Zastosowanie laserów pico i nanosekundowych w dermatologii i medycynie estetycznej - ITP SA

Zastosowanie laserów pico i nanosekundowych w dermatologii i medycynie estetycznej


SZKOLENIE ZAKOŃCZONE

20 czerwca 2018


Warszawa, ul. Domaniewska 37 (budynek Zepter) firma ITP S.A.

 

Prowadzący:
Dr Piotr Sznelewski

Pracuje w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie, absolwent Wydziału Lekarskiego UM w Poznaniu, Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL. Zainteresowania naukowe: terapie oparte o urządzenia wykorzystujące zjawiska biofizyczne (ultradźwięki, światło, fale radiowe), głównie lasery w dermatologii, medycynie estetycznej i chirurgii małoinwazyjnej. Pomysłodawca i uczestnik programów stworzenia polskich laserów medycznych w paśmie 1,5μm i 1,94μm współfinansowanych w ramach grantów UE Innowacyjna Gospodarka oraz NCBiR. Prowadzi szkolenia w zakresie laseroterapii, wykłada na UJ, WUM oraz w PSME PTL.

Serdecznie zapraszamy wszystkich lekarzy na szkolenie z cyklu ITP Academy, które odbędzie się już w środę 20 czerwca. Teoria połączona z praktyką przedstawiona przez naszego eksperta – dr n med. Piotra Sznelewskiego. Opowie on o laserach pico i nano-sekundowych wykorzystywanych w medycynie estetycznej oraz dermatologii.

Jeśli zaczynasz swoja przygodę z medycyną estetyczną, pragniesz zdobyć wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, wymienić się doświadczeniami lub skonsultować ze specjalistami – zapraszamy serdecznie!


Miejsce wydarzenia:

Warszawa, ul. Domaniewska 37 (budynek Zepter) firma ITP S.A.
Data: 20 czerwca 2018 w godzinach 16:00 - 20:00


Organizator


ITP

ITP S.A. jest czołowym dostawcą opatentowanych technologii laserowych i medycznych na rynek polski i zagraniczny. Zostaliśmy wybrani oficjalnym dystrybutorem najlepszych na świecie marek produkujących sprzęt do medycyny estetycznej, sektora medycznego oraz wellness. Dostarczamy innowacyjne technologie spełniające najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Wraz z naszymi Klientami wyznaczamy najwyższe standardy usług na rynku polskim.

ITP Surgical

ITP Academy to autorski program firmy ITP S.A. skierowany do profesjonalistów działających w obszarze medycyny estetycznej.

Dane kontaktowe