GENEO – ITP SA

GENEO

SURGEN
14 maja 2019
PICOSURE
14 maja 2019
MATERIAŁY VIDEO
O PRODUKCIE
Geneo to wyjątkowa platforma marki Pollogen, która umożliwia uzyskanie młodszej, świeższej i naturalnie wyglądającej skóry. Łącząc w sobie klinicznie sprawdzone technologie, takie jak Oxygeneo, Tripollar RF i Ultrasound. Każda technologia może być stosowana oddzielnie w formie zabiegu pielęgnacyjnego, aby zadziałać efektywnie i jednostopniowo na skórę, lub łącznie – w celu uzyskania pełnego efektu synergii i spektakularnego odżywienia i odmłodzenia.
TECHNOLOGIA
Geneo to platforma do przeprowadzania zabiegów na twarz, która umożliwia uzyskanie młodszej, świeższej i naturalnie lepiej wyglądającej skóry. Oferuje unikalny zabieg 3w1 łączący klinicznie sprawdzone technologie: Tripollar RF, Oxygeneo i Ultrasound. Dzięki tym technologiom pobudzamy naturalne procesy zachodzące w organizmie w celu odnowienia i odbudowy skóry.

Geneo wykorzystuje specjalnie opatentowane kapsułki, teraz dostępne w nowej formule: NeoRevive Eco oraz NeoBright Eco. Oprócz podstawowych kapsułek dostępne są również zupełnie nowe zestawy zawierające po 6 szt. Oxypods, primer w żelu oraz serum:
Balance – do skóry tłustej, oczyszcza pory, wygładza, udoskonala strukturę skóry oraz zapewnia równowagę.

Revive – działanie przeciwstarzeniowe, rewitalizuje martwą skórę, redukuje zmarszczki, wygładza, odmładza i odświeża.

Illuminate – rozjaśnienie skóry, poprawia pigmentację, wygładza, ujednolica odcień skóry, nadaje jej blasku.

 • DO WSZYSTKICH RODZAJÓW SKÓRY
 • WYKORZYSTUJE NATURALNE MECHANIZMY ORGANIZMU TZW. „EFEKT BOHRA”
 • FORMUŁA BOGATA W SKŁADNIKI ODŻYWCZE
 • JEDNORAZOWE STERYLNE KOŃCÓWKI
WSKAZANIA
 • Odmładzanie
 • Rozświetlenie
 • Trądzik
 • Przebarwienia
 • Nawilżenie
 • Wyrównanie kolorytu skóry
 • Poprawa struktury skóry
 • Złuszczenie zrogowaciałego naskórka
OKIEM EKSPERTA
Mgr Sabina Pinda
Terapia skojarzona zabiegu Geneo z falą radiową pozwala na osiągnięcie intensywnego efektu liftingu i odżywienia skóry, już podczas jednego zabiegu. Falą radiową podgrzewamy uprzednio tkanki skóry właściwej powodując obkurczenie włókien kolagenowych. W rezultacie komórki skóry rozpoczynają produkcję nowego kolagenu i pobudzają skórę do lepszego przyjmowania składników aktywnych zawartych w zastosowanych preparatach. Wykonując bezpośrednio po tym zabieg Geneo, mamy pewność, że będzie on jeszcze skuteczniejszy. Zabieg Geneo wykorzystuje naturalne mechanizmy biologiczne . Daje 3 efekty pielęgnacyjne: dotlenia skórę, złuszcza jej zrogowaciały naskórek oraz ją rewitalizuje. Seria 3 do 4 zabiegów pozwala osiągnąć spektakularne efekty w krótkim czasie.
Facebook Mediestetica
mgr kosmetolog Sabina Pinda
Katarzyna Miszewska, kosmetolog
Geneo™ to jeden z moich ulubionych zabiegów. Jego efekty widać bezpośrednio po zabiegu, skóra od razu jest rozjaśniona i napięta. Geneo™ sprawdza się świetnie jako zabieg bankietowy np. w okresie karnawału, kiedy zależy nam szybkim odświeżeniu skóry. Dodatkowo zabieg zwiększa metabolizm i natlenienie skóry co stwarza idealne środowisko do wchłaniania składników odżywczych także po zabiegu. Łączenie Geneo™ z innymi zabiegami pielęgnacyjnym podczas jednej sesji zabiegowej lub stosowanie kosmetyków do pielęgnacji domowej potęguje jego pozytywne efekty.
Pracownia Wdzięku i Urody
Katarzyna Miszewska, kosmetolog, właściciel salonu
dr n. med. Igor Michajłowski
Podczas zabiegów Geneo wykorzystywane są naturalne zdolności skóry – tzw. Efekt Bohra. Jest to reakcja organizmu, polegająca na wysyłanie do obszaru zabiegowego krwi bogatej w tlen. Skóra jest dotleniona, ale poza tym intensywnie wchłania składniki aktywne zaaplikowane na początku zabiegu w postaci specjalnie dobranej ampułki.
Clinica Cosmetologica
dr n. med. Igor Michajłowski - specjalista dermatolog, ekspert medycyny estetycznej
Barbara Myśliwy, kosmetolog
GeneO®+ to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny zainspirowany naturą. Wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu dając szybki efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry.

Zabieg GeneO®+ to trzy zabiegi w jednym. Unikalna technologia potwierdzona klinicznie wykorzystuje "Efekt Bohra". Podczas zabiegu w wyniku kontaktu specjalnej głowicy z koktajlem dochodzi do wytworzenia dwutlenku węgla. Obszar zabiegowy zostaje niedotleniony. Wtedy nasz organizm dostarcza poprzez krew do tego obszaru dużo tlenu. Jednocześnie rozszerzają się naczynia krwionośne a koktajl wnika głęboko w głąb skóry.

Zabiegi wykonywane przy pomocy urządzenia GeneO®+ pozwalają na otwarcie „drzwi” do wnętrza naszej skóry, aby móc potem przy pomocy najlepszych produktów, wypełniaczy jak i laserów poprawić wygląd i kondycję naszej skóry. Aby zrozumieć i szybko odpowiedzieć na jej potrzeby wystarczy połączyć ten zabieg z odmładzającą siłą nowego zabiegu Endermolift – prawdziwego ARCHITEKTA naszej skóry.
www.atenacentrum.pl
Barbara Myśliwy, pielęgniarka kliniczna, kosmetolog
Katarzyna Różycka, kosmetolog
Lubię wykonywać zabiegi z użyciem maszyny Geneo, ponieważ jest to grupa zabiegów, które możemy określić jako czynności szybkie i skuteczne. Ich wykonanie nie zajmuje zbyt dużo czasu, a efektem jest m.in. usunięcie zmęczenia, poprawa ogólnego wyglądu skóry, redukcja drobnych zmarszczek, efekt liftingu oraz napięcia skory. Proponuje takie zabiegi moim Pacjentom, ponieważ tego rodzaju zabiegi nadają się idealnie przed ważnym wyjściem. Efekty jakie mogę osiągnąć wykonując zabieg Geneo są widoczne natychmiast po skończonym zabiegu – twarz wygląda na bardziej wypoczętą, jasną, zdrową, zdecydowanie bardziej gładka i ujędrniona. Skóra Klienta zostaje głęboko dotleniona, delikatnie złuszczona i przygotowana na wchłanianie składników rewitalizujących. Zabieg jest w 100 % bezpieczny, nadaje się do każdego rodzaju skóry oraz można wykonywać go nawet latem.
www.beautyfabric.pl
Katarzyna Różycka, kosmetolog
Anita Smejda, kosmetolog
Kiedy w Klinice pojawił się nowy zabieg geneO+ z wielkim zainteresowaniem podchodziłam do nowej technologii. Zabieg łączy w sobie 3 efekty pielęgnacyjne – złuszczanie, dotlenienie i wchłanianie. Brzmi jak ideał, 1 zabieg, 3 efekty i maksymalne wykorzystanie czasu klienta. Bogactwo składników aktywnych zawdzięczamy jednorazowym, sterylnym kapsułką NeoRevive i NeoBright. Praca z urządzeniem jest bardzo komfortowa i bezpieczna, ponieważ wykorzystuje naturalne mechanizmy skóry tzw. „efekt Bohra”. Klienci doceniają natychmiastowe efekty w postaci rozświetlenia, nawilżenia i wyrównania kolorytu skóry, a efekt odmłodzenia widoczny jest po kilku dniach.
www.klinikaestetico.pl
Anita Smejda, kosmetolog, chemik kosmetyczny
Marta Włodarczyk
Zabieg Geneo zaczynamy od zaaplikowania na skórę jednej z dwóch specjalnych kapsułek – NeoRevive lub NeoBright. Dzięki pierwszej otrzymujemy efekt redukcji zmarszczek i ujędrnienia skóry. Druga z kolei działa na skórę rozjaśniająco, odżywiająco oraz rozświetlająco. .
Clinica Cosmetologica
Marta Włodarczyk, kosmetolog z Clinica Cosmetologica
Lek. med. Bartosz Szlachcic
Zabieg GeneO+, to nie tylko idealny zabieg na lato, ale także idealny "podkład" dla dalszej pielęgnacji skóry. W czasie zabiegu delikatnie złuszczamy zewnętrzną warstwę naskórka, dzięki czemu „młodsze” komórki łatwiej wchłaniają zawarte w preparatach składniki odżywcze, m.in. kwas hialuronowy, retinol, kwas kojowy. Powstające w bardzo dużej ilości pęcherzyki dwutlenku węgla trafiają do zewnętrznych warstw skóry i w efekcie doprowadzają do lepszego natlenienia tkanek i poprawy metabolizmu komórek. Zabieg jest wyjątkowo bezpieczny, a jego efekty widoczne natychmiast. Można go wykonać nawet na dzień przed ważnym wydarzeniem, np. przed ślubem. Cera staje się wyraźnie rozświetlona i odżywiona, bardziej sprężysta i napięta a jej kolor wyrównany.
OSTEOMED
Lek. med. Bartosz Szlachcic, Ośrodek medyczny OSTEOMED
Aneta Krajnik
Oryginalna technologia Geneo™ to jeden z najczęstszych zabiegów kosmetologicznych, jaki wykonujemy w naszym SPA. Klientki bardzo go sobie chwalą, ponieważ jest przyjemny, szybki i dostarcza skórze wielu składników odżywczych. Idealnie sprawdza się jako zabieg przed ważnym wydarzeniem, ponieważ efekty widoczne są natychmiast. Geneo™ widocznie wyrównuje koloryt a skóra wygląda na wypoczętą. Zabieg redukuje drobne zmarszczki oraz dotlenia, ujędrnia i wygładza cerę. Składniki aktywne dostarczane są przez jednorazowe, sterylne kapsułki NeoBright oraz NeoRevive, a sama praca na urządzeniu jest bardzo bezpieczna i komfortowa.
www.spa1306.pl
Aneta Krajnik - Menadżer SPA 1306 i Świata Saun w Termach Maltańskich

EFEKTY PRZED I PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO