ZAFFIRO

EMERGE
14 grudnia 2016
REBOOST
14 grudnia 2016

ZAFFIRO

MATERIAŁY VIDEO
O PRODUKCIE
Zaffiro to nowoczesne urządzenie do bezinwazyjnego i bezbolesnego termoliftingu skóry twarzy i ciała. Za tą wdzięczną nazwą kryją się innowacyjne rozwiązania i najnowsza technologia. Prawdziwy przełom w liftingu oraz odmładzaniu. Dzięki nowatorskiemu zastosowaniu światła podczerwonego IR, w sposób skuteczny możliwe jest zatrzymanie procesu starzenia oraz usuwanie niedoskonałości skóry. Urządzenie powstało w wyniku wieloletnich badań i ścisłej współpracy z prestiżowym ośrodkiem naukowym - Medycznym Stowarzyszeniem Lekarzy Anti-Aging A.M.I.A. w Rzymie.
TECHNOLOGIA
Zapewne często zastanawiasz się – jak to możliwe, że niektóre kobiety wyglądają na wypoczęte, niby lata upływają im tak samo jak Tobie, a wyglądają jakby z każdym rokiem lepiej – młodziej.

Zaffiro to urządzenie wyposażone w zaawansowane technologie:
 • ŚWIATŁO PODCZERWONE
 • PEELING WODNY

Unikalnym elementem tego urządzenia jest specjalna głowica zakończona szkłem szafirowym, które wzmacnia emisję światła podczerwonego prowadząc do efektu cieplnego skóry nazywanego termoliftingiem. Podczas zabiegu uzyskujemy podgrzanie głębokich warstw skóry do temperatury 65°C, dzięki któremu włókna kolagenowe i elastyna, odpowiedzialne za napięcie skóry, zostają skrócone do ich pierwotnej długości. Fibroblasty, które odpowiadają za produkcję włókien kolagenowych są jednocześnie stymulowane do produkcji nowych, młodych włókien.

Dzięki temu mamy do czynienia z wielowymiarowym efektem liftingu, który przywraca skórze jej młodzieńczy wygląd w całkowicie naturalny, ale także spektakularny sposób. Zaffiro wyposażone jest również w technologię peelingu wodnego (Waterpeeling) – dwufazowy strumień powietrza i wody, który kompleksowo oczyszcza skórę, umożliwiając dostarczenie składników aktywnych do skóry, ale także lepsze przewodzenie przez nią temperatury. Dzięki temu osiągamy jednorodne podgrzanie obszaru poddawanego odmłodzeniu i ujędrnieniu, a tym samym potęgujemy efekt Zaffiro.
WSKAZANIA
 • utrata jędrności skóry na twarzy, szyi i dekolcie w wyniku procesu starzenia lub utraty wagi
 • utrata jędrności skóry ciała w wyniku procesu starzenia lub utraty dużej masy ciała (brzuch, wewnętrzne partie ud i ramion, skóra nad kolanami)
 • wiotkość skóry brzucha
 • bruzdy wargowo-nosowe, zmarszczki
 • utrata owalu twarzy
 • poszarzała, wymagająca odżywienia skóra
KORZYŚCI DLA KLINIKI
 • Innowacyjna, prestiżowa technologia
 • Połączenie technologii podczerwieni i peelingu wodnego dla optymalnych rezultatów
 • Możliwość zaproponowania szerokiego spektrum zabiegów - zarówno na twarz, jak i ciało
 • Duża ilość wskazań zabiegowych
 • Natychmiastowe i powtarzalne efekty zabiegów
 • Szybki zwrot inwestycji
 • Nowoczesny design technologii
KORZYŚCI DLA PACJENTA
 • Natychmiastowe rezultaty
 • Bezinwazyjnie
 • Komfortowo
 • Bez okresu rekonwalescencji - tzw. zabieg lunchowy lub bankietowy
 • Również dla osób ze skórą naczynkową
 • Lifting i pielęgnacja jednocześnie
OKIEM EKSPERTA
Spadek jędrności ciała spowodowany utratą nadmiernej tkanki tłuszczowej czy procesem starzenia to odwieczny problem nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Czy jest coś co poradzi sobie z tym lub innymi defektami takimi jak np. wiotka skóra po porodzie czy opadający biust? Idealnym rozwiązaniem na tego typu problemy jest zabieg uwielbiany przez wiele twarzy znanych z okładek gazet, czyli Zaffiro. Pod wpływem ciepła obkurczają się włókna kolagenowe i elastynowe do ich pierwotnej długości oraz stymulowane są fibroblasty do wytwarzania nowych włókien i produkcji kolagenu. W rezultacie skóra natychmiastowo staje się napięta. Zaffiro, dzięki natychmiastowemu efektowi sprawi, że Twoja twarz stanie się nie tylko napięta oraz rozświetlona. Thermolifting jest rewelacyjnym zabiegiem przed ważnym wydarzeniem i wielkim wyjściem, ponieważ jego bezinwazyjność jest idealnym sposobem na młody wygląd bez okresu rekonwalescencji. Największą zaletą tego zabiegu jest fakt, że efekt liftingu widzimy zaraz po zejściu z fotela zabiegowego! Najlepsze rezultaty uzyskujemy natomiast wykonując serię zabiegów. Ponad to niesamowity efekt Zaffiro wzmacnia się do pół roku, dlatego też to właśnie teraz jest idealny czas na poprawę jędrności ciała by w sezonie letnim chwalić się piękną sylwetką czy napiętą skórą twarzy! Alternatywą na zabiegi wykonywane w sezonie letnim jest także peeling wodny wykonywany urządzeniem Zaffiro, który dodatkowo oczyści, nawilży, rozjaśni nam skórę na twarzy, a dzięki dodaniu podczas zabiegu ampułek z kwasem hialuronowym czy witaminą C dostarczamy w głąb skóry składniki aktywne. .
www.klinikakosma.pl
Kosmetolog, właściciel kliniki Kosma - Kamila Koska-Mach
W Klinice Supramed termolifting Zaffiro jest jednym z najpopularniejszych zabiegów. Mamy doskonałe wyniki w pracy nad owalem twarzy, minimalizowaniem efektów starzenia się skóry w obrębie brzucha i kolan. Rekomendujemy serie zabiegów, wspomaganych suplementacją doustną witaminą C oraz stosowaniem wspomagająco kremów witaminowych. Klienci doceniają natychmiastowy efekt poprawy wyglądu skóry, ale też mówią o terapeutycznym wręcz wpływie liftingu na nastrój i samopoczucie.
www.klinikasupramed.pl
Menedżerka Kliniki Supramed - Beata Hościło
Z myślą o moich pacjentach, postanowiłam przeprowadzić w salonie kosmiczną rewolucję. Zabiegi urządzeniem Zaffiro pozwalają na poprawę wyglądu skóry twarzy, dekoltu i innych problematycznych partii ciała. Z wiekiem ilość kolagenu w skórze obniża się, tkanki zostają osłabione, co skutkuje nadmiernym rozciągnięciem skóry, utratą jędrności i elastyczności. Jednak jest na to sposób i myli się ten kto sądzi, że upływ czasu należy zaakceptować. Wszystkim, którzy zastanawiają się nad wykonaniem zabiegu urządzeniem Zaffiro, rekomenduję jego działanie.
www.liera.pl
Katarzyna Liera
Od wielu lat mam przyjemność wykonywać zabieg zaffiro który jest jednym z moich ulubionych zabiegów, uwielbianym przez klientów. Jest to idealne rozwiazanie dla osób które pragną skutecznie ujędrnić skórę oraz wygładzić zmarszczki bez poddawania się inwazyjnym zabiegom. Technologia Zaffiro polega na skurczu włókien kolagenowych oraz stymulacji produkcji kolagenu, więc istotne jest, aby zabieg wykonać w serii. Skóra już po pierwszym zabiegu jest widocznie ujędrniona, natomiast na docelowy efekt należy poczekać około 90 dni, ponieważ produkcja kolagenu jest procesem i wymaga czasu. Zabieg jest doskonałą alternatywą dla liftingu chirurgicznego, ponadto jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Już tego samego dnia po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków. Termolifting Zaffiro polecamy jest dla osób po 25 roku życia, jako zabieg zapobiegający oznakom starzenia, natomiast dla osób w późniejszym wieku jest zabiegiem doskonale odmładzającym i przywracającym owal twarzy, a także modelujący zwiotczałą skórę na ciele. Model Z-200 został udoskonalony o peeling wodny, który przyczynia się do zwiększonego wchłaniania substancji odżywczych z preparatów aplikowanych po zabiegu, dzięki czemu pielęgnacja po Zaffiro jest kompleksowa, a efekty jeszcze bardziej spektakularne.
www.shapeclinic.pl
kosmetolog Dorota Tytek
Zaffiro to innowacyjna technologia termoliftingu, która daje natychmiastowe i długotrwałe efekty ujędrnienia skóry. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny, przeznaczony dla każdego, kto chce poprawić jędrność i elastyczność skóry, spłycić linie i zmarszczki oraz przywrócić blask swojej skórze. Urządzenie wyposażone jest w głowicę wykonaną ze szlachetnego szafirowego szkła, która emituje głębokie promieniowanie podczerwone o specjalnie dobranej długości fali. Promieniowanie to powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co z kolei skutkuje ich obkurczeniem się do pierwotnej długości. Zaffiro stymuluje fibroblasty do zwiększonej produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się zagęszczona i ściągnięta, poprawia się jej napięcie oraz elastyczność, a zmarszczki widocznie się wygładzają.
www.beloved.pl
kosmetolog Ewelina Klepuszewska-Bubik
Termolifting Zaffiro to doskonała propozycja dla zwolenników niechirurgicznych zabiegów wygładzania i spłycania zmarszczek. Polecam zabieg jako przygotowanie skóry do dalszych, bardziej inwazyjnych zabiegów, typu mezoterapia, zabiegi laserowe czy liposukcja podbródka z nićmi. Zaffiro w bezbolesny sposób modeluje sylwetkę, poprawia owal twarzy oraz elastyczność skóry. Już po pierwszym zabiegu obserwuję u pacjentów poprawę stanu skóry. Jako, że produkcja kolagenu wymaga czasu, na efekt końcowy należy jednak zaczekać około 3 miesięcy. Zabieg Zaffiro polecam osobom po 25 roku życia w celu zapobiegania oznakom starzenia, natomiast dla osób w późniejszym wieku jest doskonałym sposobem na odmłodzenie i ujędrnienie skóry. W celu pobudzenia syntezy kolagenu i uzyskania lepszych rezultatów rekomenduję serię zabiegów suplementujących witaminę C.
www.goldclinic.pl
Dr Maciej Rogala - właściciel kliniki Gold Clinic
Termolifting Zaffiro to idealne rozwiązanie dla osób pragnących skutecznie ujędrnić skórę i wygładzić zmarszczki bez poddawania się bardziej inwazyjnym zabiegom. Zabieg Zaffiro jest bezpieczny i bezbolesny, przez pacjentów określany jako przyjemny, nie wymaga również okresu rekonwalescencji, skóra już po pierwszym zabiegu jest widocznie napięta, ponadto może być stosowany na inne partie ciała.
www.shapeclinic.pl
Lek. med., dermatolog Rafał Kijek

EFEKTY PRZED I PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

Peeling Wodny

Głowica IR

PRODUKTY TEGO SAMEGO PRODUCENTA