PLASMA IQ – ITP SA

PLASMA IQ

ICON
18 maja 2019
Versus
21 maja 2019
MATERIAŁY WIDEO
O PRODUKCIE
Plasma IQ to proste i bezpieczne urządzenie wyprodukowane we Włoszech do stosowania w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej. Plasma IQ jest generatorem plazmy, który idealnie sprawdza się w przypadku bezinwazyjnego liftingu powiek, likwidacji zmarszczek palacza.

Pomiędzy końcówką urządzenia i skórą pacjenta, dzięki niewielkiemu łukowi oraz jonizacji gazów zawartych w powietrzu, tworzy się mikrowiązka plazmy, która w kontrolowany sposób pozwala na sublimację naskórka przy jednoczesnym obkurczaniu skóry w miejscu jej działania. Każdy z wykonanych punktów nie uszkadza warstwy podstawowej skóry właściwej, bez krwawienia i bez uszkodzenia otaczających tkanek. Plasma IQ pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia, odmłodzić wygląd i spojrzenia, stosowany w korekcji powiek zarówno u kobiet jak i mężczyzn.
TECHNOLOGIA
Plasma IQ to proste i bezpieczne urządzenie do beziwazyjnego liftingu powiek. Dzięki niewielkiemu łukowi powstającemu pomiędzy końcówką urządzenia, a skórą pacjenta generowane są mikrowiązki plazmy, które w kontrolowany sposób doprowadzają do sublimacji naskórka i obkurczania skóry. Zabieg wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otaczające tkanki.

 • SUBLIMACJA NASTĘPUJE TYLKO W MIEJSCU DZIAŁANIA BEZ ODDZIAŁYWANIA NA OTACZAJĄCE TKANKI
 • ZABIEG JEST BEZINWAZYJNY, PRECYZYJNY, BEZPIECZNY
 • EFEKTY WIDOCZNE JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU
 • DO STOSOWANIA W DERMATOLOGII, CHIRURGII PLASTYCZNEJ I MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ
 • PODCZAS PRACY URZĄDZENIE NIE WYMAGA PODŁĄCZENIA DO PRĄDU

WSKAZANIA
 • Bezinwazyjny lifting powiek
 • Zmarszczki
 • Usuwanie włókniaków
 • Blizny
 • Usuwanie naczyniaków rubinowych
 • Leczenie aktywnego trądziku
OKIEM EKSPERTA
Zabiegi z użyciem Plasma IQ polecam pacjentkom które chcą uzyskać efekt liftingu powiek bez ingerencji chirurga. Efekt uniesienia powiek oraz przywrócenia im elastyczności i sprężystości widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Urządzenie Plasma IQ dzięki zastosowaniu mikrowiązki plazmy wykorzystuję również do wykonywania zabiegów wymagających szczególnej precyzji, między innymi do zabiegów w okolicy oka oraz zabiegów dermatochirurgicznych w obrębie twarzy. Wykonując zabiegi przy użyciu Plasma IQ możemy działać w powierzchownych warstwach skóry, dzięki czemu nie ma konieczności wyłączania się z codziennych aktywności. W zależności od obszaru poddawanemu zabiegowi oraz potrzeb pacjenta zabieg można wykonać bez znieczulenia lub w znieczuleniu miejscowym.
www.leaclinic.pl
dr n. med. Marta Janowska
Lifting powiek dotychczas kojarzył się z nieprzyjemną procedurą chirurgiczną i długim okresem gojenia. Technologia plazmy pozwala na precyzyjna sublimacje naskórka, bez oddziaływania na otaczające tkanki, przez co w bezpieczny sposób dochodzi do obkurczenia skóry powiek - dając efekt bardziej otwartego oka. Zabiegi z wykorzystaniem Plasmy IQ polecam nie tylko kobietom, ale również mężczyznom, którzy mają problem z nadmiarem i wiotkością skóry powiek. Skóra staje się bardziej napięta, spłyceniu ulegają zmarszczki, a efekty utrzymują się wiele lat w zależności od jej stanu, pielęgnacji i indywidualnych predyspozycji.
Plasma IQ to urządzenie, dzięki któremu możemy wykonać bezpieczny i mało inwazyjny zabieg liftingowania powiek i okolicy oczu. Efekty są spektakularne. Doskonale sprawdza się w usuwaniu zmarszczek np.: zmarszczek palacza. Jest urządzeniem bardzo precyzyjnym, dlatego też wykorzystuję je przy drobnych zabiegach dermatochirurgicznych. Zabiegi wykonywane przy użyciu urządzenia Plasma IQ są bezpieczne, mało inwazyjne a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.
www.dermapuls.com.pl
dr Michał Kaniowski - Specjalista dermatolog
Plasma IQ jest idealnym urządzeniem do korekcji i liftingu powiek, zastępuje ono doskonale korekcję chirurgiczną powiek. Dzięki swojej precyzji idealnie nadaje się do usuwania włókniaków, brodawek wirusowych z okolic trudno dostępnych ,np. powiek. Efekt liftingu powiek i redukcji zmarszczek np.wokół oczu jest szybki i skuteczny. Plasma IQ dzięki działaniu na powierzchowne warstwy skóry, nie wyłącza pacjenta z życia codziennego. Po zastosowaniu plasmy IQ w naszej klinice, widzę bardzo dobry i szybki efekt ujędrnienia skóry, spłycenia zmarszczek wokół oczu u naszych pacjentek już po pierwszym zabiegu.
www.medycynapracyklos.eu
Dr n.med. Piotr Kłos - lekarz medycyny estetycznej
Do bezinwazyjnego liftingu powiek polecam zabieg Plasma IQ, który dzięki zaawansowanej technologii użycia mikrowiązki nie uszkadza głębszych warstw skóry i pozwala szybko powrócić do codziennych zajęć. Szerokie zastosowanie urządzenia pozwala na odmłodzenie wyglądu, poprawę jakości skóry okolic oczu, redukcję oznak starzenia.
www.medestetis.pl
dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda - Lekarz medycyny estetycznej
W przypadku głębokich zmarszczek mimicznych przy ustach i wokół oczu doskonale sprawdza się urządzenie Plasma IQ. Dzięki temu, że posiada bardzo małą końcówkę zabiegową, docieramy precyzyjnie w miejsce, które wymaga interwencji, bez naruszania okolicznych tkanek. Podobnie jak w przypadku blefaroplastyki, urządzenie osiąga doskonałe rezultaty kliniczne. Jest świetną alternatywą dla pacjentów, którzy z różnych przyczyn chcą uniknąć zabiegu chirurgicznego.
www.medestetica.com.pl
Dr Izabela Lenartowicz
Plasma IQ umożliwia mało inwazyjny zabieg, który usu¬wa blizny, likwiduje problem wiotkości skóry oraz drobnych zmarszczek wokół oczu, uszu, ust. Wskazany jest np. przy problemie opadających powiek lub zmarszczek palacza. Jest to bezpieczna metoda, która za pomocą mikrowyładowań działa na naskórek bez uszkodzenia skóry, efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Korzy¬ścią dla pacjenta jest niewątpliwie brak okresu rekonwalescencji.
www.dormio-clinique.pl
Dr Dorota Lipińska
Plasma IQ to zupełnie nowa jakość i technika zabiegowa w medycynie estetycznej. Po raz pierwszy możemy uzyskać tak spektakularne efekty liftingu powieki górnej bez konieczności przeprowadzania operacji plastycznej. Plasma IQ również doskonale wygładza zmarszczki powieki dolnej oraz tzw. zmarszczki palacza w okolicy ust. W mojej praktyce jest to zdecydowanie numer jeden ostatnich miesięcy.
www.estmed.pl
dr n. med. Anna Okruszko - Specjalista dermatolog
Zabiegi z użyciem urządzenia Plasma IQ to ostatnio, jedne z najczęściej wykonywanych przeze mnie procedur. Doskonale sprawdzają się w eliminowaniu nadmiaru oraz wiotkości skóry, w przypadku likwidacji zmarszczek w najtrudniejszych okolicach, czyli wokół oczu, ust i na podbródku. Moi pacjenci cenią szybką rekonwalescencję, komfort w trakcie zabiegu, a przede wszystkim spektakularne efekty, porównywalne do zabiegów operacyjnych.
www.excellenceplace.pl
dr Edyta Pankowska-Pryt- lekarz medycyny estetycznej
Dr n. med. Dominika Polak
Oczy są zwierciadłem duszy, więc ich wygląd bardzo wpływa na ogólny wyraz twarzy oraz subiektywną ocenę wieku. Opadające powieki są zmorą wielu kobiet i mężczyzn. Nie tylko dodają lat, ale z czasem utrudniają nam widzenie. Fantastycznym urządzeniem do bezoperacyjnego liftingu powiek jest Plasma IQ. Poprzez działanie energii cieplnej stymuluje produkcję nowego kolagenu, który odpowiedzialny jest za napięcie, jędrność i elastyczność skóry poddanej zabiegowi. Brak okresu rekonwalescencji i efekt po pierwszym zabiegu zachwycił mnie. Polecam.
www.lighthousedental.pl
Dr n. med. Dominika Polak
Jako specjalista medycyny estetycznej wciąż poszukuję nowych rozwiązań dla moich pacjentów. Przy problemach z opadającymi powiekami polecam technologię, którą moje pacjentki uważają za odkrycie, jest to Plasma IQ. Technologia doskonale sprawdza się przy mocno opadających powiekach. Zabieg jest szybki bezpośrednio po aplikacji znieczulenia działamy na obszar mikrowiązką plazmy, działając jedynie na naskórek. Widoczny i trwały efekt „otworzenia oka” jest już po pierwszym zabiegu, a wielką zaletą Plasmy jest brak okresu rekonwalescencji.
www.dentalspa.gda.pl
Dr Honorata Sroczyńska
Chcesz przywrócić swojemu spojrzeniu dawny blask, który schował się gdzieś za opadniętą powieką? W naszym gabinecie rekomendujemy pacjentom zabiegi z wykorzystaniem Plasmy IQ. Jest to doskonała alternatywa dla chirurgicznego liftingu powiek, ze znacznie krótszym okresem rekonwalescencji, a przede wszystkim praktycznie bezinwazyjnie. Jest to również doskonałe rozwiązanie przy zmarszczkach wokół oczu, czy tez ust (tzw. zmarszczki palacza). Efekt często jest widoczny już po pierwszym zabiegu i zachęca do jego pogłębienia. Pacjent po zabiegu może wykonywać swoje codzienne aktywności.
www.gdanskaklinikaurody.pl
Lek. Med. Karolina Świątek
PLASMA IQ to urządzenie, które pozwoliło mi wprowadzić do swojej codziennej praktyki zabiegi będące alternatywą do inwazyjnej blefaroplastyki. Zabieg liftingowania powiek i redukcji drobnych zmarszczek wokół oczu jest teraz szybki, skuteczny i pozwala poszerzyć grono zadowolonych klientów, w tym również panów.
www.klinikatazbir.pl
dr Marta Tazbir
Plasma IQ to nowoczesna technologia, którą wprowadziliśmy do naszej praktyki chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, którym przeszkadzały w dużym stopniu opadajace z wiekiem powieki. Plasma IQ pozwala na wykonanie bezinwazyjnego liftingu powiek, a co za tym idzie pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia, odmłodzić wygląd i spojrzenie. Efekty widoczne są już podczas pierwszego zabiegu, a co ważne zabieg nie wyłącza z codziennej aktywności, nie wymaga narkozy, jest bezbolesny i bezkrwawy, a czas gojenia pozabiegowego jest szybki.
www.aspalia.pl
Lek. Med. Marta Zinkow
Opadające powieki, „kurze łapki“ i pogłębiająca się dolina łez to pierwsze oznaki starzenia się, ponieważ skóra wokół oczu jest wyjątkowo cienka i najszybciej wiotczeje. Alternatywą dla chirurgicznej korekcji powiek jest zabieg Plasma IQ, który wykorzystuje mikrowiązki plazmy. Pierwsze efekty widać już 3-4 tygodnie po zabiegu i narastają w czasie. Zabieg trwa zaledwie 20 minut, a odmłodzonie spojrzenie zostaje co najmniej na 6 miesięcy!
www.drbeatadethloff.pl
Dr Beata Dethloff
Plasma IQ jest idealnym urządzeniem do korekcji i liftingu powiek, zastępuje ono doskonale korekcję chirurgiczną powiek. Dzięki swojej precyzji idealnie nadaje się do usuwania włókniaków, brodawek wirusowych z okolic trudno dostępnych, np. powiek. Efekt liftingu powiek i redukcji zmarszczek np. wokół oczu jest szybki i skuteczny. Plasma IQ dzięki działaniu na powierzchowne warstwy skóry, nie wyłącza pacjenta z życia codziennego. Po zastosowaniu Plasmy IQ w naszej klinice, widzę bardzo dobry i szybki efekt ujędrnienia skóry, spłycenia zmarszczek wokół oczu u naszych pacjentek już po pierwszym zabiegu.
www.atenacentrum.pl
Dr Dariusz Myśliwy
Z upływem czasu, wraz ze starzeniem się skóry dochodzi do zjawiska opadania powiek. Do niedawna, aby temu przeciwdziałać, można było wykonywać tylko korektę chirurgiczną. Obecnie możemy tego dokonać bez użycia skalpela dzięki Plazma IQ. Polecam ten zabieg, ponieważ jest bezpieczny, przeznaczony dla wszystkich fototypów skóry oraz tuż po zabiegu pacjent bardzo szybko wraca do codziennych aktywności.
www.civisvita.pl
Dr n. med. Joanna Migda
Wiotkość powiek oraz zmarszczki wokół ust to trudny problem. Te okolice wymagają specjalnej troski i doświadczenia u większości pacjentów wykonuje zabieg liftingu nieablacyjnego urządzeniem Plasma IQ. W zależności od nasilenia problemu wykonuję jedną lub więcej sesji w odstępach czasowych. Efekty widoczne są już po miesiącu i narastają w czasie. Zabieg przeprowadzony jest w znieczuleniu miejscowym z odpowiednią pielęgnacją pozabiegową.
www.nicer.pl
Dr Kinga Nicer Specjalista dermatolog - wenerolog

EFEKTY PRZED I PO

ZNAMIĘ

PRZED

PO

ZNAMIĘ

PRZED

PO

BRZUCH

PRZED

PO

WŁÓKNIAK USZYPUŁKOWANY

PRZED

PO

POWIEKI

PRZED

PO

POWIEKI

PRZED

PO