SCULPSURE

SOPRANO ICE PLATINIUM Z NAGRODĄ INNOWACJE LNE
7 listopada 2016
ACCENT PRIME
12 grudnia 2016

O PRODUKCIE
SculpSure™ to komfortowy zabieg modelujący, skuteczny w przypadku każdego typu sylwetki i rodzaju skóry. Nieinwazyjna technologia SculpSure™, działająca w oparciu o energię laserową, redukuje uporczywy tłuszcz w zaledwie 25 minut!
TECHNOLOGIA
Pierwszy nieinwazyjny laser diodowy o długości fali 1060 nm do precyzyjnego niszczenia komórek tłuszczowych. Selektywnie uszkadza komórki tłuszczowe (adipocyty) poprzez podniesienie temperatury tkanki do 42-47°C, nie uszkadzając jednocześnie otaczających tkanek.

 • SPEKTAKULARNE EFEKTY - JEDEN ZABIEG TO REDUKCJA ŚREDNIO 24% TKANKI TŁUSZCZOWEJ
 • CERTYFIKAT FDA DLA PIERWSZEGO LASERA DO NIEINWAZYJNEGO NISZCZENIA KOMÓREK TŁUSZCZOWYCH
 • DUŻY OBSZAR ZABIEGOWY - CZTERY GŁOWICE OBEJMUJĄ OBSZAR 96 CM2 CIAŁA
 • KRÓTKI CZAS ZABIEGU - 25 MINUT
 • 4 PŁASKIE GŁOWICE LASEROWE, BEZ ZASSANIA. NIE POWODUJĄ POWSTANIA NIERÓWNOŚCI
 • OPATENTOWANA TECHNOLOGIA ADVANCED CONTACT COOLING™ (CHŁODZENIE KONTAKTOWE) ZAPEWNIA KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO ZABIEGU
 • MOŻLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGU NA RÓŻNYCH OBSZARACH W TYM SAMYM CZASIE
 • ZABIEG DLA WSZYSTKICH FOTOTYPÓW SKÓRY, TAKŻE SKÓRY OPALONEJ
 • EFEKTY ZABIEGU WIDOCZNE PO 6-12 TYGODNIACH

WSKAZANIA
 • Trudna w eliminacji, miejscowo zlokalizowana tkanka tłuszczowa: brzuch, boczki, uda, ramiona
 • Cellulit
 • Wyszczuplanie
OKIEM EKSPERTA
Zabieg laserem SculpSure jest dedykowany wszystkim osobom chcącym pozbyć się uporczywego i niechcianego tłuszczu. Jest to nieinwazyjna lipoliza, którą możemy zastosować wszędzie tam, gdzie gromadzi się nadmiar tłuszczu, a w szczególności w takich okolicach jak brzuch, boczki, ramiona, uda czy okolice kolan. Podczas zabiegu, który trwa zaledwie 25 min, uzyskuje się smuklejszy wygląd bez konieczności użycia skalpela jak np. podczas liposukcji. Warto też wspomnieć, że SculpSure to jedyne urządzenie na świecie, które bez ryzyka bólu, blizn i długiej rekonwalescencji pozwala zredukować tkankę tłuszczową nawet o 24 %.
www.drkubik.pl
www.redukcjatluszczu.pl
dr Paweł Kubik - Centrum Medyczne Dr Kubik
Absolutnie przełomową nowością już dostępną w Klinice La Perla jest Sculpsure – pierwszy zabieg laserowy do nieinwazyjnej lipolizy brzucha i tzw. boczków. Jego skuteczność i bezpieczeństwo potwierdza certyfikat FDA. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko pozbyć się opornej, lokalnie zgromadzonej tkanki tłuszczowej, której nie udaje im się zredukować mimo stosowania diety i ćwiczeń. Zabieg trwa zaledwie 25 minut. W trakcie jednej sesji laser o długości wiązki 1060 nm, całkowicie niszczy 24% komórek tłuszczowych. To idealna alternatywa dla osób, które nie mogą bądź nie chcą poddać się inwazyjnej liposukcji. Jestem pod wrażeniem tej technologii.
www.la-perla.pl
dr Aldona Stachura - Klinika La Perla,
Zabieg Sculpsure jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą pozbyć się uporczywej, lokalnie zgromadzonej tkanki tłuszczowej. Jest to nieinwazyjna lipoliza, którą możemy zastosować wszędzie tam, gdzie gromadzi się nadmiar tłuszczu, w szczególności w takich okolicach jak brzuch, boczki, ramiona, uda czy okolice kolan. Sam zabieg jest komfortowy, trwa tylko 25 minut i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Komórki tłuszczowe ulegają całkowitemu zniszczeniu i w naturalny sposób są wydalane z organizmu.
www.elite.waw.pl
dr Olga Warszawik - Hendzel - Klinika Elite

EFEKTY PRZED I PO

PRZED

PO

PRZED

PO