SONOQUEEN – ITP SA

SONOQUEEN

LAMPA LED TRIWINGS
17 maja 2019
ICON
18 maja 2019
MATERIAŁY VIDEO
O PRODUKCIE
SonoQueen to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała. Precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS), wywołując tym samym punkty termicznej koagulacji. Rozpoczyna to proces kolagenogenezy, regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczenia tkanek, dając efekt wielowymiarowego ujędrnienia. Dzięki temu uzyskujemy spektakularny i trwały efekt napięcia aktywowany w głębokiej warstwie skóry. Zabiegi są bezbolesne dla pacjenta i nie wymagają okresu rekonwalescencji! Seria zabiegowa wynosi od 1 do 3 zabiegów w odstępach co 3-4 miesiące. Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, a pełnym efektem niechirurgicznego liftingu pacjent może cieszyć się już po 3 miesiącach.
SonoQueen wyposażone jest w komplet specjalnych kartridży umożliwiających precyzyjne działanie na różnych głębokościach tkanki – od 2.0 mm do 4.5 mm na twarzy i 6 mm na ciele.
TECHNOLOGIA
SonoQueen to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała.

 • WYSOKA JAKOŚĆ URZĄDZENIA
 • INNOWACYJNE ZASTOSOWANIE TECHNOLOGII ULTRADŹWIĘKOWEJ - HIFU
 • KOMFORTOWY ZABIEG PRZEZNACZONY ZARÓWNO DLA KOBIET JAK I MĘŻCZYZN W KAŻDYM WIEKU
 • SKUTECZNA METODA BEZ OKRESU REKONWALESCENCJI
 • POGŁĘBIAJĄCE SIĘ EFEKTY

WSKAZANIA
 • Lifting twarzy, szyi oraz dekoltu
 • Wygładzenie płytkich i głębokich zmarszczek
 • Wyszczuplanie ciała
 • Rozświetlenie skóry
 • Opadające powieki
 • Ujędrnienie wiotkiej skóry w różnych partiach ciała
OKIEM EKSPERTA
Dr Agnieszka Bliżanowska
SonoQueen to idealny zabieg nie tylko na twarz, ale również na brzuch, pośladki czy dekolt. Skoncentrowane ultradźwięki działają bezpośrednio na powięź mięśniową, która otacza mięsień, stymulując uniesienie i lifting całego obszaru poddawanego zabiegowi. Jest to zabieg „faworyt” wśród pacjentek bo gwarantuje to czego potrzebują dzisiejsze, aktywne kobiety – doskonałe efekty, bez bólu i bez okresu rekonwalescencji. Wystarczy jeden zabieg by móc od pierwszej chwili cieszyć się uczuciem pogłębiającego się napięcia skóry.
www.wellderm.pl
Dr Agnieszka Bliżanowska
Dr Beata Dethloff
Pacjentom, którzy próbowali wielu metod aby podnieść owal twarzy, bez widocznego i długotrwałego rezultatu polecam, lifting bez użycia skalpela SonoQueen. Jest to technologia, gdzie skupiamy ultradźwięki na małym obszarze, co powoduje działanie na skórę właściwą, tkankę tłuszczową i powięź mięśniową. Zabieg jest bardzo komfortowy, widocznie napina skórę i podnosi owal twarzy a efekty są zauważalne po miesiącu. Polecam powtórzenie sesji 2-3 razy w roku.
www.drbeatadethloff.pl
Dr Beata Dethloff
Dr n. med. Łukasz Drozd
SonoQueen dociera precyzyjnie wiązką fali ultradźwiękowej głęboko do skóry właściwej, tkanki podskórnej i powięzi mięśniowej. Uzyskujemy efekt liftingu BEZ OPERACJI! Zabieg musi być wykonany w odpowiedni sposób: właści¬wa energia, głębokość ogniskowania i okolica ciała. Obszary najczęściej poddawane zabiegowi to: policzki („chomiki”), szyja („indycza szyja”), ramiona, nad kolanami, brzuch, pośladki.
www.beautyskin.com.pl
Dr n. med. Łukasz Drozd
Dr Tomasz Janik
SonoQueen to absolutny high-tech w medycynie estetycznej, który już zrewolucjonizował ten rynek, a prawdziwy bum jeszcze przed nami. Pacjenci szukają dokładnie takich rozwiązań, które gwarantują szybki i bezinwazyjny zabieg, który w żaden sposób nie zaburzy im rytmu życia, a jednocześnie przyniesie rewelacyjny efekt odmłodzenia i napięcia skóry. Odpowiedzią na wszystkie te potrzeby jest technologia SonoQueen, która pozwala cieszyć się efektem liftingu skóry już od pierwszej chwili, pogłębianym z każdym dniem po zabiegu.
www.med-derm.pl
Dr Tomasz Janik
Lek. med. Izabella Jeleńska-Draim
Kobiety, które śledzą trendy w medycynie estetycznej, wiedzą, że aby skóra twarzy i ciała była zagęszczona i naturalnie napięta, nie jest potrzebna ingerencja, która wyłącza nas z życia. Innowacja, którą jest SonoQueen to laser, który w bardzo widoczny sposób odbudowuje kolagen w naszych tkankach oraz działa na warstwę SMAS czyli system powięzi, odpowiedzialny za jędrność i rusztowanie owalu.
www.excellenceplace.pl
Lek. med. Izabella Jeleńska-Draim
Lek. med. Katarzyna Król-Jędraga
SonoQueen to prawdziwy high-tech w medycynie estetycznej, umożliwiający lifting bez użycia skalpela. Wysokoenergetyczne fale ultradźwiękowe docierając do głębokich warstw skóry napinają włókna kolagenowe powodując ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Kluczowymi zaletami zabiegu są bezinwazyjność, doskonały naturalny efekt widoczny bezpośrednio po zabiegu oraz bezpieczeństwo pacjenta..
www.allmedica.pl
Lek. med. Katarzyna Król-Jędraga
Lek. med. Patrycja Lisiecka-Strupiechowska
SonoQueen to nowość wśród technologii do bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała. Zabieg polega na skumulowanym działaniu ultradźwięków o bardzo wysokiej częstotliwości. Wiązka promieni jest bardzo precyzyjna i przechodzi aż przez 3 poziomy: skórę właściwą, tkankę tłuszczową i powięź mięśniowa (SMAS). Zabieg widocznie liftinguje, ujędrnia i odmładza skórę, a jego niekwestionowanym atutem jest brak okresu rekonwalescencji, oraz wysoki komfort zabiegu.
www.lubna.pl
Lek. med. Patrycja Lisiecka-Strupiechowska
Dr Agnieszka Majewska
Wielowymiarowe odmładzanie i ujędrnianie ciała z technologią Sonoqueen to nowoczesna metoda, której sekret tkwi w wykorzystaniu sfokusowanej energii ultradźwięków, które powodują mikrouszkodzenia w głębokich warstwach skóry. Dzięki nim skóra jest pobudzona do działania, zaczyna zmieniać się jej napięcie i gęstość. Nie bez znaczenia dla moich pacjentów jest tez fakt, ze zabieg jest komfortowy i niewidoczny na zewnątrz – przez co natychmiast po zabiegu mogą wrócić do codziennych zajęć, uzyskując efekt liftingu skóry.
www.mediartinstytut.pl
Dr Agnieszka Majewska
Lek. med. Joanna Majka
HIFU to prawdziwy przełom w dziedzinie liftingu, dotychczas rozumianego jako poważny zabieg chirurgiczny. Od dziś, dzięki SonoQueen, możesz cieszyć się jędrną i napiętą skórą, bez bólu i okresu rekonwalescencji. Fale ultradźwiękowe docierają do głębokich warstw skóry i pobudzają ja do intensywnej przebudowy, czego efektem będzie wygładzenie obszarów z wiotka skóra, takich jak brzuch po ciąży, ramiona czy tez wewnętrzne partie ud. Szybko, bezpiecznie, komfortowo i co najważniejsze, skutecznie.
www.klinikarevital.pl
Lek. med. Joanna Majka
Dr Krzysztof Miracki
Zarówno w Klinice Miracki jak i w Angel Factory bez wahania zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do portfolio usług zabiegu SonoQueen. Technologia HIFU - wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej, optymalnie wykorzystana w urządzeniu Sono Queen daje imponujące efekty liftingujące. Specjalna głowica o głębokości dotarcia do 6 mm w głąb skóry, pozwala na wykonywanie zabiegów liftingujących na całym ciele. W odróżnieniu od tradycyjnych liftingów, zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i w przeciwieństwie do nich, jest również zabiegiem o niskim odczuwalnym dyskomforcie dla Pacjenta.
www.klinikamiracki.pl
dr Krzysztof Miracki
Dr Elżbieta Parka - Barańska
Od niedawna w naszej Klinice stosujemy technologię HIFU - SonoQueen. To świetna propozycja dla pacjentów, którzy nie potrzebują lub nie są gotowi na klasyczny, chirurgiczny lifting. Jest to również szansa dla pacjentów, których schorzenia lub zażywane leki, nie pozwalają na kwalifikację do długotrwałej narkozy i procedury chirurgicznej. Bezpieczeństwo stosowania SonoQueen, brak okresu rekonwalescencji, komfort zabiegu oraz doskonałe efekty to zalety, które zadecydowały o uzupełnieniu oferty Kliniki o ten zabieg.
www.chirurgiaplastyczna-baranscy.pl
Dr Elżbieta Parka - Barańska
Dr n. med. Dominika Polak
SonoQueen to niechirurgiczna, bezinwazyjna metoda liftingu, której rewolucyjny efekt polega na pobudzeniu do pracy włókien kolagenowych w głębokich warstwach skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej.Metoda wykorzystuje technologię HIFU, której założeniem jest perfekcyjne skupienie fali ultradźwiękowej o podwyższonej energii na niewielkim, punktowym obszarze. Dzięki temu uzyskuje się trwały efekt napięcia skóry. Wskazanie to min.wiotka skóra twarzy i szyi, opadające powieki, podwójny podbródek, opadające policzki. Brak okresu rekonwalescencji podwyższa rangę tego zabiegu. Serdecznie polecam.
www.lighthousedental.pl
Dr n. med. Dominika Polak
Dr n. med. Marcin Porzych
SonoQueen to zabieg, o którym jest ostatnio bardzo głośno. Nic dziwnego, skoro efekty są natychmiastowe, a w końcu na tym najbardziej zależy naszym pacjentom. SonoQueen wykorzystuje technologię HIFU, ale w odróżnieniu od innych urządzeń, fale ultradźwiękowe są tutaj bardzo mocno skupione, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny. Zabieg nie wymaga żadnej rekonwalescencji i pozwala na natychmiastowy powrót do codziennych obowiązków. Polecam ją wszystkim pacjentom, którzy marzą o wielowymiarowym ujędrnieniu i odmłodzeniu twarzy oraz reszty ciała.
www.porzych.pl
Dr n. med. Marcin Porzych
Dr Szymon Przezbór
SonoQueen to technologia przyszłości. Dlatego postanowiłem zaproponować ją swoim pacjentom Helse Clinic Poznań. Siła skoncentrowanych ultradźwięków (HIFU) dostarczanych w głębokie warstwy skóry pobudza regenerację włókien kolagenowych i obkurczenie tkanek. Marzenia o jędrnej, napiętej skórze, zarówno na twarzy jak i ciele, są w zasięgu ręki, bez okresu rekonwalescencji, bez bólu i innych niedogodności. Pierwsze efekty są widoczne tuż po zabiegu, ale będą się one pogłębiały stopniowo, prowadząc do spektakularnego odmłodzenia i wygładzenia obszarów z wiotkością skóry.
www.helseclinic.com.pl
Dr Szymon Przezbór
Dr n. med. Marta Raczkowska – Muraszko
SonoQueen to technologia, którą można wykonać również latem. Skierowana jest do osób borykających się z wiotkością skóry - opadającymi policzkami, brakiem jędrności okolicy bicepsów, nadmiarem skóry nad kolanami czy wiotkimi pośladkami. SonoQueen to prawdziwy high-tech medycyny estetycznej, umożliwiający bezinwazyjny lifting ciała. Polecam swoim pacjentom ze względu na komfort zabiegu i fantastyczne efekty.
www.raczkowska.pl
Dr n. med. Marta Raczkowska – Muraszko
Dr n. med. Justyna Socha-Kaletka
Lifting bez skalpela, bólu i okresu rekon¬walescencji? Tak, to możliwe i dlatego w naszej klinice pojawiła się technolo¬gia HIFU - SonoQueen. Nasi pacjenci – bo na zabieg coraz chętniej przychodzą nie tylko kobiety – pokochali Królową Liftingu za doskonałe rezultaty i pełen komfort zabiegu. Skóra natychmiast staje się napięta, jednak proces jej pełnego liftingu postępuje przez najbliższe 3 miesiące, czyli mamy tu do czynienia z głębo¬kim procesem przebudowy i odnowy naturalnego kolagenu. Gwarantuje to naturalne, ale widoczne efekty, zarówno na twarzy jak i dowolnych obszarach ciała.
www.evospa.pl
Dr n. med. Justyna Socha-Kaletka
Dr n. med. Aldona Stachura
SonoQueen to najnowsza generacja technologii HIFU, nazywanej liftin¬giem bez skalpela – która robi teraz furorę wśród zabiegów medycyny estetycznej. To urządzenie ma kilka istotnych wyróżników rynkowych. Wyposażone jest w unikalną końcówkę do precyzyjnego opracowania okolic oczu, dzięki czemu możemy spektakularnie odmłodzić nie tylko całą twarz i ciało ale także problematyczne dotąd obszary. Sam zabieg jest komfortowy dla pacjenta.
www.klinikalaperla.pl
Dr n. med. Aldona Stachura
Dr n. med. Maja Tylińska
Innowacyjna technologia HIFU pozwala na lifting twarzy i ciała, które kiedyś były możliwe jedynie po zabiegach chirurgicznych. Kolagenogeneza, wywołana na skutek działania skoncentrowanej wiązki ultradźwiękowej, regeneruje zwiotczałe włókna kolagenowe, a w rezultacie redukuje zmarszczki oraz ujędrnia wiotką skórę przywracając jej młody i naturalny wygląd. Ta nowoczesna metoda stała się nowym standardem w medycynie estetycznej, która z roku na rok zyskuje popularność wśród polskich pacjentów w każdej grupie wiekowej. Moi pacjenci są zachwyceni komfortem zabiegu oraz spektakularnymi efektami jakie daje zastosowanie SonoQueen. Zabieg ten polecam zarówno kobietom jak i mężczyznom.
www.medin.med.pl
Dr n. med. Maja Tylińska
Lek. med. Elżbieta Wawrzynek
Co jest obiecujące w liftingu SonoQueen? To wyjątkowa metoda, której efektami można cieszyć się przez kilka następnych lat. Dzięki działaniu lasera na precyzyjnej głębokości tkanki i dotarciu do strefy SMAS, osiągamy spektakularny efekt ujędrnienia oraz liftingu, który jest już widoczny po miesiącu od pierwszego zabiegu. Proces przebudowy siatki kolagenowej trwa od miesiąca do dwóch, ale finalnie mamy nową, młodszą skórę twarzy lub ciała w zależności od obszaru.
www.estetyczna.slask.pl
Lek. med. Elżbieta Wawrzynek
Lek. med. Aldona Wąsowicz-Wojdyło
Wiotkość jest objawem naturalnego procesu starzenia się skóry i dotyka różnych obszarów ciała, w tym twarzy. Tzw. chomiki w okolicy żuchwy to częsty problem, z którym zgłaszają się do mnie pacjenci. Cieszę się, że mogę im zaproponować zabiegi liftingujące z wykorzystaniem technologii SonoQueen, które są bezinwazyjne, nie wymagają okresu rekonwalescencji, a proces napięcia i uniesienia skóry przebiega w sposób stopniowy. Po takim zabiegu na twarz pacjenci chętnie wracają na kolejne obszary takie jak brzuch, czy ramiona, doceniając doskonałe efekty, porównywalne z tymi po zabiegach chirurgicznych.
www.dorimed.pl
Lek. med. Aldona Wąsowicz-Wojdyło
Dr n. med. Marcin Zakrzewski
W klinice Zakrzewski stawiamy na najlepsze metody dostępne na rynku, na bezpieczeństwo i satysfakcję naszych pacjentów. Jeśli ich marzeniem jest lifting ciała, bardzo sprawdza się tu użycie lasera SonoQueen, który dzięki zaawansowanej technologii HIFU niechirurgicznie i naturalnie liftinguje ciało. Polecam moim pacjentom wykonanie do trzech zabiegów rocznie, co 4 miesiące aby uzyskać najlepszy efekt.
www.klinikazakrzewski.pl
Dr n. med. Marcin Zakrzewski
Lek. med. Ilona Podworska
SONOQUEEN to Królowa Liftingu, to przełom w bezbolesnych zabiegach na twarz i ciało. Skoncentrowane ultradzwięki (HIFU) docierają do głębokich warstw skóry, pobudzając regenerację włókien kolagenowych i obkurczanie tkanek. Skóra staje się napięta, ujędrniona a proces jej pełnego liftingu postępuje przez 3 miesiące, ponieważ następują w niej procesy przebudowy i odnowy naturalnego kolagenu. Ten bezinwazyjny zabieg przyniesie spektakularne efekty zarówno na twarzy jak i ciele a jednocześnie nie zaburzy rytmu życia. Dzięki technologii zastosowanej w najnowszym urządzeniu SONOQUEEN zabieg odmłodzenia jest bardzo komfortowy a cofnięcie czasu staje się możliwe.
www.derkomed.pl
Lek. med. Ilona Podworska
Lek. med. Joanna Stoch-Stój
SonoQueen to odmładzanie dzięki technologii HIFU, tzw. lifting bez skalpela. Jest to alternatywa dla osób, które obawiają się interwencji chirurgicznych. Zabieg służy do odmładzania oraz niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała. To nowoczesna technologia, wykorzystująca ultradźwięki, które docierają do głębokich warstw skóry. Jest w pełni bezpieczny dla pacjenta, praktycznie bezbolesny, nie wymaga okresu rekonwalescencji ani specjalnego przygotowania. Sonoqueen to medycyna estetyczna na najwyższym światowym poziomie.
www.medicusself.pl
Lek. med. Joanna Stoch-Stój
Lek. Jakub Sazanów-Lubelski
Polecam moim pacjentom bezpieczny i komfortowy lifting Sonoqueen, który jest skuteczny i bezbolesny oparty na działaniu skupionej energii ultradźwiękowej. Technologia koncentruje się na przebudowie skóry na głębokich strukturach, które odpowiadają za ujędrnienie, napięcie i zagęszczenie tkanki. To lifting, który możesz wykonać w przerwie lunchowej i wrócić po zabiegu do pracy.
www.skin-laser.pl
Lek. Jakub Sazanów-Lubelski
Lek. med. Joanna Kiszewska-Szyszow
SonoQueen pozwala bezinwazyjnie wykonać lifting twarzy i ciała, dzięki sfokusowanym ultradźwiękom o wysokiej częstotliwości. Dzięki tej technologii uzyskujemy jędrną, napiętą i odmłodzoną skórę bez okresu rekonwalescencji. Zabieg jest bezpieczny, komfortowy a przede wszystkim skuteczny. Efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu i pogłębiają się z każdym dniem.
www.pasjonacipiekna.pl
Lek. med. Joanna Kiszewska-Szyszow
Lek. Med. Bartosz Szlachcic
Hifu to skupiona energia ultradźwiękowa, która wywołując mikrouszkodzenia pod powierzchnią skóry, stymuluje ją do głębokiej przebudowy, co pozwala uzyskać efekt napięcia oraz uniesienia skóry. Jest to zabieg bezbolesny dający trwałe i spektakularne rezultaty. Dlatego też SonoQueen nazywamy królową liftingu.
www.medistica.com.pl
Lek. Med. Bartosz Szlachcic
Dr Katarzyna Grudzień
Bezpieczeństwo, komfort i efekt - trzy ważne słowa, które w gabinecie medycyny estetycznej powtarzają się najczęściej. Dlatego mój wybór padł na SonoQueen. Jest to niezwykle skuteczna i bezbolesna technologia skupionej energii ultradźwiękowej. Pozwala ona, na głęboką przebudowę najważniejszych struktur skóry odpowiedzialnych za jędrny i młody wygląd twarzy i ciała.
www.liftmed.pl
Dr Katarzyna Grudzień
dr n. med. Maciej Krajewski
TWARZ:
To prawdziwy przełom dla pacjentów rozważających chirurgiczną poprawę owalu twarzy. SonoQueen umożliwia osiągnięcie efektu uniesienia tzw. chomików, powiek czy szyi w całkowicie bezinwazyjny sposób, a efekty porównuje się do liftingów chirurgicznych. Technologia HIFU umożliwia dotarcie ultradźwiękami do powięzi mięśniowej odpowiedzialnej za „trzymanie skóry w ryzach”. Dzięki temu, że dzieje się to w sposób niewidoczny na skórze, a efekty pogłębiają się z czasem – proces odmładzania i napinania przebiega stopniowo, zapewnia to naturalny, ale spektakularny rezultat.
CIAŁO:
Skóra brzucha, ramion, czy okolic kolan to miejsca, które chętnie poddają się działaniu czasu lub zmianom wagi. Pozostaje na nich wiotka skóra dla której wyjątkowym rozwiązaniem jest SonoQueen – skoncentrowane ultradźwięki HIFU, które docierają w głąb skóry, bez widocznych śladów na zewnątrz i powodują intensywne obkurczanie obszaru. Alternatywa dla chirurgicznego liftingu? W części przypadków zdecydowanie. Bez okresu rekonwalescencji, natychmiast wracamy do codziennych zajęć, a skóra pracuje nad zmniejszeniem swojej objętości i zwiększeniem elastyczności.
www.klinikakrajewski.pl
dr n. med. Maciej Krajewski
Dr Jerzy Wilgus
Sonoqueen to skupiona energia ultradźwiękowa, która wywołując mikrouszkodzenia w głębokich partiach skóry pobudza regenerację włókien kolagenowych obkurczając tkanki aby wiotka skóra odeszła w zapomnienie. Zabieg jest alternatywą dla osób, które obawiają się interwencji chirurgicznych a chcą cieszyć się młodym wyglądem jak najdłużej.
www.euroklinika.com.pl
Dr Jerzy Wilgus
Zabieg SonoQueen daje wyraźne efekty odmłodzenia, ujędrnienia skory twarzy i ciała. Technologia HIFU zastosowana w urządzeniu pozwala na precyzyjne dotarcie do trzech warstw: skóry właściwej,tkanki powięziowej i podskórnej tkanki tłuszczowej dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać precyzyjne wymodelowanie i przebudowę tkanek oraz efekt bezinwazyjnego liftingu.Zabieg nie wyłącza z życia,nie wymaga okresu rekonwalescencji co jest szczególnie ważne dla aktywnych pacjentów, którzy z rożnych względów nie chcą wykonywać u siebie bardziej inwazyjnych procedur.
www.sthetic.pl
dr Aleksandra Jagielska, lekarz dermatolog

EFEKTY PRZED I PO

BRUZDY NOSOWO-WARGOWE

PRZED

PO

PODBRÓDEK

PRZED

PO

BRUZDY NOSOWO-WARGOWE

PRZED

PO

PODBRÓDEK

PRZED

PO

RAMIONA

PRZED

PO

KURZE ŁAPKI

PRZED

PO

OKOLICE OKA

PRZED

PO

UJĘDRNIENIE I REDUKCJA CELLULITU

PRZED

PO