PIXEL CO2 – ITP SA

PIXEL CO2

SMARTXIDE CO2
14 maja 2019
EMERGE
14 maja 2019
O PRODUKCIE
Laser frakcyjny, ablacyjny CO2 o długości fali 10600 nm do regeneracji skóry twarzy i ciała. Innowacyjna technologia emisji lasera w postaci pixeli (jednoczesne uszkadzanie skóry) zmniejsza dyskomfort pacjenta i zapobiega przegrzaniu tkanki, skracając okres rekonwalescencji.
TECHNOLOGIA
Laser frakcyjny, ablacyjny CO2 o długości fali 10600 nm do regeneracji skóry twarzy i ciała. Innowacyjna technologia emisji lasera w postaci pixeli (jednoczesne uszkadzanie skóry) zmniejsza dyskomfort pacjenta i zapobiega przegrzaniu tkanki, skracając okres rekonwalescencji.

 • SZEROKIE MOŻLIWOŚCI ROZBUDOWY URZĄDZENIA
 • RESURFACING I NAPINANIE - TRYB HIGH DLA IMPULSÓW O WYSOKIEJ MOCY SZCZYTOWEJ ORAZ TRYB LOW DLA SILNIEJSZEGO EFEKTU TERMICZNEGO
 • KRÓTKI CZAS REKONWALESCENCJI PACJENTA DZIĘKI TECHNOLOGII PIXEL
 • SZYBKIE ZABIEGI – CAŁA TWARZ 5-10 MINUT
 • INNOWACYJNA METODA PEELINGU LASEROWEGO MOŻLIWA DZIĘKI ZMIANIE METODY FRAKCJI NA PAINTBRUSH MODE - DO DELIKATNEJ PRZEBUDOWY SKÓRY BEZ OKRESU REKONWALESCENCJI
 • URZĄDZENIE W DWÓCH WERSJACH: 30 W I 70 W

WSKAZANIA
 • Resurfacing skóry
 • Lifting skóry
 • Rozstepy
 • Blizny
 • Przebarwienia
 • Zmarszczki
 • Usuwanie zmian skornych
 • Laserowa plastyka powiek
 • Laserowa labioplastyka
OKIEM EKSPERTA
Kamila Białek-Galas
Jako dermatolog często mierzę się z sytuacją, w której pacjent po zakończonym leczeniu szuka sposobu na przywrócenie dawnej estetyki skóry, mający wpływ na poprawę samopoczucia i pewności siebie. Właśnie dlatego ofertę Sublimed Kraków, postanowiliśmy poszerzyć o zabiegi laserem Alma Pixel CO2. Dzięki temu urządzeniu, walka z niedoskonałościami skóry nigdy nie była równie efektywna. W bezpieczny sposób umożliwia ono poprawę kondycji skóry, redukcję blizn, rozstępów czy innych niechcianych „pamiątek” po przebytych chorobach i zabiegach operacyjnych. Ta nowoczesna technologia pozwala także na przeprowadzanie zabiegów anti-aging, liftingujących, spłycających zmarszczki oraz poprawiających napięcie skóry, przy jednoczesnym ograniczeniu dolegliwości bólowych i okresu rekonwalescencji po zabiegu.
www.sublimed.pl
Kamila Białek-Galas
dr n. med. Igor Michajłowski
Pixel CO2 to laser frakcyjny, ablacyjny, emitujący światło o długości 10600 nm. Powoduje on powstawanie kontrolowanych uszkodzeń, które prowadzą do przebudowy i regeneracji skóry. Zabieg jest nie tylko bezpieczny, ale też komfortowy i nie wiążący się z długim okresem rekonwalescencji.
Clinica Cosmetologica
dr n. med. Igor Michajłowski - specjalista dermatolog, ekspert medycyny estetycznej
Milena Nalbandian
W porównaniu z innymi laserami, Pixel CO2 jest delikatny dla skóry. Pozwala on na walkę z wieloma problemami. W efekcie wykonania serii zabiegów możemy uzyskać zmniejszenie zmarszczek, lifting skóry, zredukowane rozstępów, blizn oraz przebarwień.
Clinica Cosmetologica
Milena Nalbandian, kosmetolog z Clinica Cosmetologica
Lek. Jerzy Maciąg
Laser CO2 jest podstawowym urządzeniem każdej Kliniki Medycyny Estetycznej. Powinien gwarantować doskonałe efekty estetyczne, krótki okres rekonwalescencji oraz bezpieczeństwo wykonywanych nim zabiegów. Dlatego w naszym przypadku wybór mógł być tylko jeden – laser Alma Pixel CO2. Dzięki temu urządzeniu w J&J Art. Derma Clinic możemy kompleksowo podejść do wszystkich problemów związanych z niedoskonałościami skóry. Głowica chirurgiczna pozwala na usuwanie z doskonałym efektem estetycznym włókniaków miękkich, brodawek łojotokowych, brodawek wirusowych oraz znamion skórnych. Przy wykorzystaniu głowicy frakcyjnej zredukujemy blizny potrądzikowe, zmarszczki, rozstępy a także dokonamy przebudowy skóry zwiększając jej gęstość i napięcie co przywróci jej młodzieńczy blask.
J&J Art. Derma Clinic
Lek. Jerzy Maciąg Specjalista dermatologii i wenerologii, lekarz medycyny estetycznej

EFEKTY PRZED I PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

Pixel
Tradycyjna frakcja o wymiarze 7×7 oraz 9×9.

iPixel
Rolka iPixel CO2 to ręczny i pasywny aplikator, który przemieszcza się po skórze, uwalniając wzór laserowy 7×1.

Skaner
LiteScan to zaawansowany skaner, umożliwiający ablację frakcyjną, bez karbonizacji, w różnych rozmiarach i wzorach.

Głowice chirurgiczne
Głowice o wymiarach 50 mm i 100 mm do usuwania drobnych znamion i cięcia tkanek.

Robotyczna Głowica femilift smart
Do mało inwazyjnych zabiegów ginekologicznych