Lasery w redukcji naczyń krwionośnych. Zastosowanie praktyczne na przykładzie laserów Harmony i EVO Light - ITP SA

Lasery w redukcji naczyń krwionośnych. Zastosowanie praktyczne na przykładzie laserów Harmony i EVO Light


SZKOLENIE ZAKOŃCZONE

9 kwietnia 2018


Warszawa, ul. Domaniewska 37 (budynek Zepter) firma ITP S.A.

 

Prowadzący:
Dr Piotr Sznelewski

Pracuje w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie, absolwent Wydziału Lekarskiego UM w Poznaniu, Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL. Zainteresowania naukowe: terapie oparte o urządzenia wykorzystujące zjawiska biofizyczne (ultradźwięki, światło, fale radiowe), głównie lasery w dermatologii, medycynie estetycznej i chirurgii małoinwazyjnej. Pomysłodawca i uczestnik programów stworzenia polskich laserów medycznych w paśmie 1,5μm i 1,94μm współfinansowanych w ramach grantów UE Innowacyjna Gospodarka oraz NCBiR. Prowadzi szkolenia w zakresie laseroterapii, wykłada na UJ, WUM oraz w PSME PTL.

Serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenie z cyklu ITP Academy. Już 9 kwietnia nasz ekspert dr Piotr Sznelewski opowie o laserach w redukcji naczyń krwionośnych. Zastosowanie praktyczne na przykładzie Harmony i EVO Light.

Szkolenie jest dla wszystkich lekarzy, którzy rozpoczynają swoją przygodę z technologiami medycyny estetycznej. Wiedza, profesjonalizm, teoria wraz z praktyką, wymiana doświadczeń i konsultacje ze specjalistami – zapraszamy serdecznie!


Miejsce wydarzenia:

Warszawa, ul. Domaniewska 37 (budynek Zepter) firma ITP S.A.
Data: 9 kwietnia 2018


Organizator


ITP

ITP S.A. jest czołowym dostawcą opatentowanych technologii laserowych i medycznych na rynek polski i zagraniczny. Zostaliśmy wybrani oficjalnym dystrybutorem najlepszych na świecie marek produkujących sprzęt do medycyny estetycznej, sektora medycznego oraz wellness. Dostarczamy innowacyjne technologie spełniające najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Wraz z naszymi Klientami wyznaczamy najwyższe standardy usług na rynku polskim.

ITP Surgical

ITP Academy to autorski program firmy ITP S.A. skierowany do profesjonalistów działających w obszarze medycyny estetycznej.

Dane kontaktowe