VECTUS

NEAUVIA PARTNEREM POKAZU LAMANIA
14 grudnia 2016
SOPRANO ICE PLATINUM
14 grudnia 2016

O PRODUKCIE
Laser Vectus™ to najnowsza i najnowocześniejsza technologia przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia i przebarwień w obrębie skóry. System został opracowany przez naukowców Harvard University i posiada certyfikat FDA, który potwierdza skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegów wykonywanych przy użyciu lasera Vectus. W medycznym laserze diodowym Vectus™ wykorzystano wiele nowatorskich rozwiązań wpływających na jego wyjątkową efektywność kliniczną , bezpieczeństwo, odczucia i komfort pacjenta.

Urządzenie wyposażone jest w czytnik SkinTel™, który bada poziom aktywnej melaniny w skórze pacjenta i na tej podstawie dobiera indywidualne parametry zabiegu, wykluczając ryzyko termicznego poparzenia. W zależności od obszaru zabiegowego można posłużyć się:

 • głowicą z małym spotem zabiegowym dla większej precyzji
 • głowicą z dużym spotem, który w znaczący sposób skraca czas trwania zabiegu.
 • SkinTel™ posiada certyfikat FDA potwierdzający jego skuteczność.
TECHNOLOGIA
Vectus™ to nowoczesna technologia lasera diodowego 810 nm do trwałego usuwania owłosienia i przebarwień. Skuteczność i bezpieczeństwo zapewnia bezprzewodowy czytnik poziomu melaniny SKINTELTM, który zdalnie programuje parametry zabiegowe urządzenia.

 • POSIADA CERTYFIKAT FDA POTWIERDZAJĄCY SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO ZABIEGÓW
 • WYPOSAŻONY W DWIE SOCZEWKI ZABIEGOWE: MAŁĄ - 1,44 CM2 I DUŻĄ - 8,7 CM2
 • DUŻA KONCÓWKA ZABIEGOWA I WYSOKA CZĘSTOTLIWOŚĆ PRACY LASERA POZWALA WYKONAĆ ZABIEG DEPILACJI DUŻYCH OBSZARÓW W BARDZO KRÓTKIM CZASIE
 • TECHNOLOGIA ADVANCED CONTACT COOLINGTM, POZWALA CHŁODZIĆ SKÓRĘ PRZED, W TRAKCIE I PO EMISJI ŚWIATŁA, BEZ RYZYKA POPARZENIA
 • OPTYMALNIE DOBRANA DŁUGOŚĆ ŚWIATŁA (810 NM) GWARANTUJE WYSOKĄ SKUTECZNOŚĆ ZABIEGÓW
 • OPATENTOWANY SYSTEM PHOTON RECYCLINGTM ZAPEWNIA EFEKTYWNE WYKORZYSTANIE WYEMITOWANEGO ŚWIATŁA, CO ZWIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ ZABIEGU
 • JEDNORODNE ROZŁOŻENIE ENERGII NA CAŁEJ POWIERZCHNI SZKŁA SZAFIROWEGO

WSKAZANIA
 • Usuwanie owłosienia
 • Redukcja przebarwień
OKIEM EKSPERTA
Dr Marcin Ambroziak
Laser diodowy Vectus™ to gwarancja skuteczności, bezpieczeństwa i komfortu pacjenta w walce z niechcianym owłosieniem. Zabieg jest wyjątkowo skuteczny dzięki jednolicie rozłożonej wiązce światła na całej powierzchni głowicy oraz technologii odzyskującej światło odbite od skóry. Zastosowany czytnik melaniny Skintel™, pozwalający na dostosowanie parametrów zabiegowych do indywidualnych potrzeb pacjenta, minimalizuje ryzyko poparzeń, a szafirowe szkiełko chłodzące skórę przed, w trakcie i po emisji impulsu sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.
www.klinikaambroziak.pl
Dr Marcin Ambroziak
Lek. med. Katarzyna Król-Jędraga
Vectus to najnowszej generacji laser diodowy, wyróżniający się wysoką skutecznością, dzięki możliwości doboru indywidualnych parametrów dla każdego pacjenta. Wyróżnia go możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok. Jest on odpowiedni dla każdego rodzaju włosów i skóry, efekty widoczne są po 3-4 zabiegach. Laser Vectus to nasze najlepsze odkrycie i zdecydowanie obecnie najlepsza metoda depilacji.
www.allmedica.pl
Lek. med. Katarzyna Król-Jędraga
Dr Krzysztof Miracki
Kiedy rozmawiam z pacjentami o tym, czego oczekują od nowoczesnej epilacji, niemal zawsze słyszę te same odpowiedzi: bezpieczna, trwała, skuteczna, możliwie mało bezbolesna. Dlatego rekomenduję epilację laserem Vectus, która w pełni odpowiada ich oczekiwaniom. Nie tylko szybko i bardzo skutecznie usuwa niechciane owłosienie, ale też daje najtrwalsze efekty.
www.klinikamiracki.pl
Dr Krzysztof Miracki
Dr Magdalena Szymańska-Bueno
Starając się znaleźć odpowiednie rozwiązanie do depilacji laserowej zwracaliśmy szczególną uwagę na wysoki poziom bezpieczeństwa. Wybór, spośród szerokiej oferty rynku medycyny estetycznej, padł na laser Vectus, ponieważ posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym FDA, potwierdzający wyjątkową skuteczność działania i bezpieczeństwo. Unikalny czytnik poziomu melaniny SkintelTM pozwala dopasować parametry działania do pożądanego efektu, przez co pacjenci, po serii zabiegów, zadowoleni z działania lasera, chętnie wracają na kolejne obszary.
www.goodtimedayspa.eu
Dr Magdalena Szymańska-Bueno
Lek. Med. Marcin Kunicki
Pacjenci szukają różnych rozwiązań w zakresie depilacji. Ma być bezbolesna, trwała, a przede wszystkim skuteczna. Taki jest właśnie Vectus, ta amerykańska technologia gwarantuje najlepsze efekty zabiegowe w zakresie usuwania owłosienia. Laser posiada czytnik melaniny w skórze - Skintel TM, co pozwala na dobór optymalnych i najlepszych parametrów dla pacjenta. Specjalny system chłodzenia Advanced Contact Cooling TM zapewnia najwyższy komfort pacjentowi przed i w trakcie emisji światła. To technologia godna zaufania i polecenia!
www.ipcliniq.pl
Lek. Med. Marcin Kunicki
Dr Łukasz Tyndel
Vectus to laser, który swoją renomę na rynku medycyny estetycznej zdobywa już od kilku lat i niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem pacjentów. Ceniony jest przede wszystkim za wyjątkową skuteczność epilacji i szybkość zabiegu. Nasze pacjentki chętnie wracają z koleżankami, mamami, siostrami, aby pokazać, że raz na zawsze można pozbyć się problemu niechcianego owłosienia i cieszyć się komfortem gładkiej skóry w każdej sytuacji. Może warto pomyśleć o przyszłorocznym okresie wakacyjnym i wykonać serię zabiegów już teraz?
www.laserestetic.pl
Dr Łukasz Tyndel
Dr Piotr Zawodny
Laser Vectus® to do tej pory najbardziej nowatorska metoda depilacji. Niepowtarzalnymi atutami tego urządzenia jest Skintel, czyli czytnik melaniny, dzięki któremu uzyskujemy spersonalizowane parametry zabiegowe, wyższą efektywność, a ryzyko powikłań zostaje zminimalizowane. Krótki czas zabiegu oraz zadowolenie naszych pacjentów jednoznacznie potwierdza skuteczność terapii.
www.klinikazawodny.pl
Dr Piotr Zawodny

EFEKTY PRZED I PO

PRZED

PO

PRZED

PO

SkintelTM
Inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze.

Duża soczewka zabiegowa 8,7 cm2

Mała soczewka zabiegowa 1,44 cm2

PRODUKTY TEGO SAMEGO PRODUCENTA