ICON – ITP SA

ICON

SONOQUEEN
17 maja 2019
PLASMA IQ
20 maja 2019
MATERIAŁY WIDEO
O PRODUKCIE
Icon™ to platforma laserowa najnowszej generacji, która wyposażona jest w specjalne głowice umożliwiające wykonanie pełnej gamy zabiegów estetycznych. Innowacyjne technologie wykorzystane w platformie zwiększają bezpieczeństwo oraz komfort zabiegu oraz pomagają osiągnąć niesamowite rezultaty podczas terapii. Zabieg na usuniecie lub redukcje rozstępów wykonywany na platformie Icon™ uzyskał certyfikat FDA.
TECHNOLOGIA
  Opatentowana przez Palomar i zaaprobowana przez amerykański FDA metoda nieablacyjnej przebudowy skóry jest bezpieczna i skuteczna. Jako, że w trakcje zabiegu nie dochodzi do naruszenia powierzchownej warstwy skóry, pacjenci mogą zwykle szybko wrócić do pracy i codziennych zajęć bez widocznych zaczerwień i długotrwałego dyskomfortu.

 • ADVANCED CONTACT COOLING™: AKTYWNY SYSTEM CHŁODZENIA, KTÓRY UTRZYMUJE TEMPERATURĘ 5°C PODCZAS ZABIEGU.
 • MIKROSOCZEWKA HEXAGONAL XF™: NOWOCZESNA SOCZEWKA, KTÓRA ZWIĘKSZA OBSZAR ZABIEGOWY, DZIĘKI CZEMU ZABIEG NA CIAŁO ORAZ TWARZ WYKONAMY W MNIEJ NIŻ 15 MINUT.
 • ACCUSPECTRUM™: PODWÓJNY FILTR, KTÓRY MINIMALIZUJE EKSPOZYCJĘ NASKÓRKA NA WIĄZKĘ LASERA, ZWIĘKSZAJĄC TYM SAMYM KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO PACJENTA.
 • PHOTON RECYCLING™ - TECHNOLOGIA POZWALA NA OPTYMALNE WYNIKI PRZY MNIEJSZEJ LICZBIE ZABIEGÓW.
 • SMOOTH PULSE™ - OPATENTOWANY SYSTEM DOSTARCZANIA WIĄZKI LASERA, KTÓRY POZWALA NA WYKORZYSTANIE WIĘKSZEJ ILOŚCI ENERGII PODCZAS ZABIEGU.
GŁOWICE
1540 Laser – laser frakcyjny nieablacyjny do resurfacingu skóry


MaxG™ OPL™ - zmiany pigmentacyjne oraz naczyniowe


MaxYS™ OPL™- usuwanie zmian pigmentacyjnych oraz usuwanie owłosienia


MaxR™ & MaxRs™ OPL™ - usuwanie owłosienia do każdego typu skóry


2940 Laser – laser frakcyjny ablacyjny do resurfacingu skóry


1064+ Laser – usuwanie żylaków oraz owłosienia z typów skóry V oraz VI
WSKAZANIA
 • Utrata sprężystości skóry
 • Zmarszczki
 • Blizny
 • Blizny potrądzikowe
 • Przebarwienia
 • Rozstępy
 • Usuwanie owłosienia
OKIEM EKSPERTA
Głowica 1540
ODMŁADZANIE/WYGŁADZANIE: Icon® dzięki zastosowaniu głowicy 1540, umożliwia wielowymiarowe podejście do potrzeb skóry, która wymaga poprawienia kolorytu, struktury, wygładzenia niedoskonałości czy też generalnego odmłodzenia. Mikrouszkodzenia w głębszych warstwach skóry, niewidoczne gołym okiem, do których dochodzi podczas zabiegu, aktywują najbardziej naturalne procesy odnowy i regeneracji. Wzrost produkcji kolagenu i elastyny do którego dochodzi, powoduje, że nawet głębokie zmarszczki znikają. Spektakularny efekt „nowej skóry”, odmłodzenia i rozświetlenia u naszych pacjentów, jest najlepszym potwierdzeniem na to, że technologia ta potrafi zdziałać cuda.
BLIZNY I ROZSTĘPY: Przerwanie ciągłości skóry, z jakim mamy do czynienia przy bliznach i rozstępach, wymaga specjalistycznego podejścia i sprawdzonej technologii. ICON 1540 za pomocą kontrolowanych mikrouszkodzeń skóry pobudza tkankę do przebudowy, co służy jej uelastycznieniu i obkurczeniu. Nowa skóra powstająca w ich miejscu wpływa na zmniejszenie widoczności lub całkowite „wchłonięcie” zmian. Obszar zabiegowy przybiera naturalny koloryt i odzyskuje gładkość, nawet przy terapii trudnych blizn poparzeniowych. Przy minimalnej ingerencji uzyskujemy maksymalną satysfakcję naszych pacjentów w dziedzinie redukcji blizn różnego pochodzenia i rozstępów.
Głowica Max G
PRZEBARWIENIA: MAX G to element technologii laserowej Icon®, która rozprawia się z szeregiem problemów skórnych. Jest wyjątkowym sprzymierzeńcem w walce z przebarwieniami różnego pochodzenia. Wiązka emitowana przez głowicę MAX G jest precyzyjnie pochłaniana przez zawarty w skórze pigment, mający postać przebarwienia i dokonuje jego koagulacji i zwłóknienia, tak by został złuszczony razem z naskórkiem. Upraszczając technologia ta pozwala na niezwykle szybkie i skuteczne pozbycie się uporczywych przebarwień na twarzy i ciele, a już po pierwszym zabiegu pacjenci widzą znaczną różnicę.
ZMIANY NACZYNIOWE: Specjalna głowica MAX G w platformie Icon® przynosi doskonałe rezultaty w redukcji zmian o charakterze naczyniowym np. tzw. pajączków. Emituje wiązkę światła, która pochłaniana jest w krwi wypełniającej rozszerzone naczynie krwionośne i doprowadza do jego resorpcji, czyli naturalnego wchłonięcia przez organizm. Wyjątkowa precyzja tej technologii, zabezpiecza otaczające tkanki i pozwala na szybkie pozbycie się problemu oraz przywrócenie jednolitego koloru skóry, bez okresu rekonwalescencji. Nasi pacjenci mogą cieszyć się piękną skórą od razu po zabiegu.
www.klinikakrajewski.pl
dr n. med. Maciej Krajewski

EFEKTY PRZED I PO

TWARZ

PRZED

PO

TWARZ

PRZED

PO


BLIZNA

PRZED

PO

BLIZNA

PRZED

PO


PORT WINE STAIN

PRZED

PO

PRZEBARWIENIA

PRZED

PO


ROZSTĘPY

PRZED

PO

ZMIANY NACZYNIOWE

PRZED

PO


ŻYLAKI

PRZED

PO

USUWANIE OWŁOSIENIA

PRZED

PO