ONDA – ITP SA

ONDA

CRIOCUUM
10 maja 2019
PELLEVE
11 maja 2019
MATERIAŁY WIDEO
O PRODUKCIE
Technologia wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves™, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji. Działa w trzech zakresach:

Redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej – Coolwaves™ działają głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych
Redukcja cellulitu – dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki, możliwe jest skuteczne rozbijanie cellulitu
Ujędrnianie skóry – mikrofale emitowane przez technologię ONDA wywołują skurcz włókien kolagenowych i stymulują produkcję nowego kolagenu, prowadząc do ujędrnienia i odmłodzenia skóry
TECHNOLOGIA
  • ZASTOSOWANIE UNIKATOWEGO SYSTEMU COOLWAVES™ - WYKORZYSTUJĄCEGO SPECJALNE MIKROFALE DZIAŁAJĄCE PRECYZYJNIE NA KOMÓRKI TŁUSZCZOWE, BEZ RYZYKA NARUSZENIA OTACZAJĄCYCH TKANEK, BEZPIECZNIE I KOMFORTOWO DLA PACJENTA.
  • 3 KLUCZOWE WSKAZANIA W JEDNEJ TECHNOLOGII: REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ (WYSZCZUPLANIE I MODELOWANIE CIAŁA), REDUKCJA CELLULITU I UJĘDRNIANIE SKÓRY
  • GŁOWICE SMART
  • ZINTEGROWANY SYSTEM CHŁODZENIA KONTAKTOWEGO DLA KOMFORTU I BEZPIECZEŃSTWA ZABIEGU
WSKAZANIA
  • Ujędrnienie wiotkiej skóry
  • Wyszczuplanie
  • Modelowanie
  • Redukcja cellulitu
OKIEM EKSPERTA
Onda jest to przełomowe i rewolucyjne urządzenie odchudzające, którego do tej pory nie było na rynku kosmetologii Hi-Tech. Technologia polega na zastosowaniu fal Coolwaves ( mikrofal), które przenikają do głębokich warstw tkanki tłuszczowej. Jako jedyne urządzenie na rynku nie tylko opróżnia komórki tłuszczowe z ich zawartości, ale przede wszystkim trwale je niszczy. Onda wyposażona jest w dwie głowice zabiegowe; głowica płytsza działa na skóre w celu jej ujędrnienia oraz głowica głęboka redukująca cellulit i tkankę tłuszczową. Jest światowej klasy urządzeniem, które pojawiło się na rynku w 2016 roku natomiast od końca 2018 roku jest dostępne również na rynku Polskim.
www.skyclinic.pl
Mgr Martyna Baczyńska – kosmetolog SkyClinic
Mikrofale powodują stres metaboliczny w komórkach tłuszczowych. Stres ten polega na wywołaniu zaburzenia równowagi wewnątrz adipocytu. Rozgrzane adipocyty pękają, albo zmniejszają swój rozmiar i powoli ulegają eliminacji przez układ limfatyczny. ONDA rozbija więc błony komórkowe adipocytów z użyciem całkowicie nieinwazyjnej techniki, więc wyszczuplanie jest efektywne i całkowicie bezpieczne. Z kolei temperatura wytwarzana przez Coolwaves™ w skórze właściwej powoduje natychmiastowe obkurczanie kolagenu, a w efekcie ujędrnianie skóry.
www.skinclinic.pl
Dr Monika Bujanowska
System Onda to kolejny krok technologiczny w dziedzinie modelowania sylwetki. Ta nowatorska metoda wykorzystuje mikrofale Coolwaves™, działające precyzyjnie na komórki tłuszczowe, bez ryzyka naruszenia otaczających tkanek, bez bólu i okresu rekonwalescencji. Jednoczasowo podczas zabiegu: likwidujemy nadmiar tkanki tłuszczowej, redukujemy cellulit, a także ujędrniamy skórę. Dzięki działaniu „3 w 1” skracamy czas zabiegu i zmniejszamy ilość sesji zabiegowych.
www.bienkowscyclinic.pl
Dr n. med. Marcin Bieńkowski
Onda to nowoczesna technologia - nowa technologia! Pogromca tkanki tłuszczowej. Doskonale radzi sobie z nawet najbardziej opornym tłuszczem czy cellulitem. Usuwa na stałe komórki tłuszczowe, dzięki działaniu na różnych głębokościach. Początkowe efekty widoczne są juz po pierwszym zabiegu. Świetny jako zabieg lunchowy, bezbolesny, brak okresu rekonwalescencji. Bezpieczny dla naczyniowców.
www.klinikala.pl
Dr Izabela Wierzbicka
Urządzenie ONDA, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii mikrofalowej COOLWAVES™, umożliwia nam kompleksową poprawę wyglądu sylwetki. Podczas jednej sesji zabiegowej działamy na trzech poziomach – skutecznie zwalczamy problem, z którym zmaga się większość kobiet, czyli cellulit (płytki i głęboki), redukujemy nadmiar tkanki tłuszczowej, jednocześnie poprawiając elastyczność skóry. W ten sposób bezpiecznie i bezinwazyjnie możemy wyszczuplić talię, zmniejszyć odwód ud, zredukować bryczesy, wymodelować ramiona, plecy, wygładzić i napiąć skórę. Pacjenci mogą zauważyć efekty już po pierwszym zabiegu.
www.dermapuls.com.pl
dr Michał Kaniowski
Nowoczesne technologie do modelowania sylwetki są coraz bezpieczniejsze i skuteczniejsze, co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie rozwiązań do potrzeb Pacjenta. Szczególną rolę w terapiach odgrywają konsultacja oraz indywidualny plan zabiegowy ułożony przez doświadczonego zabiegowca, a następnie sprawdzona technologia. Nie można zapominać również o systematyczności, codziennej diecie, a rezultaty potrafią wtedy przekroczyć wszelkie oczekiwania.
www.klinikamiracki.pl
Dr Krzysztof Miracki
ONDA to najnowszy system do spalania tkanki tłuszczowej. Energia fal o częstotliwości 2,45 GHz kumuluje się w tkance tłuszczowej. Dochodzi do pęknięcia błony komórkowej komórki tłuszczowej. Bezpośrednio po zabiegu wyczuwalne jest znaczne upłynnienie tkanki tłuszczowej. Około 14 dni po jednym zabiegu obserwujemy w zależności od pacjenta redukcję około 3-4 cm w talii oraz znaczną redukcje tkanki tłuszczowej w innych okolicach. Efekty są trwałe.
www.estmed.pl
Dr Anna Okruszko
ONDA wykorzystuje najnowszą technologię Coolwaves™, czyli mikrofal, które przenikają przez skórę, przechodząc przez warstwy wierzchnie bez ich przegrzania. Jednocześnie koncentrują się one na podskórnym tłuszczu, który absorbuje około 80% energii. ONDA służy do walki z cellulitem, leczenia lokalnych otłuszczeń oraz zwiotczałej skóry. Dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia kontaktowego zabieg jest komfortowy, a jego efekt zauważalny już po 1 wizycie.
www.vesuna.pl
Dr Ewelina Styczyńska-Kowalska
Światowe urządzenie Onda bazuje na unikatowej technologii mikrofal Coolwaves. Penetracja na poziomie komórek tłuszczowych – 80% nie uszkadza okolicznych tkanek dzięki czemu zabieg jest w pełni bezpieczny i komfortowy dla pacjenta. Ondę cechuje bezinwazyjność, krótki czas trwania, brak okresu rekonwalescencji oraz natychmiastowy efekt. W rezultacie widoczne są: redukcja obwodów, zniwelowanie cellulitu oraz ujędrnienie skóry. Praca na wszystkich płaszczyznach tkanki powoduje 100% zadowolenia pacjenta.
www.goodtimedayspa.eu
Aleksandra Dimitrov
ONDA to urządzenie wykorzystujące najnowszą, światową technologię mikrofali Coolwaves™, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji oraz ujędrnienia skóry. Zabieg wykonywany urządzeniem ONDA jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a jego efekty mogą być zauważalne już po jednym zabiegu, po którym pacjent może od razu wrócić do codziennej aktywności
www.holisticclinic.pl
Dr Marek Pitucha

EFEKTY PRZED I PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO