ALLIANCE – ITP SA

ALLIANCE

SOPRANO TITANIUM
5 marca 2019
Mobilift M6
6 maja 2019
MATERIAŁY VIDEO
O PRODUKCIE
Nowy wymiar endermologie® LPG – FIGHT FOR NATURAL BEAUTY

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent endermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu (30 minut) oraz ilość powtórzeń zabiegu.

Alliance® i Alliance LAB® wyposażone są w kompatybilne tablety pozwalające w pełni kontrolować proces terapeutyczny od wprowadzenia danych pacjenta, poprzez wykonanie zdjęć obszarów zabiegowych, przeprowadzenie diagnozy oraz ustawienie trybu leczenia. Nowy sensor identyfikacji skóry wykorzystany w urządzeniach pozwala dodatkowo dopasować zabieg do każdego rodzaju tkanki respektując naturalne parametry ciała pacjenta.

Rekomendowana cena pojedynczego zabiegu - 300 zł

Nowe akcesoria - TABLET

  Pozwala w pełni kontrolować proces terapeutyczny, w tym:
 • wprowadzenie danych pacjenta,
 • diagnoza tkanki w obszarach zabiegowych,
 • przygotowanie protokołów zabiegowych,
 • ustawienia trybu leczenia.

TECHNOLOGIA
INNOWACYJNA GŁOWICA ZABIEGOWA - NOWY PATENT

Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy zróżnicowane ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącemu zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co wpływa na odczucia zabiegowe.
Nowy patent gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg, jednocześnie oddziałujący na 3 aspekty: wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu, trudnego do usunięcia.

SENSOR IDENTYFIKACJI SKÓRY

Nowy patent Alliance posiada unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI), umożliwiający przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym, precyzyjnym dostosowywaniu się do jakości tkanki, jej delikatności, włóknistości, braku elastyczności itp. Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu i możliwość dopasowania do różnych problemów terapeutycznych.

 • ENDERMOLOGIE® OTRZYMAŁO PIERWSZY CERTYFIKAT FDA POTWIERDZAJĄCY SKUTECZNOŚĆ W WALCE Z CELLULITEM
 • SKUTECZNOŚĆ ENDERMOLOGIE® POTWIERDZA PONAD 110 BADAŃ KLINICZNYCH
 • GLOBALNA MARKA OBECNA W PONAD 100 KRAJACH NA ŚWIECIE
 • GOTOWE PROGRAMY ZABIEGOWE TZW. „TRENER WIRTUALNY” STWORZONE NA PODSTAWIE 30 LAT DOŚWIADCZEŃ FIRMY

WSKAZANIA
 • Redukcja cellulitu
 • Odmładzanie
 • Wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
 • Utrata jędrności skóry całego ciała
 • Działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów

POTWIERDZONE BADANIAMI:

 • Ujedrnienie 71%*
 • Wcięcie w talii -5,2 CM*
 • Wygładzenie cellulitu 67%*

 • PEŁNA SKUTECZNOŚĆ I SZYBKIE REZULTATY JUŻ PO 3. SESJI ZABIEGOWEJ
  *Badanie endermologie® Dermscan z 2016 r.:
OKIEM EKSPERTA
dr Krzysztof Miracki
W naszych klinikach szczególną wagę przykładamy do zbudowania portfolio zabiegów na ciało, które będą nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne i zweryfikowane pod kątem medycznym. Dlatego też technologia Endermologie od dawna jest jednym z naszych sztandarowych zabiegów zarówno w Klinice Miracki jak i w rozwijającej się sieci klinik Angel Factory. Endermologie LPG to bez wątpienia najpopularniejszy i najbardziej rozpoznawalny zabieg skutecznie, całkowicie naturalnie i bezboleśnie eliminujący tkankę tłuszczową oraz wspierający modelowanie sylwetki i ujędrnianie skóry. Teraz ten estetyczny „evergreen” zyskał zupełnie nowe oblicze. Mając taką możliwość - bez wahania zdecydowaliśmy, że to właśnie nasze marki: Klinika Miracki oraz Angel Factory będą tymi, w których odbędzie się ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance. Jako pierwsi w Polsce mogliśmy przekonać się o niezwykłych atutach tych zabiegów - efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania - Pacjenci, którzy już skorzystali z nowej technologii błyskawicznie zauważają rezultaty i nie kryją zachwytu Endermologie LPG Alliance. Jako doświadczony lekarz medycyny estetycznej mogę bez ryzyka powiedzieć, że jesteśmy świadkami narodzin wielkiego przeboju w medycynie estetycznej.
www.klinikamiracki.pl
dr Krzysztof Miracki
lek. med. Magdalena Kędzia
Wiele moich pacjentek dąży do poprawy swojej sylwetki jednak walka z cellulitem, utratą jędrności skóry czy nadmiernie gromadzonym się tłuszczem jest bardzo trudna. Potrzebna jest pomoc eksperta i w tym wypadku bez wątpienia polecam najnowszy patent Endermology LPG Alliance. To przełom w silnej lecz bezbolesnej stymulacji tkanek, najbardziej efektywny zabieg wygładzający cellulit, ujędrniający i wyszczuplający sylwetkę, co ważne jedyny w pełni bezpieczny dla kobiet w ciąży. Terapia ma również zastosowanie medyczne, które wykorzystujemy w rehabilitacji, leczeniu obrzęków oraz przy zabiegach liposukcji. Endermology LPG Alliance Zdecydowanie wygrywa walkę o naturalne piękno.
www.pcc.torun.pl
lek. med. Magdalena Kędzia
dr Małgorzata Krukowska
Wiele moich pacjentek walczy bezskutecznie z cellulitem, lokalną otyłością czy utratą jędrności skóry. W takiej sytuacji rekomenduję zabiegi endermologie najnowszym urządzeniem marki LPG. Alliance oddziałuje w trzech wymiarach: redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i ujędrnia skórę, stymulując naturalny kolagen, elastynę i kwas hialuronowy. Zabiegi Alliance polecam również ze względu na całkowitą naturalność i bezpieczeństwo zabiegów. Można je stosować również u kobiet w ciąży.
www.klinikarevital.pl
dr Małgorzata Krukowska
dr Monika Kukulska
Najnowsze urządzenie do endermologii marki LPG Alliance wprowadza zabiegi endermologii w nowy wymiar stymulacji tkanki. Innowacyjna głowica zapewnia jednoczesne potrójne działanie podczas zabiegu: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry. Satysfakcjonujące efekty widoczne są już po trzech zabiegach. Co więcej, pacjent podczas zabiegu nie czuje bólu i dyskomfortu, a raczej przyjemny i relaksujący masaż. Bardzo ważny jest też fakt, że z najnowszej endermologii mogą korzystać kobiety w ciąży. Prawidłowo wykonany zabieg endermologie® jest: bezbolesny, bezpieczny, a przede wszystkim maksymalnie skuteczny.
www.royalclinic.pl
dr Monika Kukulska
dr hab.n.med Aleksandra Szlachcic
Nowe urządzenie ALLIANCE pozwala pogłębić zabieg endermologie nawet o 50%, jednocześnie zachowując większe bezpieczeństwo dla skóry. Tym, co wyróżnia tę technologię to nowe głowice i moduły, których większa precyzja bezpośrednio wpływa na przyspieszenie efektów zabiegu. Jest to najlepszy dostępny obecnie sprzęt redukujący cellulit, ujędrniający skórę, wspomagający leczenie blizn i zmniejszanie obrzęków.
www.osteomed.krakow.pl
dr hab.n.med Aleksandra Szlachcic
dr Dariusz Blocher
Endermologie® Alliance to innowacyjny i najnowszy patent marki LPG służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rekomenduję terapię endermologie® Alliance pacjentom, którym zależy na wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki, poprawie jędrności skóry na różnych obszarach, redukcji cellulitu, jako działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów oraz w odmładzaniu skóry w obrębie twarzy i szyi poprzez aktywację wzrostu produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego (unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance).
www.blocherclinic.pl
dr Dariusz Blocher
lek. med. Robert Chmielewski
Pacjentom naszej kliniki pomagamy w szybkim i skutecznym wymodelowaniu sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej w sposób nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny. Terapia endermologie® LPG Alliance zapewnia jednoczesną redukcję tkanki tłuszczowej, likwidację cellulitu i ujędrnienie skóry. Dzięki opatentowanym głowicom jesteśmy w stanie działać na głębszych niż dotychczas warstwach tkanki. Pozwala nam to na uzyskanie trzykrotnie lepszych rezultatów w krótszym czasie. Endermologie® LPG Alliance to najefektywniejszy zabieg wyszczuplający, którego działanie potwierdzone jest badaniami klinicznymi oraz opiniami pacjentów.
www.laguel.pl
lek. med. Robert Chmielewski
Lek. med. Edyta Pankowska-Pryt
Najnowsza endermologie LPG Alliance to prawdziwy hit 2017 r. Innowacyjna głowica zabiegowa do ciała umożliwia uzyskanie widocznych efektów wyszczuplenia, ujędrnienia oraz wygładzenia cellulitu już po 3 zabiegach. Bezcenne jest także zadowolenie pacjentów z zabiegów na twarz, gdzie uzyskujemy efekt wygładzenia, rozświetlenia i zagęszczenia skóry. Alliance to komfort dla operatora i dla pacjenta.
www.excellenceplace.pl
Lek. med. Edyta Pankowska-Pryt
Magdalena Szczepaniak-Zawicka
Dwadzieścia lat doświadczenia w pracy kosmetologia pozwoliło mi na zetknięcie się z wieloma technologiami w pielęgnacji urody. Od pewnego czasu mam możliwość pracować z Endermologią Alliance, która według mnie daje możliwość wydobycia najlepszych efektów w walce z upływającym czasem przy zachowaniu całkowitej bezinwazyjności. Zabieg endermolift wyraźnie rozświetla, modeluje i ujędrnia skórę twarzy, a możliwości urządzenia w widoczny sposób wzmacniają efektywność zabiegów pielęgnacyjnych. W pogoni za upragnionym pięknem, można z dzisiejszym portfolio zabiegowym "stracić głowę", dlatego obydwiema rękoma - tak ważnymi w pracy kosmetologa podpisuję się pod hasłem " fight for natural beauty". To motto przyświeca mi stale w codziennej pracy i powiem więcej, z technologią Alliance powalczę o naturalność jeszcze mocniej.
www.ego-kosmetyka.pl
kosmetolog, właściciel kliniki EGO MED SPA Magdalena Szczepaniak-Zawicka
dr n. med. Maciej Krajewski
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi zaobserwować, że Pacjenci szukają nowych, skutecznych zabiegów, które dają spektakularne efekty, są bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Najnowsza technologia endermologie® Alliance idealnie wpisuje się w potrzeby wszystkich Pań i Panów dbających o wygląd i zdrowie. Dzięki najnowszemu patentowi podczas procedury działamy jednocześnie na problemy związane z tkanką tłuszczową, cellulitem oraz wiotką skórą, a efekty widoczne sią już po trzeciej wizycie. Nowoczesna technologia sprawia, że zabieg jest komfortowy i bardzo przyjemny. Zintegrowany z urządzeniem tablet ułatwia stworzenie spersonalizowanych protokołów zabiegowych dla każdego pacjenta.
www.klinikakrajewski.pl
dr n. med. Maciej Krajewski
mgr fizjoterapii Marlena Chmielewska
Zabiegi endermologie® LPG wykonuję już od kilku lat. Jest to najpopularniejszy i najbardziej rozpoznawalny zabieg redukujący tkankę tłuszczową i cellulit, a jego ogromna skuteczność potwierdzona jest licznymi badaniami klinicznymi oraz opiniami Klientów. Najczęściej wybierają go Panie, które pomimo aktywności fizycznej i diety nie mogą osiągnąć satysfakcjonujących efektów wymodelowania sylwetki, a także pragnące na długo zachować młody wygląd. Od niedawna zaczęłam pracować na najnowszej generacji endermologie® LPG – Alliance. Dzięki opatentowanym głowicom jestem w stanie działać na głębszych niż dotychczas warstwach tkanki, co pozwala na uzyskanie trzykrotnie lepszych rezultatów w krótszym czasie. Już po 3 zabiegach zauważyłam zdecydowaną poprawę jędrności skóry, wygładzenia cellulitu oraz redukcję obwodów. Ciało po serii zabiegów wygląda zdecydowanie młodziej i bardziej atrakcyjnie. .
www.ambasadaurody.pl
mgr fizjoterapii Marlena Chmielewska
lek. med. Marta Librant-Suska
Jako pierwsi w Krakowie, wprowadziliśmy do naszej oferty rewolucyjny system endermologie® Alliance. Ta przełomowa technologia zawdzięcza swoja siłę unikalnej głowicy, która gwarantuje efekt w postaci jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej, wygładzenia cellulitu oraz ujędrnienia skóry. Dzięki możliwości projektowania indywidualnych sesji terapeutycznych system ten wykorzystujemy w DER-MED zarówno do modelowania sylwetki jak i terapii medycznych po zabiegach liposukcji, urazach sportowych, czy obrzękach różnego pochodzenia.
www.dormed.pl
lek. med. Marta Librant-Suska
dr n. med. Magdalena Łopuszyńska
Od wielu lat poszukiwałam urządzenia, które w szybki, skuteczny i bezinwazyjny sposób poprawiłoby strukturę skóry zarówno w kwestii cellulitu, jędrności oraz jednocześnie eliminowało tkankę tłuszczową. Jednocześnie zależało mi aby zabiegi nie były zbyt drogie, odbywały się z niezbyt dużą częstotliwością i aby do osiągnięcia poprawy potrzebna była niewielka ich liczba. Wydawało mi się to niemożliwe, dopóki nie usłyszałam o LPG Alliance nowej endermologie® - urządzeniu do niechirurgicznej eliminacji tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu oraz ujędrnienia skóry. Alliance to najnowsza generacja urządzeń LPG opracowana na podstawie 30 lat doświadczeń klinicznych i badań, dlatego jest technologią bezpieczną i bardzo skuteczną.
www.bella-derm.pl
dr n. med. Magdalena Łopuszyńska
lek. med Małgorzata Rębkowska-Juraszek
Zabiegi endermologie® LPG od lat wzbudzają zainteresowanie pacjentów, ze względu na wysoką skuteczność i naturalne działanie. Ogromnie cieszymy się, że możemy zaproponować w naszej klinice nowy patent endermologie® Alliance. To wyjątkowe połączenie dotychczas znanych mechanizmów stymulacji tkanek i nowoczesnego stylu życia, wymagającego od nas szybszych rezultatów i skoncentrowanego działania. Trzy poziomy na których oddziałuje Alliance, czyli wyszczuplanie, ujędrnianie i likwidacja cellulitu, gwarantuje wielowymiarowe zadowolenie naszych pacjentów.
www.evospa.pl
lek. med Małgorzata Rębkowska-Juraszek
Klaudia Ignatowicz
Prawdziwym fenomenem w naszej Klinice jest uwielbiany przez Klientów zabieg endermologie® Najnowocześniejsze urządzenie LPG Alliance pozwala na nieinwazyjne i bezbolesne modelowanie sylwetki. Urządzenie jest odpowiedzią na niedoskonałości skóry i tkanki podskórnej: wygładza cellulit, redukuje oporną tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę, stymuluje produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Idąc z duchem czasu Alliance® wyposażony został w kompatybilne tablety pozwalające na wprowadzenie danych Pacjenta i zapamiętanie indywidualnych parametrów terapii.
www.mediklinika-szczecin.pl
kosmetolog Klaudia Ignatowicz
mgr Kamila Koska-Mach
Technologia LPG Alliance jest bezkonkurencyjna w 3 wymiarach: redukcji tkanki tłuszczowej, wygładzaniu cellulitu oraz ujędrnianiu skóry w każdym obszarze ciała. Najnowsza odsłona endermologie® Alliance to niesamowity postęp w stosunku do poprzednich urządzeń m.in. dzięki nowemu mechanizmowi rolki z klapką penetrującemu tkankę wielowymiarowo, umożliwiając tym samym znaczne skrócenie czasu zabiegu oraz ilości powtórzeń. Przekłada się to nie tylko na szybsze ale i bardziej zauważalne rezultaty. Nieoceniony jest tutaj sensor identyfikacji skóry, pozwalający na indywidualne dobranie parametrów zabiegowych i zmaksymalizowanie skuteczności. Zaletą Alliance jest jej niesamowita precyzja, pozwalająca na oddziaływanie w miejscu powstawania problemu, m.in. w przypadku miejscowego cellulitu – 100% bezinwazyjnie i bez okresu rekonwalescencji. Ważną cechą zabiegu jest pobudzanie organizmu do produkcji kolagenu dla jędrności skóry oraz elastyny dla jej sprężystości. Zwiększa się przy tym także naturalny poziomu kwasu hialuronowego, nawilżając skórę i utrzymując jej młody wygląd przez długi czas. Jakie są odczucia podczas samego zabiegu? Modelowanie ciała z pomocą technologii Alliance jest relaksujące i przyjemne, a sama myśl o utracie zbędnych obwodów sprawia chyba jeszcze większą przyjemność.
www.klinikakosma.pl
Kosmetolog, właściciel kliniki Kosma - Kamila Koska-Mach
Mgr Karolina Chrobot
Zabieg endermologie® w sposób naturalny i całkowicie bezinwazyjny pobudza odbudowę i produkcje odmładzających składników skóry. Dzięki temu znajduje swoje zastosowanie nie tylko w przypadku zabiegów na ciało, ale także dbania o delikatną skórę twarzy, okolic szyi, dekoltu, a nawet piersi. Endermologie® to technika stuprocentowo naturalna nienaruszająca ekosystemu skóry, jest zatem idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto obawia się agresywnego działania medycyny estetycznej lub nie uzyskuje zadowalających efektów po pielęgnacji domowej.
www.excellenceplace.pl
Mgr Karolina Chrobot, kosmetolog
Lek. med. Paweł Pióro
Wiele naszych pacjentek dąży do poprawy swojej sylwetki, w Centrum Medycyny i Estetyki posiadamy portfolio zabiegów na ciało, które są nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne i zweryfikowane pod kątem medycznym. Endermologia LPG ALLIANCE to najpopularniejszy zabieg, który całkowicie bezboleśnie i naturalnie eliminuje tkankę tłuszczową, cellulit i ujędrnia skórę. Bardzo ważne jest to, że zabieg ten jest bezpieczny dla kobiet w ciąży.
Rekomenduję terapię endermologie Alliance nie tylko pacjentom, którym zależy na wyszczuplaniu, redukcji cellulutiu i modelowaniu sylwetki, urządzenie to jest również wykorzystywane w rehabilitacji, leczeniu obrzęków ciała oraz po zabiegach liposukcji.
Endermologia LPG Alliance w zależnośći od wybrania odpowiedniej głowicy i programu, daje świetne efekty przy leczeniu blizn, odmładzaniu skóry twarzy i szyi poprzez aktywację wzrostu naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.
Skutecznośc tego urządzenia potwierdzona jest 110 badaniami klinicznymi. Jesteśmy dumni, że jako jedyni w Kielcach i województwie świętokrzyskim posiadamy opatentowaną technologie LPG Alliance, które jest niesamowitym postępem w stosunku do poprzednich urządzeń, m.in. dzięki nowemu mechanizmowi rolki z klapką, penetrującemu tkankę wielowymiarowo oraz np. dzięki unikalnemu sensorowi identyfikacji skóry Alliance. Endermologia LPG Alliance, działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.
www.centrummedycynyiestetyki.pl
Lek. med. Paweł Pióro
dr Joanna Gruber-Miazga
Endermologia od lat ma swoich wiernych fanów. Jest to technologia, która pozwala na uzyskanie efektu wyszczuplenia, ujędrnienia i rozświetlenia skóry twarzy i ciała. Teraz doczekała się jeszcze lepszego urządzenia: LPG Alliance. Dzięki niemu zabiegi głębokiego masażu tkanek specjalistyczną głowicą są bezbolesne i polecam je jako świetne rozwiązanie dla pacjentów, którzy chcą poczuć i zobaczyć efekty już po kilku zabiegach. Dla uzyskania najlepszych efektów zalecam serię 10 zabiegów endermologie.
www.clinicanova.pl
Dr Joanna Gruber-Miazga
Lek. Med. Kinga Rośniak-Gasińska
Zaufanie pacjentów zdobywa się najlepszymi zabiegami, a zadowolenie przychodzi wraz z efektami pracy lekarza. W przypadku endermologii LPG Alliance można liczyć na spełnienie oczekiwań: wyszczuplenie i wymodelowanie ciała oraz poprawę sprężystości skóry na twarzy. Komfortowy masaż głowicą intensywnie stymuluje tkanki i w przypadku ciała działa jak fitness. Zastosowany na twarzy szybko przynosi efekt wygładzenia zmarszczek, rozświetlenia i widocznego zagęszczenia tkanki.
www.velvetclinic.pl
Lek. Med. Kinga Rośniak-Gasińska
Maria Rusinowska
Endermologie® Alliance LPG jest bezinwazyjną i skuteczną metodą mechanicznej stymulacji skóry. Stosowana jest w terapii antycellulitowej, modelowaniu i wyszczuplaniu sylwetki, działaniu anti-aging, utracie jędrności skóry, twarzy i ciała oraz przy bólach mięśniowych i stawowych. Urządzenie umożliwia intensywną i szybką stymulację i regenerację tkanek, przy zachowaniu wyjątkowego komfortu i bezpieczeństwa zabiegu.
www.medicusself.pl
Maria Rusinowska, kosmetolog Medicus Self
Dr n. med. Agnieszka Adamiak
Endermologie® LPG Alliance to połączenie masażu podciśnieniowego i mechanicznego, działającego na komórki tłuszczowe i fibroblasty. Nowa głowica 3 w 1 jest zbudowana z rolki, łączącej działanie antycellulitowe, ujędrniające i wyszczuplające oraz klapki, która jak kciuk masażysty stymuluje chwytanie i zasysanie tkanki. Uzyskujemy więc intensywniejszą i lepszą stymulację. Endermologia jest najskuteczniejszą metodą w usuwaniu cellulitu i lokalnych otłuszczeń, znacząco wpływa na ujędrnienie skóry a seria zabiegów pozwala zmniejszyć obwód talii i ud.
www.neodent.lublin.pl
Dr n. med. Agnieszka Adamiak
Lek. med. Bartosz Szlachcic
Endermologia jest niezwykle wszechstronnym narzędziem w medycynie. W naszej klinice wykorzystujemy ją, poza zabiegami modelującymi sylwetkę, jako wstępne przygotowanie do zabiegów na ciało czy twarz - zwiększa ukrwienie powierzchownych warstw skóry, rozbija tkankę, przez co zastosowane później preparaty zdecydowanie lepiej się wchłaniają. Świetne efekty przynosi endermologia po zabiegach liposukcji jako drenaż, ale również zwiększając efektywność samego zabiegu. Wielu sportowców czy trenerów personalnych korzysta z zabiegów w celu regeneracji czy przygotowania do wytężonego wysiłku.
www.medistica.pl
Lek. med. Bartosz Szlachcic
Lek. Magdalena Pisula
Endermologie® LPG Alliance to nieinwazyjna i bezbolesna forma masażu podciśnieniowego połączonego z wibracjami. Zabieg ma na celu modelowanie sylwetki, poprawę jędrności i sprężystości skóry, a także redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu. Jednocześnie podczas zabiegu następuje poprawa krążenia krwi i limfy poprzez drenaż limfatyczny. Endermologia skutecznie stymuluje produkcję elastyny i kolagenu oraz przyspiesza metabolizm. Zabieg trwa 40 min. i możemy podzielić go na dowolne partie ciała. Dla osiągnięcia optymalnych efektów zaleca się serię 10 zabiegów, wykonywanych 2-3 razy w tygodniu.
www.revitalife.pl
Lek. Magdalena Pisula
dr Maciej Myśliwczyk
LPG endermologie to francuska technologia, która od lat ma swoich wiernych fanów. Dzięki specjalnym głowicom uzyskujemy efekt wyszczuplenia, ujędrnienia i rozświetlenia skóry twarzy i ciała. Teraz doczekała się jeszcze lepszego urządzenia: LPG Alliance. Zabieg jest bezbolesny, dzięki specjalnie zaprojektowanej głowicy. Polecam pacjentom, którzy chcą poczuć i zobaczyć efekty już po 3 zabiegach.
www.gabinet-mediclinic.pl
dr Maciej Myśliwczyk Lekarz medycyny estetycznej
dr Ida Yurtsever
LPG Alliance to absolutnie nowy wymiar naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek! Zabieg rekomendujemy pacjentom, którym zależy na szybkim i skutecznym wyszczupleniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu czy obrzęków. Innowacyjna głowica oraz zintegrowany z urządzeniem tablet, pozwalają tworzyć spersonalizowane protokoły zabiegowe, by zapewnić spektakularne efekty. Widoczne już po 3 zabiegach! Dodatkowo zabieg jest przyjemnie relaksujący!
www.spireclinic.pl
dr Ida Yurtsever - Lekarz medycyny estetycznej, dermatolog
dr Michał Piotrowiak
Marzenia o pięknej smukłej sylwetce dzisiaj nie muszą oznaczać wielkich wyrzeczeń i bólu. Najnowsza, oryginalna technologia LPG Alliance przynosi pacjentom niezwykłe rezultaty zabiegów w krótkim czasie. Co ważne metoda jest zupełnie bezbolesna i polega na niezwykle nowatorskim masażu tkanek. Efekty? Najlepsze, kilka centymetrów w talii, udach. Wyszczuplenie brzucha, a nawet jędrniejsza skóra.
www.mediklinika-szczecin.pl
dr Michał Piotrowiak - Specjalista chirurgii plastycznej
dr Jerzy Wilgus
Endermologia Alliance LPG to naturalna i skuteczna metoda na walkę z cellulitem i brakiem jędrności problematycznych partii ciała. Dzięki nowym opatentowanym głowicom jesteśmy w stanie działać na głębszych warstwach tkanek. Modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było takie przyjemne!
www.euroklinika.com.pl
dr Jerzy Wilgus
dr Aleksandra Jagielska
Zabieg Endermologii LPG Alliance oprócz redukcji cellulitu, działa kompleksowo na całe ciało - w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek, działając na redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawę jędrności skóry na różnych obszarach. Dodatkowo, endermologia LPG Alliance ma działanie terapeutyczne. Pomaga usunąć obrzęki, zastoje. Ogranicza bóle mięśni i stawów. Dlatego też wskazaniem do wykonania zabiegu są: zaburzenia w krążeniu krwi i limfy, przewlekłe stany napięcia mięśni oraz nadmiar toksyn w organizmie.

Nowoczesna, bezinwazyjna technologia zastosowana podczas zabiegu Endermologii LPG Alliance jest w 100% naturalna, bezinwazyjna a zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Zapewnia doskonały drenaż oraz naturalny lifting twarzy, szyi, dekoltu i piersi. To dzięki połączeniu rytmicznego, trójwymiarowego masażu podciśnieniowego z masażem wibracyjnym głębokich warstw skóry.

EFEKTY po zabiegu są widoczne tak naprawdę już po kilku zabiegach i możemy je zaobserwować na wielu obszarach:

• Ujędrnienie 71%,
• Wcięcie w talii 5,2cm,
• Wygładzenie cellulitu 67%,
• Wygładzenie zmarszczek 87%,
• Podwójne rozświetlenie skóry
www.sthetic.pl
dr Aleksandra Jagielska, lekarz dermatolog
Lek. Marcin Nowak
Endermologia LPG jest jedną z najbardziej nowoczesnych i naturalnych technologii na światowym rynku, który redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit oraz ujędrnia ciało. Zabieg cieszy się dużą popularnością wśród kobiet i mężczyzn. LPG to nie tylko zabiegi estetyczne ale również szeroka gama programów medycznych w tym zabiegów wspomagających liposukcję, zabiegów drenażowych. Zabieg jest bezpieczny dla kobiet w ciąży.
www.diamondbeauty.love
Lek. Marcin Nowak
kosmetolog Karolina Grobelna
Endermolift LPG Alliance, czyli endermologia twarzy jest wykorzystywany w naszej klinice głownie do wysmuklenia twarzy oraz opracowania blizn. Endermolift działa drenująco i dzięki temu można skutecznie wyszczuplić i wymodelować twarz u osób które mają tendencje do trzymania wody. Efekty są praktycznie natychmiastowe a endermolift Alliance można wykorzystać również na worki pod oczami oraz podbródek o ile problem nie jest spowodowany nadmiarem tłuszczu.
W leczeniu blizn Endermolift jest bardzo pomocny przy skórze bardzo napiętej. Mało który zabieg potrafi tak uelastycznić skórę jak Endermolift i praktycznie zawsze w takich przypadkach łączymy Endermolift z zabiegami laserowymi.
www.neonia.com.pl
Karolina Grobelna - Centrum laseroterapii i medycyny estetycznej Neonia
kosmetolog Anna Zienkiewicz
Endermologia LPG Alliance to rewolucyjny zabieg umożliwiający kompleksowe pobudzenie metabolizmu komórkowego, a także drenaż limfatyczny i modelowanie sylwetki. Technologia ta wyróżnia się wysoką skutecznością w zakresie stymulowania spalania tkanki tłuszczowej, pobudzenia krążenia krwi i limfy oraz ujędrnienia skóry. Najważniejszą nowinką technologiczną w Alliance to działanie dwupoziomowe (drganie i zasysanie).Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest wykonanie dogłębnego masażu skóry i zaawansowanej mechanicznej stymulacji głębokich warstw skóry. Zabieg Endermologii stał się dużo przyjemniejszy i nie rozciąga skórę. Trudno o bardziej przyjemną i skuteczną metodę redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej oraz zabieg ujędrniający skórę. LPG Alliance to obecnie najlepsze urządzenie dla osób cierpiących po liposukcji. Wśród naszych klientów jest wielu właśnie po liposukcji.
www.neonia.com.pl
Anna Zienkiewicz - Centrum laseroterapii i medycyny estetycznej Neonia

EFEKTY PRZED I PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

Alliance 50
Intensywna i precyzyjna stymulacja,
dostosowana do każdego rodzaju skóry,
do mniejszych obszarów

Alliance 80
Dopasowuje się do każdego rodzaju tkanki,
optymalizuje intensywność terapii,
do większych obszarów

Motorized TR30
Do małych i trudno dostępnych
obszarów zabiegowych

Ergolift
Moduł do twarzy i zmian typu
małe blizny, dynamiczne stymuluje
komórki skóry

PRODUKTY TEGO SAMEGO PRODUCENTA