ONDA – ITP SA

ONDA

CRIOCUUM
10 maja 2019
PELLEVE
11 maja 2019
MATERIAŁY WIDEO
O PRODUKCIE
Technologia wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves™, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji. Działa w trzech zakresach:

Redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej – Coolwaves™ działają głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych
Redukcja cellulitu – dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki, możliwe jest skuteczne rozbijanie cellulitu
Ujędrnianie skóry – mikrofale emitowane przez technologię ONDA wywołują skurcz włókien kolagenowych i stymulują produkcję nowego kolagenu, prowadząc do ujędrnienia i odmłodzenia skóry
TECHNOLOGIA
  • ZASTOSOWANIE UNIKATOWEGO SYSTEMU COOLWAVES™ - WYKORZYSTUJĄCEGO SPECJALNE MIKROFALE DZIAŁAJĄCE PRECYZYJNIE NA KOMÓRKI TŁUSZCZOWE, BEZ RYZYKA NARUSZENIA OTACZAJĄCYCH TKANEK, BEZPIECZNIE I KOMFORTOWO DLA PACJENTA.
  • 3 KLUCZOWE WSKAZANIA W JEDNEJ TECHNOLOGII: REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ (WYSZCZUPLANIE I MODELOWANIE CIAŁA), REDUKCJA CELLULITU I UJĘDRNIANIE SKÓRY
  • GŁOWICE SMART
  • ZINTEGROWANY SYSTEM CHŁODZENIA KONTAKTOWEGO DLA KOMFORTU I BEZPIECZEŃSTWA ZABIEGU
WSKAZANIA
  • Ujędrnienie wiotkiej skóry
  • Wyszczuplanie
  • Modelowanie
  • Redukcja cellulitu
OKIEM EKSPERTA
Idealna sylwetka, płaski brzuch, jędrne pośladki i uda bez cellulitu to marzenie, które można zrealizować. Przełomowa technologia COOLWAVES zastosowana w urządzeniu ONDA pozwala na kompleksowe podejście do modelowania sylwetki. W trakcie zabiegu działając na kilku głębokościach, nie tylko redukujemy cellulit i tkankę tłuszczową ale również ujędrniamy skórę. Pierwsze rezultaty widać już po jednym zabiegu, jednak dla osiągnięcia optymalnych efektów zalecane jest wykonanie całej serii.
www.laser.rzeszow.pl
dr Agnieszka Koczynasz
Pożegnaj raz na zawsze cellulit i zlokalizowaną tkankę tłuszczową! Onda - to innowacyjna metoda redukcji cellulitu, modelowania i wyszczuplania sylwetki. Uwarunkowania genetyczne w budowie i miejscowym odkładaniu się tkanki tłuszczowej u kobiet powodują, że problem nieestetycznej skórki pomarańczowej dotyka większość płci pięknej. Unikalna technologia mikrofali w urządzeniu Onda skutecznie redukuje powyższe niedoskonałości, oddziałując jednocześnie na poprawę jędrności i elastyczności skóry.
www.jerschina.pl
Lek. Med. Barbara Jerschina
Technologia COOLWAVES to przełom i rewolucja w modelowaniu sylwetki. Urządzenie Onda pozwala działać na niemal całej podskórnej warstwie tkanki tłuszczowej. Daje to natychmiastowe efekty w trzech zakresach: redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej i ujędrnienia skóry. Zimne mikrofale selektywnie docierają do komórek tłuszczowych, uszkadzając je bez ryzyka naruszenia otaczających tkanek. Zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny i w 100% bezpieczny.
www.velvetclinic.pl
dr Piotr Ginter
Onda jest to przełomowe i rewolucyjne urządzenie odchudzające, którego do tej pory nie było na rynku kosmetologii Hi-Tech. Technologia polega na zastosowaniu fal Coolwaves ( mikrofal), które przenikają do głębokich warstw tkanki tłuszczowej. Jako jedyne urządzenie na rynku nie tylko opróżnia komórki tłuszczowe z ich zawartości, ale przede wszystkim trwale je niszczy. Onda wyposażona jest w dwie głowice zabiegowe; głowica płytsza działa na skóre w celu jej ujędrnienia oraz głowica głęboka redukująca cellulit i tkankę tłuszczową. Jest światowej klasy urządzeniem, które pojawiło się na rynku w 2016 roku natomiast od końca 2018 roku jest dostępne również na rynku Polskim.
www.skyclinic.pl
Mgr Martyna Baczyńska – kosmetolog SkyClinic
Mikrofale powodują stres metaboliczny w komórkach tłuszczowych. Stres ten polega na wywołaniu zaburzenia równowagi wewnątrz adipocytu. Rozgrzane adipocyty pękają, albo zmniejszają swój rozmiar i powoli ulegają eliminacji przez układ limfatyczny. ONDA rozbija więc błony komórkowe adipocytów z użyciem całkowicie nieinwazyjnej techniki, więc wyszczuplanie jest efektywne i całkowicie bezpieczne. Z kolei temperatura wytwarzana przez Coolwaves™ w skórze właściwej powoduje natychmiastowe obkurczanie kolagenu, a w efekcie ujędrnianie skóry.
www.skinclinic.pl
Dr Monika Bujanowska
System Onda to kolejny krok technologiczny w dziedzinie modelowania sylwetki. Ta nowatorska metoda wykorzystuje mikrofale Coolwaves™, działające precyzyjnie na komórki tłuszczowe, bez ryzyka naruszenia otaczających tkanek, bez bólu i okresu rekonwalescencji. Jednoczasowo podczas zabiegu: likwidujemy nadmiar tkanki tłuszczowej, redukujemy cellulit, a także ujędrniamy skórę. Dzięki działaniu „3 w 1” skracamy czas zabiegu i zmniejszamy ilość sesji zabiegowych.
www.bienkowscyclinic.pl
Dr n. med. Marcin Bieńkowski
Onda to nowoczesna technologia - nowa technologia! Pogromca tkanki tłuszczowej. Doskonale radzi sobie z nawet najbardziej opornym tłuszczem czy cellulitem. Usuwa na stałe komórki tłuszczowe, dzięki działaniu na różnych głębokościach. Początkowe efekty widoczne są juz po pierwszym zabiegu. Świetny jako zabieg lunchowy, bezbolesny, brak okresu rekonwalescencji. Bezpieczny dla naczyniowców.
www.klinikala.pl
Dr Izabela Wierzbicka
Urządzenie ONDA, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii mikrofalowej COOLWAVES™, umożliwia nam kompleksową poprawę wyglądu sylwetki. Podczas jednej sesji zabiegowej działamy na trzech poziomach – skutecznie zwalczamy problem, z którym zmaga się większość kobiet, czyli cellulit (płytki i głęboki), redukujemy nadmiar tkanki tłuszczowej, jednocześnie poprawiając elastyczność skóry. W ten sposób bezpiecznie i bezinwazyjnie możemy wyszczuplić talię, zmniejszyć odwód ud, zredukować bryczesy, wymodelować ramiona, plecy, wygładzić i napiąć skórę. Pacjenci mogą zauważyć efekty już po pierwszym zabiegu.
www.dermapuls.com.pl
dr Michał Kaniowski
Nowoczesne technologie do modelowania sylwetki są coraz bezpieczniejsze i skuteczniejsze, co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie rozwiązań do potrzeb Pacjenta. Szczególną rolę w terapiach odgrywają konsultacja oraz indywidualny plan zabiegowy ułożony przez doświadczonego zabiegowca, a następnie sprawdzona technologia. Nie można zapominać również o systematyczności, codziennej diecie, a rezultaty potrafią wtedy przekroczyć wszelkie oczekiwania.
www.klinikamiracki.pl
Dr Krzysztof Miracki
ONDA to najnowszy system do spalania tkanki tłuszczowej. Energia fal o częstotliwości 2,45 GHz kumuluje się w tkance tłuszczowej. Dochodzi do pęknięcia błony komórkowej komórki tłuszczowej. Bezpośrednio po zabiegu wyczuwalne jest znaczne upłynnienie tkanki tłuszczowej. Około 14 dni po jednym zabiegu obserwujemy w zależności od pacjenta redukcję około 3-4 cm w talii oraz znaczną redukcje tkanki tłuszczowej w innych okolicach. Efekty są trwałe.
www.estmed.pl
Dr Anna Okruszko
ONDA wykorzystuje najnowszą technologię Coolwaves™, czyli mikrofal, które przenikają przez skórę, przechodząc przez warstwy wierzchnie bez ich przegrzania. Jednocześnie koncentrują się one na podskórnym tłuszczu, który absorbuje około 80% energii. ONDA służy do walki z cellulitem, leczenia lokalnych otłuszczeń oraz zwiotczałej skóry. Dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia kontaktowego zabieg jest komfortowy, a jego efekt zauważalny już po 1 wizycie.
www.vesuna.pl
Dr Ewelina Styczyńska-Kowalska
Światowe urządzenie Onda bazuje na unikatowej technologii mikrofal Coolwaves. Penetracja na poziomie komórek tłuszczowych – 80% nie uszkadza okolicznych tkanek dzięki czemu zabieg jest w pełni bezpieczny i komfortowy dla pacjenta. Ondę cechuje bezinwazyjność, krótki czas trwania, brak okresu rekonwalescencji oraz natychmiastowy efekt. W rezultacie widoczne są: redukcja obwodów, zniwelowanie cellulitu oraz ujędrnienie skóry. Praca na wszystkich płaszczyznach tkanki powoduje 100% zadowolenia pacjenta.
www.goodtimedayspa.eu
Aleksandra Dimitrov
ONDA to urządzenie wykorzystujące najnowszą, światową technologię mikrofali Coolwaves™, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji oraz ujędrnienia skóry. Zabieg wykonywany urządzeniem ONDA jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a jego efekty mogą być zauważalne już po jednym zabiegu, po którym pacjent może od razu wrócić do codziennej aktywności
www.holisticclinic.pl
Dr Marek Pitucha
Sposobów na radzenie sobie z nadmiarem tkanki tłuszczowej w medycynie estetycznej jest całkiem sporo, jednak najnowszą i przełomową, jeśli chodzi o uzyskiwane efekty, jest właśnie ONDA. ONDA wykorzystuje technologię mikrofal Coolwaves, posiada powierzchowne i jednocześnie głębokie działanie poprzez wykorzystanie dwóch głowic. Fale elektromagnetyczne rozbijają komórki tłuszczowe, a następnie dochodzi do ich usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Przynosi rewelacyjne rezultaty stosowana na miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową, zwłaszcza na okolicę ramion, brzucha i bioder, ale także na inne części ciała. Wyszczupla, modeluje sylwetkę, a tym samym stymuluje do produkcji kolagenu.
Klinika Zawodny, www.klinikazawodny.pl
dr Piotr Zawodny, lekarz medycyny estetycznej, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej
ONDA to najnowocześniejsze urządzenie wykorzystujące energię zimnych mikrofal do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. W trakcie zabiegu 80% deponowanej przez wyspecjalizowane głowice energii dociera nawet do 6 cm pod skórę i efektywnie uszkadza komórki tłuszczowe, 20% pozostaje na granicy skóry, dzięki czemu uzyskujemy jednocześnie efekt ujędrnienia skóry. Efektem zabiegu jest spektakularna i trwała redukcja tkanki tłuszczowej oraz cellulitu.
Klinika Estell, www.estell.pl
dr n. med. Krzysztof Jakubowski - Kierownik Medyczny Kliniki ESTELL
Specjalista z zakresu Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej, Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej
Mistrzowie Urody 2019 - krakowska Estetica, wdraża najskuteczniejsze światowe nowości!
Bestsellerem ostatniego roku jest urządzenie Onda. Jest to zupełnie nowa technologia, z nowym źródłem energii, oparta na mikrofalach. Onda to prawdziwy pogromca cellulitu, tkanki tłuszczowej oraz wiotkości skóry. Aż trudno uwierzyć, ale efekty widoczne są już po jednym zabiegu!
Klinika Estetica, www.estetica.pl
Anna Dubiel - manager Estetica
Onda jest zabiegiem bardzo wszechstronnym. Zastosowana w niej najnowsza światowa technologia mikrofal COOLWAVES™ pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszych niż dotychczas rezultatów w modelowaniu ciała w trzech, różnych aspektach . Działając kompleksowo, fale elektromagnetyczne powodują rozpad komórek tłuszczowych, rozpuszczenie zwłóknień w obszarze cellulitu oraz obkurczenie kolagenu w warstwie skóry właściwej. W efekcie dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej, zwalczenia nawet opornego cellulitu oraz ujędrnienia skóry. Ważną kwestią jest to, że efekt usunięcia opracowanej tkanki tłuszczowej jest trwały. Wyższa efektywność Ondy przekłada się też na mniejszą ilość koniecznych zabiegów. A wszystko to przy wysokim profilu bezpieczeństwa.
Onda to nowy wymiar wygładzenia, wyszczuplenia i ujędrnienia. Wykorzystuje technologię mikrofal Coolwaves™, które precyzyjnie docierając do tkanki tłuszczowej w sposób nieinwazyjny prowadzą do jej redukcji. Dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki możliwe jest również skuteczne usunięcie nawet uporczywego cellulitu. Urządzenie posiada zintegrowany system chłodzenia kontaktowego, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo przeprowadzanego zabiegu.
www.sthetic.pl
dr Aleksandra Jagielska, lekarz dermatolog

EFEKTY PRZED I PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO