Jak osiągnąć sukces w biznesie z marką LPG®? - ITP SA

Jak osiągnąć sukces w biznesie z marką LPG®?


KONFERENCJA ZAKOŃCZONA

6 CZERWCA (czwartek) 2019


Warszawa, ul. Domaniewska 37 (budynek Zepter) firma ITP S.A.


✔ Jeśli jesteś właścicielem lub managerem w klinice medycyny estetycznej lub gabinecie kosmetologicznym...
✔ Jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego najnowszy patent marki LPG może stać się kluczem do Twojego sukcesu...
✔ Jeśli chcesz wzbogacić swoje menu zabiegowe o urządzenie, które od 30 lat odnosi sukcesy w zakresie modelowania i wyszczuplania ciała
✔ Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad włączeniem do swojego menu zabiegowego urządzeń do endermologie®, ale potrzebujesz konkretnych informacji co stoi za sukcesem marki LPG ....
...to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!Dzięki opatentowanej przez LPG® Systems technologii stymulacji komórkowej Cellu M6®, marka LPG® rozpoznawalna jest w ponad 100 krajach na świecie jako wiodący lider nieinwazyjnych zabiegów odmładzających i modelujących sylwetkę.

 

LPG endermologie

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent endermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu (30 minut) oraz ilość powtórzeń zabiegu.

Będziesz miał/a możliwość spotkać się z przedstawicielami francuskiej marki LPG w Polsce


Miejsce wydarzenia:

Warszawa, ul. Domaniewska 37 (budynek Zepter) firma ITP S.A.
Data: 6 czerwca 2019 roku (czwartek)


Organizator


ITP

ITP S.A. jest czołowym dostawcą opatentowanych technologii laserowych i medycznych na rynek polski i zagraniczny. Zostaliśmy wybrani oficjalnym dystrybutorem najlepszych na świecie marek produkujących sprzęt do medycyny estetycznej, sektora medycznego oraz wellness. Dostarczamy innowacyjne technologie spełniające najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Wraz z naszymi Klientami wyznaczamy najwyższe standardy usług na rynku polskim.

ITP Surgical

ITP Academy to autorski program firmy ITP S.A. skierowany do profesjonalistów działających w obszarze medycyny estetycznej.

Dane kontaktowe