HARMONY XL PRO – ITP SA

HARMONY XL PRO

MOTUS AX
14 maja 2019
HARMONY REJUVE
14 maja 2019
MATERIAŁY VIDEO
O PRODUKCIE
Harmony PRO - platforma laserowa najnowszej generacji, to produkt izraelskiej firmy Alma Lasers. Obsługuje różne typy zaawansowanych technologii laserowych i innych źródeł światła. Harmony PRO oferuje rozwiązanie na większość problemów estetycznych i dermatologicznych.

To wszechstronne narzędzie, które umożliwia łączenie różnych typów laserów i technologii podczas jednej procedury zabiegowej. Techniki łączone zdecydowanie zwiększają skuteczność zabiegów. Platforma Harmony PRO to korzyść z doboru odpowiedniego lasera dostosowanego do problemu pacjenta.
TECHNOLOGIA
Multiaplikacyjna platforma laserowa najnowszej generacji. Obsługuje różne typy laserów i innych źródeł światła takich jak: laser Er: YAG 2940 nm, Er: Glass 1540 nm, Q-Switch 1064nm i 532 nm, Nd:YAG 1064 nm, światło podczerwone NIR, IPL, UV, LED, ultradźwięki Impact i Dye Vl.

To użytkownik komponuje urządzenie dostosowane do potrzeb swoich pacjentów i charakteru swojej działalności, wybierając spośród ponad 30 głowic. Harmony XL PRO dzięki możliwości rozbudowy rozwija się wraz z naszą działalnością.

Dzięki temu urządzenie się nie starzeje, a nasza oferta jest zawsze aktualna. To szczególnie ważne na szybko rozwijającym się rynku medycyny estetycznej.

Wprowadzenie kolejnej technologii na Harmony XL PRO jest korzystniejsze finansowo, aniżeli zakup wolnostojącego odpowiednika.

 • SYSTEM MULTIAPLIKACYJNY
 • PONAD 65 WSKAZAŃ POTWIERDZONYCH CERTYFIKATEM FDA
 • MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY URZĄDZENIA W CZASIE
 • KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE DO PACJENTA
 • MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA TECHNOLOGII DLA MAKSYMALIZACJI EFEKTÓW
 • SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA LICZNYMI BADANIAMI KLINICZNYMI

WSKAZANIA
Harmony XL PRO ma ponad 65 wskazań potwierdzonych certyfi katem FDA. Do najważniejszych należą:

 • Resurfacing skóry: redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów
 • Zmiany pigmentacyjne
 • Melasma
 • Zmiany naczyniowe
 • Lifting skóry
 • Epilacja
 • Leczenie grzybicy paznokci
 • Trądzik
 • Łuszczyca i bielactwo
OKIEM EKSPERTA
Dr n.med. Aleksandra Ciemerych
lekarz medycyny estetycznej, dermatolog, wenerolog
Alma Harmony Dye-VL pomaga mi leczyć pacjentów ze zmianami naczyniowymi, rumieniem oraz zmianami trądzikowymi. Umożliwia usuwanie przebarwień, rozjaśnia skórę, a przy okazji wygładza ją redukując drobne zmarszczki. Zabieg trwa od kilku do kilkudziesięciu minut, podczas których wiązka lasera dociera do głębszych warstw skóry, pozostawiając nietknięty naskórek. Światło lasera oddziałuje na melaninę i hemoglobinę, dzięki czemu skutecznie wyrównuje koloryt skóry. Laser Dye-VL wykorzystuje siłę trzech filtrów, utrzymując światło w jednym zakresie (500-600nm) i kierując je bezpośrednio do chromoforów. Efekty widoczne są zaraz po zabiegu, ale dla uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się przeprowadzenie 3-6 sesji. Dye-VL jest najczęściej stosowanym laserem u naszych pacjentów w Klinice Arte Derm.
www.artederm.pl
Dr n.med. Aleksandra Ciemerych - Arte Derm Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii
Dr n.med. Mariusz Ciemerych
lekarz medycyny estetycznej, chirurg, urolog
Laser iPixel jest laserem frakcyjnym ablacyjnym. Jego wyjątkowe działanie powoduje powstanie w skórze uszkodzeń wielkości pixeli, co skutkuje rozpoczęciem procesów regeneracyjnych (namnażają się włókna kolagenowe, powstają nowe struktury skóry). Działając głowicą lasera na wybrany fragment skóry pacjenta, powoduję powstawanie mikrourazów (zewnętrzna warstwa naskórka zostaje naruszona) poprzez odparowanie wody, a w konsekwencji złuszczanie naskórka. Niedoskonałości skóry zostają spłycone, skóra odzyskuje jędrność, a w głębszych warstwach zaczynają zachodzić procesy naprawcze . Ten typ lasera często stosuję w Klinice Arte Derm u pacjentów w przypadku problemów takich jak rozstępy, blizny potrądzikowe, drobne zmarszczki, przebarwienia, rozszerzone pory. Po serii zabiegów pacjenci zgłaszaja spłycenie zmarszczek, poprawę kolorytu skóry i jej elastyczności.
www.artederm.pl
Dr n.med. Mariusz Ciemerych - Arte Derm Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii
Dr n.med. Mariusz Ciemerych
lekarz medycyny estetycznej, chirurg, urolog
Laser Alma Harmony Clear Lift jest laserem frakcyjnym, nieablacyjnym. Clear Lift chętnie stosuje w Klinice Arte Derm u pacjentów oczekujących szybkich efektów w postaci widocznego odmłodzenia skóry (zregenerowana, sprężysta, rozświetlona). Bruzdy i zmarszczki zostają zniwelowane, a w głębszych warstwach rozpoczynają się procesy naprawcze (odbudowa włókien kolagenowych). Zastosowanie metody nieablacyjnej sprawia, że nie zostaje naruszona ciągłość naskórka, a więc zewnętrzna warstwa nie jest uszkadzana, dzięki temu zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Clear Lift działa na zasadzie połączenia dwóch rodzajów lasera: Nd:Yag i Pixel Q Switch. Urządzenie wywołuje w tkance efekt fotoakustyczny powodując mikrouszkodzenia, dzięki temu dochodzi do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Doskonale sprawdza się w przypadku blizn, rozstępów czy melasmy. Likwiduje przebarwienia, poprawia koloryt, napięcie i gęstość skóry.
www.artederm.pl
Dr n.med. Mariusz Ciemerych - Arte Derm Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii
Karolina Grobelna
Harmony XL PRO
Harmony XL Pro to multifunkcyjna platforma, która umożliwia wykorzystanie wiele różnorodnych zastosowań. Modułowa budowa urządzenia pozwala wykorzystać rozmaite źródła światła, w tym Erb:yag, Nd:Yag, IPL czy podczerwień. Dzięki temu Harmony XL Pro umożliwia redukowanie rozmaitych defektów skóry, co czyni z tej platformy niezwykle uniwersalne osiągnięcie laseroterapii. Ponadto wszystkie zabiegi wykonywane za pomocą platformy Harmony XL Pro są niezwykle skutecznie i bezpieczne. Fakt że można wykonywać skutecznie tak różnorodne zabiegi jak usuwanie blizn, usuwanie tatuażu, zamykanie naczynek czy odmładzanie jednym urządzeniem jest dużym ułatwieniem dla naszego gabinetu.
www.neonia.com.pl
Karolina Grobelna - Centrum laseroterapii i medycyny estetycznej Neonia
Anna Zienkiewicz
Harmony XL PRO – Dye-VL
Technologia Dye VL to zabieg z wykorzystaniem głowicy emitującej światło pulsacyjne o długości fali 500 – 600 nm. Emitowana wiązka światła może być pochłaniana przez dwa chromatofory – hemoglobinę w naczyniach krwionośnych bądź melaninę w skórze. Dzięki temu możliwa jest skuteczna redukcja zarówno poszerzonych naczynek, trądziku różowatego jak i przebarwień skórnych. Selektywne działanie lasera Dye VL zapewnia skuteczność zabiegu, a także jego bezpieczeństwo, z zaoszczędzeniem tkanek sąsiadujących. Efektem ubocznym działania głowicy Dye-Vl jest fotoodmładzanie. Zatem nie tylko radzi sobie z naczynkami i przebarwieniami ale również odmładza skórę. Sam zabieg jest na tyle bezpieczny że można go wykonywać również u młodzieży poniżej 18 roku życia.
www.neonia.com.pl
Anna Zienkiewicz - Centrum laseroterapii i medycyny estetycznej Neonia
Joanna Godwin
Harmony XL PRO – ClearLift
Clear Lift to frakcyjny laser nieablacyjny, który działa w sposób nieinwazyjny, nie naruszając ciągłości naskórka. Emitowana przez laser energia kumuluje się w głębokich warstwach skóry, generując efekt termiczny. Pod wpływem lasera dochodzi do obkurczania się włókien kolagenowych oraz stymulowania syntezy kolagenu. Dzięki temu osiągnąć można spektakularny efekt liftingu – i to bez użycia jakichkolwiek inwazyjnych technik. Niewątpliwą zaletą technologii Clear lift jest bezpieczeństwo stosowania, brak dyskomfortu czy bolesności podczas zabiegu, a także możliwość zastosowania nawet na tak wrażliwych obszarach ciała jak okolica oczu czy szyja. Kolejną zaletą zabiegu jest bardzo naturalny efekt odmładzający, możliwy dzięki pobudzaniu naturalnych procesów autoregeneracji skóry oraz możliwość wykonywania latem.
www.neonia.com.pl
Joanna Godwin - Centrum laseroterapii i medycyny estetycznej Neonia
Paulina Nowak
Harmony XL PRO – iPixel
iPixel to prawdopodobnie najchętniej wybierany zabieg wśród naszych klientów. Technologia Er:Yag iPixel to laser frakcyjny wykorzystywany w celu pobudzenia procesów regeneracyjnych skóry. Urządzenie emituje mikrowiązki, które prowadzą do przerwania ciągłości skóry i powstania mikroskopijnych uszkodzeń skóry. Dzięki temu pobudzane są procesy gojenia skóry, prowadzące do kompleksowego remodelingu jej powierzchni. iPixel doskonale sprawdza się jako zabieg odmładzający, redukujący szorstkość skóry, brak elastyczności oraz utratę kolorytu. Ale to nie wszystko – głowica iPixel sprawdza się także w celu redukcji blizn, rozstępów czy drobnych zmarszczek. Jest to zatem zabieg dedykowany osobom w każdym wieku. Przewagą ipixel nad innymi laserami frakcyjnymi to możliwość działania również na bliznach przerostowych a efekty uzyskane przy bliznach potrądzikowych są spektakularne.
www.neonia.com.pl
Paulina Nowak - Centrum laseroterapii i medycyny estetycznej Neonia
dr Łukasz Duda-Barcik
Platformą Alma Harmony możemy skutecznie usunąć naczynka na twarzy oraz poszerzone drobne naczynka krwionośne na nogach, potocznie zwane pajączkami naczyniowymi. Natomiast nie usuniemy grubych naczyń żylnych tzw. żylaków. Zabieg jest prosty i trwa chwilę. Może być odrobinę bolesny w momencie emitowania wiązki lasera. Na szczęście odczuwalne jest to zaledwie przez kilka sekund, a efekt jest spektakularny, więc warto spróbować. Bezpośrednio po zabiegu nie wolno wystawiać leczonych okolic na słońce.
www.klinikadrduda.pl
dr Łukasz Duda-Barcik
dr n. med. Maciej Krajewski
HARMONY iPixel
BLIZNY I ROZSTĘPY
iPixel to unikalna metoda rozbicia lasera na punkty (pixele), które w postaci mikrokolumn penetrują tkankę poddawaną zabiegowi. Efektem tego jest intensywne pobudzenie skóry do regeneracji. Odstępy między poszczególnymi punktami – nienaruszona tkanka, służy bezpieczeństwu zabiegu ale także przyspieszeniu procesów odbudowy. Intensywność tego zabiegu ma szczególne znaczenie w przypadku blizn i rozstępów, gdzie naszym celem jest przywrócenie elastyczności i wygładzenie struktury skóry.
ODMŁADZANIE
Skóra która utraciła swoją jędrność wymaga często intensywnego pobudzenia. Takie właśnie zapewnia specjalna głowica iPixel Harmony XL Pro, która w postaci mikropikseli pobudza jej regenerację. Mikrokolumny powstające w skórze podczas procesu gojenia obkurczają tkankę prowadzą do efektu uniesienia, wzrostu elastyczności skóry i jej rozświetlenia. Wzrost produkcji kolagenu i elastyny to efekt, który zapewnia długoterminowe działanie antystarzeniowe.
HARMONY DyeVL
NACZYNKA/PRZEBAWIENIA
DyeVL to wyjątkowa metoda światła pulsacyjnego, której zadaniem jest działanie na problemy skórne typu pajączki, przebarwienia, rumień. Szereg zastosowań pozwala naszym pacjentom cieszyć się piękną skórą o jednolitym kolorycie. Szybkie i komfortowe zabiegi zamykania naczyń czy usuwania przebarwień umożliwiają natychmiastowy powrót do codziennych czynności, a zadowalające efekty można osiągnąć już po pierwszym zabiegu.
HARMONY ClearLift
ODMŁADZANIE
Zmarszczki, utrata wiotkości to oznaki spadku produkcji kolagenu i elastyny. Technologia ClearLift to prawdziwa rewolucja laserowa w dziedzinie bezinwazyjnego, komfortowego odmładzania. Skuteczność lasera Q-Switch przechodzi niezauważenie przez skórę, dostarczając intensywną energię w jej głąb. Dzięki temu pobudzane są wszystkie naturalne procesy regeneracyjne, odpowiedzialne za młodość i jędrność skóry. Nasi pacjenci są zdumieni efektami i niezwykle zadowoleni z bezbolesnego przebiegu zabiegu.
www.klinikakrajewski.pl
dr n. med. Maciej Krajewski
dr n. med. Tomasz Hamera
Urządzenie ALMA to doskonałe uzupełnienie spektrum wykonywanych przeze mnie zabiegów z zakresu flebologii i medycyny estetycznej. Laser Nd:Yag 1064 nm to złoty standard do zamykania drobnych naczynek żylnych, których nie można zamknąć innymi zabiegami takimi jak np.: skleroterapia czy miniflebektomia, a które często są przyczyną zgłoszenia się pacjenta do gabinetu. Z kolei głowica DVL pozwala mi nie tylko na bezpieczne zamykanie naczyń na twarzy, ale również na fotoodmładzanie skóry, likwidację uciążliwych przebarwień czy rumienia.
www.drhamera.pl
dr n. med. Tomasz Hamera
Kamila Białek-Galas
Dla pacjentów Sublimed Kraków, wybraliśmy Alma Harmony XL PRO. To wszechstronne urządzenie umożliwia wykonywanie zabiegów „skrojonych na miarę”, z myślą o indywidualnych potrzebach naszych pacjentów. Zastosowanie technik łączonych z użyciem głowic laserowych o różnych parametrach umożliwia skuteczne i kompleksowe leczenie. Bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów oraz skuteczność podparta licznymi badaniami klinicznymi i prestiżowymi certyfikatami to zalety, dla których zdecydowaliśmy się na wybór Alma Harmony XL PRO z pośród wielu.
www.sublimed.pl
Kamila Białek-Galas
Barbara Dąbek
Alma Harmony XL PRO to nowoczesna platforma laserowa łącząca w sobie jednocześnie szeroki zakres wskazań estetycznych oraz najnowsze technologie, które w rezultacie dają wysokie jakościowo efekty kliniczne, a przy tym są całkowicie bezpieczne i niezawodne. Na tle innych podobnych urządzeń wyróżnia się krótkim czasem wykonywania zabiegu oraz niezwykłą skutecznością. Zabiegi są praktycznie bezbolesne i co ważne nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji. To skuteczne terapie w przypadku przebarwień, rumienia oraz zmian naczyniowych ( głowica Dye VL ). To także poprawa struktury skóry, redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów (głowica iPixel ). Dużą popularnością w naszej klinice cieszy się zabieg przy użyciu głowicy ClearLift, który daje spektakularne efekty w przypadku odmładzania skóry jak również usuwania przebarwień. Poza lekkim zaczerwienieniem nie ma skutków ubocznych co czyni go najskuteczniejszym rozwiązaniem w przypadku wrażliwych części ciała nie tylko twarzy, dekoltu ale także szyi i obszaru wokół oczu, a nawet ust. Zainteresowanie wzbudzają również zabiegi laserowego usuwania tatuażu i makijażu permanentnego, a to wszystko dzięki zastosowaniu technologii Q-Switch, która daje niesamowite efekty w ciągu zaledwie kilku sesji zabiegowych bez ryzyka wystąpienia blizn czy przebarwień.
www.sissi.tarnobrzeg.pl
Barbara Dąbek - SISSI Klinika Urody
dr Jakub Sazanów-Lubelski
Zmiany naczyniowe, tzw. naczynka na twarzy czy nogach to, wymagający problem estetyczny, a pacjenci którzy do mnie trafiają, skarżą się na bezsilność wobec problemu. Znamy i posiadamy w swojej klinice doskonałe rozwiązanie. Platforma Harmony z szerokim wyborem głowic zabiegowych, pozwala dopasować charakter zabiegu do indywidualnego problemu skóry. Oprócz wyjątkowo skutecznego zabiegu zamykania naczyń, mamy możliwość zadziałać również na inne problemy dermatologiczne.
www.skin-laser.pl
dr Jakub Sazanów-Lubelski
dr n. med. Igor Michajłowski
Laser Harmony XL ClearLift (Pixel Q-Switch)
W dzisiejszych czasach dla wielu pacjentów liczy się nie tylko krótki czas zabiegu, ale też niewielki okres rekonwalescencji. Laser Harmony XL ClearLift (Pixel Q-Switch) zapewnia, że będzie on skrócony do minimum. Dzięki temu po krótkim zabiegu, który jest bezbolesny i przeprowadzany bez znieczulenia, zmarszczki zostają zredukowane, a kolagen zregenerowany, co pozwala na walkę ze starzeniem się skóry i przedłużenie jej witalności.
Laser Harmony XL Er:YAG
Ten laser frakcyjny używany jest w likwidacji zmarszczek oraz blizn, ale przede wszystkim przy odmładzaniu skóry. Łączy bowiem skuteczność z szybką regeneracją i szybkim gojeniem się ranek powstałych po zabiegu. Jak wszystkie lasery serii Harmony jest też całkowicie bezpieczny dla pacjenta. Najczęściej usuwa się nim blizny potrądzikowe, blizny pourazowe, rozstępy, ale według mnie nieodzowny jest też przy odmładzaniu skóry.
Laser Harmony XL Er:YAG iPixel
Laser ten cieszy się sporym zainteresowaniem pacjentów, którzy cenią sobie bezbolesność przeprowadzania nim zabiegu. Często bowiem możemy przeczytać o tym, że zabieg jest bezbolesny, a potem dowiadujemy się, że był przeprowadzany przy miejscowym znieczuleniu. W tym przypadku nie jest ono potrzebne. Laser pozwala na usunięcie blizn pourazowych, wykonuje się nim resurfacing skóry, terapię rozstępów oraz peelingi laserowe.
Laser Harmony XL Dye-VL
Dzięki temu można wykonać wiele zabiegów medycyny estetycznej, między innymi usunąć rumień oraz przebarwienia Łączy ze sobą możliwości światła laserowego oraz IPL, co przekłada się na krótki czas ekspozycji wysokiej energii. To z kolei gwarantuje na skuteczność oraz zmniejszenie ryzyko, czyli te cechy, które są najbardziej pożądane zarówno przez pacjentów, jak i lekarzy.
Clinica Cosmetologica
dr n. med. Igor Michajłowski - specjalista dermatolog, ekspert medycyny estetycznej
Milena Nalbandian
Harmony XL Pro to urządzenie, pozwalające na wykonywanie różnorodnych zabiegów laserowych. Laser Harmony wykorzystujemy najczęściej przy takich problemach, jak zabiegi anti—aging, ale też trądzik różowaty, czy przebarwienia. Tak szerokie spektrum zabiegów to efekt zastosowania w urządzeniu mechanizmu, pozwalającego na wymianę głowic lasera.
Clinica Cosmetologica
Milena Nalbandian, kosmetolog Clinica Cosmetologica
dr n. med. Dominika Paradowska
Jesień zbliża się wielkimi krokami i jest to idealny moment, aby poddać się zabiegom laserowym. Wielofunkcyjna platforma Alma Harmony XL Pro to najnowocześniejszy, skuteczny i bezpieczny system laserowy na świecie. Dzięki zastosowaniu wielu wymiennych głowic, możliwe jest wykonanie szerokiego zakresu zabiegów – od usuwania przebarwień, blizn, rozstępów, tatuaży, przez zamykanie naczynek, po leczenie trądziku i odmładzanie skóry.
www.drparadowska.pl
Dr n. med. Dominika Paradowska
Dr n. med. Joanna Jędrys
Jako chirurg plastyczny oferuję Pacjentom szereg radykalnych, jednocześnie bardzo inwazyjnych zabiegów. Nie każdy jednak może poddać się leczeniu, które wymaga długiej rekonwalescencji. Świetnym narzędziem okazała się Alma Harmony XL pro, która umożliwia wykonanie wielu zabiegów, bez konieczności długotrwałego gojenia. W Centrum Medycznym Dbaj o Piersi w Krakowie wykorzystuję głowicę Dye-VL do usuwania rumienia oraz przebarwień. Zabieg „lunchowy” cieszy się dużym powodzeniem wśród Pacjentek ceniących dobry wygląd i własny czas.
www.dbajopiersi.pl
Dr n. med. Joanna Jędrys
Dr Marcin Noweta - lek. med. estetycznej, dermatolog, wenerolog
Po wakacjach wielu pacjentów, przede wszystkim kobiet, zgłasza się do mnie z problemem przebarwień skóry. W takich przypadkach zalecam najczęściej zabiegi laserowe Harmony XL Pro – Clear Lift i DYE-VL, które w mojej ocenie są najskuteczniejszą metodą walki z tym problemem. Terapia jest całkowicie bezpieczna i praktycznie bezbolesna. Zalecane są 2-3 serie zabiegów, jednak już po pierwszym z nich widać znaczną poprawę. Jedynym obowiązkiem jest ścisła fotoprotekcja przez okres miesiąca po leczeniu.
www.noageclinic.pl
Dr Marcin Noweta - lek. med. estetycznej, dermatolog, wenerolog
Lek. med. Mariusz Strupiechowski - lekarz specjalista angiolog chorób wewnętrznych
Do zmian pigmentacyjnych dochodzi najczęściej w efekcie działania słońca. Przebarwienia wtedy pojawiają się na twarzy, szyi i dekolcie. Wybór metod do walki z tą przypadłością jest wiele, ale jako lekarz wybieram zabieg Dye-VL, który wykonuję urządzeniem Harmony. Technologia emituje światło, co powoduje likwidacje barwnika. Zabieg musi być wykonany w serii od 4 do 6 zabiegów. Wielką zaletą tego zabiegu jest natychmiastowy powrót do codziennego życia.
www.lubna.pl
Lek. med. Mariusz Strupiechowski - lekarz specjalista angiolog chorób wewnętrznych
dr IDA YURTSEVER lekarz medycyny estetycznej, dermatolog
To multiaplikacyjna platforma laserowa, stanowiąca odpowiedź na większość problemów estetycznych i dermatologicznych Naszych Pacjentów. Szerokie możliwości terapeutyczne obejmują zarówno bezinwazyjne, „lunchowe” zabiegi odmładzające jak i intensywne terapie leczenia blizn, rozstępów, rumienia czy zaburzeń pigmentacyjnych. Najwyższa skuteczność, pełne bezpieczeństwo, krótki czas rekonwalescencji to niepodważalne atuty Platformy Alma Harmony.
www.spireclinic.pl
dr IDA YURTSEVER lekarz medycyny estetycznej, dermatolog
dr Marcin Kolada chirurg, lekarz medycyny estetycznej
Platforma Alma Harmony XL PRO to wszechstronne urządzenie, które umożliwia wykonywanie zabiegów z myślą o indywidualnych potrzebach każdego z pacjentów. Zastosowanie technik łączonych z użyciem głowic laserowych o różnych parametrach umożliwia skuteczne i kompleksowe leczenie. Oprócz wyjątkowo skutecznego zabiegu zamykania naczyń mamy możliwość zadziałać również na inne problemy dermatologiczne i estetyczne. W naszej Klinice KolMedica pracujemy na głowicach iPixel, Nd:YAG 1064,Dye VL, SHR Pro . Najbardziej pacjentki chwalą sobie zabiegi z medycyny estetycznej peeling laserowy, resurfacing, redukcja blizn i rozstępów. Mamy również sporo pacjentek z przebarwieniami. W tym wypadku mamy głowicę Harmony Dye-VL. Laser emituje światło, które termicznie działa na komórki zawierające barwnik i niszczy je. Zmiana po zabiegu ciemnieje i następnie złuszcza się. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Alma Harmony XL Pro to wspaniałe urządzenie, które umożliwia wykonanie wielu zabiegów, bez konieczności długotrwałego gojenia.

EFEKTY PRZED I PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

ClearLift 1064 nm
Q-Switch Nd:YAG 1064/532

Usuwanie tatuaży i makijaży permanentnych, lifting i przebudowa skóry, zmiany pigmentacyjne, melasma, nieablacyjny resurfacing skóry.

iPixel Er:YAG 2940 nm
Ablacyjny resurfacing skóry, odmładzanie rozstepy, blizny.

Dye VL 500-600 nm
Zmiany naczyniowe i pigmentacyjne, fotoodmładzanie.

Nd:YAG 1064
Zamykanie naczyń głębokich, usuwanie owłosienia przy ciemnych fototypach, leczenie grzybicy paznokci.

Near Infrared Light NIR
Technologia bliskiej podczerwieni do liftingu termicznego skóry twarzy i ciała, głowica NIR BODY wyposażona w chłodzenie kontaktowe.

Clear Skin 1540 nm
Nieablacyjny resurfacing skóry, leczenie aktywnego trądziku, emisja lasera z zassaniem.

SHR PRO 650-950 nm
Usuwanie owłosienia, głowica z chłodzeniem kontaktowym, wielkość soczewki 6,4 cm2..

Dye VL F 500 – 600 nm
Leczenie grzybicy paznokci, wielkość soczewski 1 cm2.

Acne Pro 420-950 nm
Leczenie aktywnego trądziku, wielkość soczewki 6,4 cm2.

High Power UV – 300-380 nm
Leczenie łuszczycy i bielactwa, wielkość soczewki 6,4 cm2.

LED – światło żółte
Łagodzenie stanów zapalnych, stymulowanie procesu gojenia.

IMPACT – TECHNOLOGIA przezskórneGO
dostarczaniA substancji odżywczych

Wysoka skuteczność w redukcji blizn i rozstępów.