MAXIMUS – ITP SA

MAXIMUS

ACCENT REFORM
12 maja 2019
INTEGRAL
12 maja 2019
MATERIAŁY VIDEO
O PRODUKCIE
Maximus to urządzenie izraelskiej firmy Pollogen wyposażone w dwie opatentowane technologie TriLipo™ RF oraz TriLipo™ DMA. To jedyny system na rynku przeznaczony do zabiegów estetycznych, który działa jednocześnie na trzech poziomach tkanki – skórze, tłuszczu i mięśniach. Jest zaopatrzony w 3 głowice, by zapewnić pełną gamę zabiegów zarówno na ciało jak i na twarz.
TECHNOLOGIA
Urządzenie do nieinwazyjnych zabiegów konturowania sylwetki i poprawy kondycji skóry. Łączy w sobie dwie technologie: trójpolarną falę radiową (TriLipo RF) oraz dynamiczną aktywację mięśni (TriLipo DMA). Wyposażone jest w trzy rozmiary głowic o różnej głębokości penetracji fali radiowej z przeznaczeniem do różnych obszarów ciała.

  • DZIAŁA JEDNOCZEŚNIE NA TRZECH POZIOMACH TKANEK – SKÓRZE, TKANCE TŁUSZCZOWEJ I MIĘŚNIACH
  • ENERGIA TRILIPO RF INTENSYWNIE PODGRZEWA PODSKÓRNĄ TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ, POWODUJĄC ZMNIEJSZENIE JEJ OBJĘTOŚCI
  • ENERGIA TRI LIPO RF POWODUJE SKURCZ WŁÓKIEN KOLAGENOWYCH I ELASTYNOWYCH ORAZ STYMULACJĘ FIBROBLASTÓW DO PRODUKCJI NOWYCH WŁÓKIEN, CO SKUTKUJE POPRAWĄ JĘDRNOŚCI SKÓRY
  • DYNAMICZNA STYMULACJA MIĘŚNI - DMA - W POŁĄCZENIU Z TRILIPO RF ZWIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ ZABIEGÓW

WSKAZANIA
  • Lifting termiczny skóry i stymulacja mięśni
  • Redukcja zmarszczek
  • Ujędrnianie ciała
  • Wyszczuplanie
  • Konturowanie ciała
  • Cellulit
OKIEM EKSPERTA
Pracując od prawie dwóch lat na urządzeniu Maximus TriLipo zaobserwowałam i uzyskałam nieznane oraz nieopisane przez nikogo rezultaty. Wykluczając nieobce nam wcześniej efekty tj.: modelowanie ciała i poprawę owalu twarzy możemy także zredukować miejscową tkankę tłuszczową (np. bryczesy oraz zmniejszyć objętość tłuszczaków). Fala radiowa zastosowana w urządzeniu wpływa także na poprawę gęstości tkanki łącznej (kolagen), dając przy tym efekt liftingu skóry (np. ujędrnienie brzucha po ciąży czy wewnętrznych części ud). Dzięki zastosowaniu tripolarnej fali radiowej oraz dynamicznej aktywacji mięśni możemy likwidować napięcia mięśniowe oraz niwelować dolegliwości tj.: bruksizm czy skurcze mięśnia kapturowego - zakwasy. Dla osób z obrzękami kończyn lub oczu można go zastosować wykonując drenaż limfatyczny.
www.angelius.pl
Wiera Wiśniewska - specjalista kosmetolog
Maximus to wyjątkowe urządzenie, które w kompleksowy sposób dba o poprawę zdrowia i wyglądu skóry oraz sylwetki. Stosuje dwie opatentowane technologie – TriPolar RF oraz TriPolar DMA, dzięki którym jednocześnie działamy na skórę, tkankę tłuszczową i mięśnie. Zabiegu Maximus idealnie sprawdzają się u Pacjentek, które mimo stosowania diety i ćwiczeń maja problem z pozbyciem się lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Zabiegi wykonujemy na brzuch, tzw. boczki, uda, pośladki, bryczesy, ramiona i nad kolanami. Wszędzie tam, gdzie skóra wymaga ujędrnienia. Idealnie sprawdzają się na brzuszkach po ciążowych, pomagając wrócić kobietom do formy sprzed porodu. Maximus redukuje obwód obszaru zabiegowego, cellulit oraz przywraca skórze elastyczność i napięcie.
www.skinclinic.pl
Ilona Jeznach - specjalista fizjoterapeuta
Maximus TriLipo – Maksymalne efekty w wyszczuplaniu Maximus TriLipo pozwala uzyskać największe efekty redukcji tkanki tłuszczowej w miejscach najbardziej opornych na ćwiczenia i diety. Zabieg wykorzystuje unikalną, innowacyjną technologię łączącą trójpolarną falę radiową ze stymulacją mięśni. Działając jednocześnie zarówno na skórę właściwą, komórki tłuszczowe, jak i mięśnie, otrzymujemy spektakularne efekty już przy pierwszym zabiegu. Obie technologie pracują jednocześnie w jednej głowicy, dzięki czemu uzyskujemy widoczny efekt redukcji tkanki tłuszczowej, poprawę jędrności skóry oraz drenaż limfatyczny. Zabieg polecany jest dla osób chcących szybko i trwale pozbyć się tkanki tłuszczowej, jednocześnie ujędrniając skórę.
www.spa-sulechow.pl
Anita Petryszyn – Dopierała – specjalista kosmetolog
Podczas zabiegu Maximus dochodzi do intensywnego podgrzania tkanek, co skutkuje skurczem włókien kolagenu i elastyny, a także stymulacją fibroblastów to produkcji nowych. Poprawie ulega jędrność skóry. Dzięki podgrzaniu tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie zmniejszeniu jej objętości, zabieg doskonale sprawdza się także w przypadku cellulitu.
Clinica Cosmetologica
dr n. med. Igor Michajłowski - specjalista dermatolog, ekspert medycyny estetycznej
Maximus to zabieg wykonywany sprzętem Pollogen Legend. Podczas tego zabiegu wykorzystuje się dwie technologie – TriLipo RF (trójpolarna fala radiowa) oraz TriLipo DMA (dynamiczna aktywacja mięśni). Zabieg działa więc zarówno na poziomie skóry i tkanki tłuszczowej, jak i na poziomie mięśni.
Clinica Cosmetologica
Karolina Formela, kosmetolog Clinica Cosmetologica

EFEKTY PRZED I PO

PRZED

PO

PRZED

PO