RELAXING SHAPING DRY OIL

SPRAY LIGHT LEGS MIST
27 czerwca 2018
14-DAY LPG® EXPRESS RADIANCE & ANTI-AGING CONCENTRATE
27 czerwca 2018

RELAXING SHAPING DRY OIL

DZIAŁANIE
Kompleks unikalnych składników aktywnych na bazie czystego wyciągu z oleju z nasion różowego pieprzu o właściwościach lipolitycznych, ułatwiający wygładzenie zbędnych zaokrągleń sylwetki. Coralline G, roślinny ekstrakt z koralu morskiego, to inteligentna substancja aktywna, dostosowująca się do biorytmu naszych komórek tłuszczowych, aby lepiej je śledzić: nocą spowalnia lipogenezę (proces odkładania się tłuszczu) oraz powstawanie nowych dojrzałych adipocytów, a także stymuluje syntezę kolagenu. W ciągu dnia natomiast wspomaga proces lipolizy (redukcji tkanki tłuszczowej). Ponadto zawiera wyciąg z korzeni arktycznych o działaniu odprężającym, antystresowym i wspomagającym odzyskanie dobrego samopoczucia.

  • Spalanie tłuszczu w ciągu dnia i nocy
  • Aktywacja mikrokrążenia
  • Efekt relaksu i dobrego samopoczucia
  • Zmysłowość i wdzięk

AKTYWNE SKŁADNIKI
Kompleks relaksująco-wyszczuplający 2,5%, Pink PepperSlim, Coralline G®, Ekstrakt z różeńca górskiego (Rhodiola rosea)
Bez parabenów i fenoksyetanolu,
INFORMACJE DODATKOWE
Suchy olej o jedwabistej, nietłustej konsystencji, który szybko się wchłania i pozostawia skórę delikatną i nawilżoną. O zmysłowym słonecznym zapachu.

Do stosowania rano i wieczorem w okolicach dotkniętych problemem cellulitu (biodra, pośladki, uda, kolana) w celu wyszczuplenia sylwetki i wygładzenia skóry.


Tubka 150 ml