Zastosowanie termoliftingu w medycynie estetycznej i kosmetologii na przykładzie urządzenia Zaffiro - ITP SA

Zastosowanie termoliftingu w medycynie estetycznej i kosmetologii na przykładzie urządzenia Zaffiro


SZKOLENIE ZAKOŃCZONE

25 kwietnia 2018


Warszawa, ul. Domaniewska 37 (budynek Zepter) firma ITP S.A.

 

Prowadzący:
Dr Piotr Sznelewski

Pracuje w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie, absolwent Wydziału Lekarskiego UM w Poznaniu, Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL. Zainteresowania naukowe: terapie oparte o urządzenia wykorzystujące zjawiska biofizyczne (ultradźwięki, światło, fale radiowe), głównie lasery w dermatologii, medycynie estetycznej i chirurgii małoinwazyjnej. Pomysłodawca i uczestnik programów stworzenia polskich laserów medycznych w paśmie 1,5μm i 1,94μm współfinansowanych w ramach grantów UE Innowacyjna Gospodarka oraz NCBiR. Prowadzi szkolenia w zakresie laseroterapii, wykłada na UJ, WUM oraz w PSME PTL.

Już 25 kwietnia odbędzie się kolejne szkolenie z cyklu ITP Academy, które poprowadzi dr Piotr Sznelewski. Nasz ekspert przedstawi zastosowanie termoliftingu w medycynie estetyczniej oraz kosmetologii.

Szkolenie odbędzie się na przykładzie nowoczesnego urządzenia do bezinwazyjnego i bezbolesnego termoliftingu skóry twarzy i ciała - Zaffiro. Za tą wdzięczną nazwą kryją się innowacyjne rozwiązania i najnowsza technologia. Prawdziwy przełom w liftingu oraz odmładzaniu.


Zapraszamy wszystkich lekarzy oraz kosmetologów - dawka ogromnej wiedzy, profesjonalizm, wymiana doświadczeń oraz konsultacje ze specjalistami.


Miejsce wydarzenia:

Warszawa, ul. Domaniewska 37 (budynek Zepter) firma ITP S.A.
Data: 25 kwietnia 2018


Organizator


ITP

ITP S.A. jest czołowym dostawcą opatentowanych technologii laserowych i medycznych na rynek polski i zagraniczny. Zostaliśmy wybrani oficjalnym dystrybutorem najlepszych na świecie marek produkujących sprzęt do medycyny estetycznej, sektora medycznego oraz wellness. Dostarczamy innowacyjne technologie spełniające najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Wraz z naszymi Klientami wyznaczamy najwyższe standardy usług na rynku polskim.

ITP Surgical

ITP Academy to autorski program firmy ITP S.A. skierowany do profesjonalistów działających w obszarze medycyny estetycznej.

Dane kontaktowe