Innowacyjny przeszczep włosów z wykorzystaniem zamkniętego systemu - ITP SA

Innowacyjny przeszczep włosów z wykorzystaniem zamkniętego systemu


KONFERENCJA ZAKOŃCZONA

27 LUTEGO 2018


ul. Domaniewska 37 (budynek Zepter) firma ITP S.A.

 

Prowadzący:
Dr Chahira Issolah

Dyrektor medyczny Rese Hair, zajmuje się przeszczepem włosów o 1994 roku, tytuł Doktora zdobyła na uczelni w Algierii. Posiada doświadczenie w wielu metodach przeszczepu włosów, oraz w pracy z pacjentami w różnych klinikach. Swoją pracę traktuje jako pasję, a każdy zabieg jako indywidualne wyzwanie.


 

Prowadzący:
Joseph R. Brown - Executive Vice President

Profesjonalista wywodzący się z branży fryzjerskiej, posiada ponad dwadzieścia lat doświadczenia w pracy z najlepszymi firmami zajmującymi się regeneracją włosów. Znany jako "mistrz" w sztuce konsultacji pacjenta, z powodzeniem wspiera wszystkich pacjentów borykających się z problemem wypadania włosów.

Wkraczamy na nowy poziom technologiczny związany z przeszczepem włosów. Dzięki firmie ITP S.A. lekarze z Polski będą mieli okazję poznać najnowocześniejszy, amerykański system umożliwiający wykonywanie zabiegu reimplantacji włosów bez użycia skalpela i szwów, w systemie zamkniętym, pozwalającym na pobranie włosów, ich przechowywanie oraz nawilżenie przed przeszczepem.

WSKAZANIAPROGRAM WYDARZENIA

 
10.00 – 10.40
Sesja 1.: Poznaj SmartGraft – procedura zabiegowa, najczęściej zadawane pytania, potencjał rynku.
10.40 – 11.25
Sesja 2.: Wszystko o linii włosów (Hair Line).
11.25 – 12.10
Sesja 3.: Procedura przygotowania do zabiegu SmartGraft. Najlepsze praktyki, bieżące wskazówki i techniki dotyczące procedury SmartGraft FUE, w tym podejście oceniające, projektowanie linii włosów, opcje znieczulania, techniki zbierania, zbieranie/sortowanie przeszczepów, tworzenie miejsc przyjmujących, stosowanie implantera, opieka nad pacjentem.
12.10 – 12.45
LUNCH
12.45 – 15.45
Sesja 4.: Procedura zabiegowa SmartGraft.
15.45 – 16.15
Sesja 5.: Konfiguracja urządzenia SmartGraft. Przegląd części składowych technologii, omówienie właściwych metod czyszczenia/sterylizacji poszczególnych elementów oraz przygotowania odpowiednich materiałów medycznych do zabiegu. Sesja ta obejmuje również omówienie tematu przygotowania pacjenta, przygotowania do procedury i przeglądu dokumentacji świadomej zgody.
16.15 – 16.45
Sesja 6.: Znaczenie konsultacji i odpowiedniej kwalifikacji pacjenta. Instrukcje, dokumentacja, formularze zgody.
16.45 – 17.15
Sesja 7.: Przegląd ewentualnych problemów zabiegowych, potencjalnych awarii, wymogów dotyczących usuwania jednorazowych komponentów, czyszczenia oprzyrządowania, właściwego przechowywania elementów. Pytania od uczestników i podsumowanie.

Miejsce wydarzenia:

Warszawa, ul. Domaniewska 37 (budynek Zepter) firma ITP S.A.
Data: 27 lutego 2018


Organizator


ITP

ITP S.A. jest czołowym dostawcą opatentowanych technologii laserowych i medycznych na rynek polski i zagraniczny. Zostaliśmy wybrani oficjalnym dystrybutorem najlepszych na świecie marek produkujących sprzęt do medycyny estetycznej, sektora medycznego oraz wellness. Dostarczamy innowacyjne technologie spełniające najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Wraz z naszymi Klientami wyznaczamy najwyższe standardy usług na rynku polskim.

ITP Surgical

ITP Academy to autorski program firmy ITP S.A. skierowany do profesjonalistów działających w obszarze medycyny estetycznej.

Dane kontaktowe