Emulsja ochronnorozjaśniająca, butelka z dozownikiem 50 ml – ITP SA

Emulsja ochronnorozjaśniająca, butelka z dozownikiem 50 ml

Rozświetlająca maska mineralna, tuba 250 ml
6 czerwca 2019
POSITIVE AGEING
6 sierpnia 2019

Emulsja ochronnorozjaśniająca, butelka z dozownikiem 50 ml

O PRODUKCIE
Innowacyjna emulsja przeznaczonaInnowacyjna emulsja przeznaczona do skóry o nierównym kolorycie. Zawiera filtr UV.do skóry o nierównym kolorycie. Zawiera filtr UV.
PRZEZNACZENIE
Linia White Moon jest przeznaczona do skóry w każdym wieku, matowej, o nierównym kolorycie i zbyt grubej warstwie rogowej. Idealna zawsze wtedy, kiedy skóra traci przejrzystość, świeżość, jest poszarzała lub potrzebuje dogłębnego oczyszczenia. Polecana w przypadku nierównego kolorytu skóry. Odpowiednia pielęgnacja niezależnie od pory roku Doskonały przeciwstarzeniowy zabieg nadający skórze jednolity wygląd.
SKŁADNIKI AKTYWNE
  • Glabrydyna: flawonoid, lipofilny wyciąg z lukrecji gładkiej, który reguluje aktywność tyrozynazy, a tym samym - syntezę melaniny. Działa przeciwutleniająco i rozświetlająco na skórę z zaburzeniami barwnikowymi.
  • Żywokost lekarski, lukrecja gładka, łopian większy: aktywny kompleks cząsteczek botanicznych pozyskiwanych z kłączy roślin, wykazujący działanie łagodzące i kojące. Regeneruje skórę po mikroatakach szkodliwych czynników, zapobiegając powstawaniu zmian na jej powierzchni i pojawianiu się niepożądanych przebarwień.
  • Synergia substancji złuszczających: mieszanka kwasu jabłkowego, winnego, cytrynowego, glikolowego i mlekowego, która stymuluje kontrolowaną odnowę komórek, powstrzymuje grubienie naskórka i rozświetla skórę.
  • Beta-glukan: polisacharyd (cukier) pozyskiwany ze ścian komórkowych drożdży (Saccharomyces cerevisiae), zamknięty w innowacyjnych mikrogąbkach gwarantujących jego stabilność i pozwalających na stopniowe, ciągłe uwalnianie na skórze przez cały dzień. Stymuluje syntezę włókien kolagenowych, intensyfikuje proces epitelializacji i chroni przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych (UVA i UVB), zapobiegając powstawaniu wolnych rodników.

PRODUKTY TEGO SAMEGO PRODUCENTA