zawsze? Soprano Ice to uwielbiana przez moich pacjentów metoda usuwania zbędnego owłosienia. Największą zaletą systemu Soprano Ice jest to, że chłodząca głowica pozostaje w ciągłym ruchu, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny i szybki. Soprano jako jedno z niewielu urządzeń na rynku, usuwa zarówno ciemne, jak i jasne włosy i można go stosować do każdego typu karnacji. Zabieg można wykonywać przez cały rok, również w lato!
www.drbeatadethloff.pl
Dr Beata Dethloff
Dr Ewelina Cisek
Dzisiejsza pacjentka, która decyduje się na epilację oczekuje głównie szybkości i skuteczności. Następnym istotnym aspektem jest bezbolesność i komfort podczas zabiegu. W pełni spełnia te oczekiwania laser Soprano Ice, który za pomocą chłodzenia kontaktowego wyklucza ból i dyskomfort. Przeznaczony specjalnie do ciemniejszych typów włosów, ale również do jasnych.
www.esteticrzeszow.pl
Dr Ewelina Cisek
Dr Jerzy Maciąg
Najważniejsze aspekty, którymi lekarz medycyny estetycznej kieruje się przy wyborze technologii do zabiegów to: najlepsza technologia na rynku, bezpieczeństwo i komfort pacjenta oraz najszybszy i najtrwalszy efekt. Dlatego wybór aparatu do epilacji był prosty. Jeśli chodzi o skuteczność w usuwaniu owłosienia Soprano Ice Platinum nie ma sobie równych. Ale nie tylko to przemawia za wyborem tej technologii. Zabiegom epilacji może się poddać każda pacjentka i pacjent, niezależnie od karnacji, koloru i grubości włosów. Efekt będzie zawsze tak samo dobry.
www.artdermaclinic.pl
Dr Jerzy Maciąg
Kosmetolog Yuliia Dvyhon
Nasi Klienci kochają Soprano ICE Platinum za niesamowity komfort zabiegowy. Innowacyjna technologia In-motion, w którą wyposażony jest laser, sprowadza zabieg depilacji laserowej do bezbolesnego masażu głowicą obszarów zabiegowych, a System ICE™, zapewniający stałe chłodzenie kontaktowe sprawia, że zabiegi są praktycznie nieodczuwalne. Do tej pory depilacja laserowa przeważnie kojarzyła się klientom z bólem i oparzeniami. Bolesna technika stemplowa, w którą wyposażona jest większość urządzeń do depilacji na rynku polskim stanowi często barierę zniechęcającą do korzystania z zabiegów. Nasi Klienci po wykonanym zabiegu wychodzą uśmiechnięci, a jednocześnie zaskoczeni, gdyż Soprano ICE Platinum podnosi komfort zabiegowy na poziom dotychczas niespotykany!
www.sztukaiestetyka.pl
Kosmetolog Yuliia Dvyhon
Kosmetolog Żaneta Rusiecka
W klinice Sztuka i Estetyka oferujemy najnowocześniejsze urządzenia zabiegowe w celu zapewnienia naszym Klientom najwyższej jakości i bezpieczeństwa usług. Dlatego wybraliśmy Soprano ICE Platinum, najnowszy laser do depilacji laserowej stworzony przez Alma Lasers™. Nasi Klienci oczekują przede wszystkim skuteczności działania. Doskonałe rezultaty depilacji laserowej zapewnia połączenie 3 wiązek laserowych w 1 impulsie zabiegowym. To innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala uszkodzić struktury włosa na różnych głębokościach i zwiększa skuteczność zabiegów, a także umożliwia osiągnięcie długotrwałych rezultatów u osób z ciemnym i jasnym owłosieniem oraz o ciemnym fototypie przy pełnym wyeliminowaniu ryzyka przebarwień. Zaawansowana technologia SHR™ zapewnia skuteczne niszczenie mieszków włosowych bez uszkadzania otaczającej ich tkanki oraz wykonywanie zabiegów depilacji laserowej przez cały rok, również latem.
www.sztukaiestetyka.pl
Kosmetolog Żaneta Rusiecka
kosmetolog Kamilla Bruch
Epilacja laserowa jeszcze nigdy nie dawała nam takiej wolności jak dziś. Dzisiejsze tempo życia, względy estetyczne, ale także wygoda spopularyzowały trend gładkiej skóry. Coraz bardziej świadomi Klienci korzystają z usług licznych gabinetów mających w swojej ofercie zabiegi oparte na selektywnej fototermolizie, czyli epilację laserową. Jako kosmetolog szczecińskiej sieci gabinetów epilacji laserowej DepiLab, na co dzień wychodzę naprzeciw oczekiwaniom oraz obawom Klientów. Do najważniejszych należą: skuteczność, bezpieczeństwo, bezbolesność, indywidualne podejście do przypadku. Urządzenia na których pracuję, czyli lasery Soprano Ice Platinum oraz Motus AX z całą pewnością można określić mianem rewolucyjnych oraz przełomowych. Z łatwością obalają wszystkie mity, które narosły w temacie epilacji laserowej, tym samym rozwiewając troski Klientów. Technologia wykazuje skuteczność dla wszystkich fototypów skóry (I-VI) i włosów - nawet tych bardzo jasnych i cienkich, a bezpieczne zabiegi można wykonywać nawet na skórze z utrzymującą się opalenizną. Dodatkowo zabiegi są całkowicie bezbolesne, co ma szczególne znaczenie dla osób z niskim progiem bólu. Planując wizytę w gabinecie należy kierować się przede wszystkim własnym bezpieczeństwem, dlatego swoim Klientom polecam wybór urządzeń laserowych, które pozwolą cieszyć się gładką skórą, osiągniętą w sposób bezinwazyjny i bezpieczny.
www.depilab.pl
Kamilla Bruch - Kosmetolog
kosmetolog Paulina Nowak
Platforma Soprano Ice Platinum firmy Alma to rewolucyjna technologia. Jako jedyny na rynku radzi sobie z owłosieniem rudym, jasnym i cienkim. Dzięki chłodzącej głowicy możesz zapomnieć o bólu podczas depilacji. Do tej pory nie było tak skutecznej i komfortowej technologii w trwałej depilacji.
www.neonia.com.pl
Paulina Nowak- Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Neonia
kosmetolog Anna Zienkiewicz

Soprano Ice Platinum to laser do depilacji, który zyskał duże uznanie u naszych klientów. Laser ten wyróżnia się innowacyjnymi rozwiązaniami, które czynią zabieg depilacji bardzo skutecznym, a zarazem wyjątkowo bezpiecznym. Technologia SHR zapewnia selektywne działanie lasera i redukuje ryzyko poparzenia skóry, zaś Ice to zaawansowany system chłodzący, redukujący odczucia bólowe. Natomiast technologie In Motion zapewnia ciągły ruch głowicy oraz znaczne skrócenie czasu zabiegu. Dzięki takim unikatowym rozwiązaniom zabieg depilacji przestanie kojarzyć się z bólem i podrażnieniem skóry, ponadto możliwe jest usuwanie owłosienia u pacjentów z każdym fenotypem skóry i odcieniem włosa. To zupełnie nowa jakość depilacji laserowej.
www.neonia.com.pl
Anna Zienkiewicz - Centrum laseroterapii i medycyny estetycznej Neonia
kosmetolog Joanna Godwin
Soprano ICE Platinum – NIR
Thermolifting NIR cieszy się duża popularnością wśród naszych klientów a w szczególności u kobiet w młodszym wieku. Wykorzystanie światła podczerwonego o długości fali 1300 nm prowadzi do całkowicie nieinwazyjnego i bezpiecznego efektu termicznego w głębokich warstwach skóry. Podgrzanie włókien kolagenowych do bezpiecznej temperatury 44 stopni prowadzi do ich obkurczania i zauważalnego ujędrnienia skóry. Wyjątkowość zabiegu z użyciem głowicy NIR sprowadza się do możliwości uzyskania spektakularnego efektu liftingu skóry, który utrzymuje się przez długi czas, braku konieczności rekonwalescencji po zabiegu, a także uniwersalności zabiegu. Głowica NIR może być zastosowana w celu poprawy kondycji skóry. Wielkim atutem zabiegu to brak rekonwalescencji oraz możliwość wykonywania również latem.
www.neonia.com.pl
Joanna Godwin - Centrum laseroterapii i medycyny estetycznej Neonia

EFEKTY PRZED I PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

1

Głowica NIR
Do liftingu termicznego skóry

2

Soprano Platinum Trio