INTEGRAL

MAXIMUS
12 grudnia 2016
ENDERMOLAB
12 grudnia 2016
O PRODUKCIE
Integral od LPG stosuje ekskluzywną technologię Endermologie® umożliwiającą wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami.
TECHNOLOGIA
Endermologie® to gwarantowana przez francuską firmę LPG Systems® ekskluzywna technologia mechanicznej stymulacji tkanek. Endermologie® reaktywuje uśpione komórki i w naturalny sposób stymuluje je do pracy.

Specjalny system zdalnie sterowanych rolek LPG® działa na skórę i znajdujące się pod nią komórki tłuszczowe stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu), produkcji kolagenu i elastyny, skutecznie wyszczuplając i ujędrniając skórę.

  • ENDERMOLOGIE® OTRZYMAŁO PIERWSZY CERTYFIKAT FDA POTWIERDZAJĄCY SKUTECZNOŚĆ W WALCE Z CELLULITEM
  • SKUTECZNOŚĆ ENDERMOLOGIE® POTWIERDZA PONAD 110 BADAŃ KLINICZNYCH
  • GLOBALNA MARKA OBECNA W PONAD 100 KRAJACH NA ŚWIECIE
  • GOTOWE PROGRAMY ZABIEGOWE TZW. „TRENER WIRTUALNY” STWORZONE NA PODSTAWIE 30 LAT DOŚWIADCZEŃ FIRMY

WSKAZANIA
  • Redukcja obrzęków twarzy i okolic oczu
  • Redukcja cellulitu
  • Wiotka i zniszczona skóra twarzy, szyi, dekoltu i biustu
  • Redukcja zmarszczek
  • Podwójny podbródek
OKIEM EKSPERTA
mgr kosmetolog Joanna Sroka
Od dłuższego czasu zajmuję się wykonywaniem zabiegów Endermologe. System opracowany przez firmę LPG przynosi zdumiewające efekty w walce z tkanką tłuszczową, celulitem i utratą jędrności skóry,.. ale twarz? Do zabiegu Endermolift podeszłam z entuzjazmem, ale i odrobiną dystansu, bo czy może być coś doskonalszego niż siła naszych rąk, wyczucie ?! A jednak – delikatne klapki głowicy poruszające się z regulowaną częstotliwością i indywidualnie dobranym podciśnieniem delikatnie, ale i niezwykle skutecznie masują skórę naszej twarzy, szyi czy dekoltu. Masaż Endermolift jest wykonywany w dużo szybszym tempie i z większą precyzją, dlatego tez efekty zauważamy dużo szybciej niż przy tradycyjnym masażu. Po wykonaniu serii zabiegów do efektów nie trzeba już nikogo przekonywać wystarczy spojrzenie w lustro. W wyniku mechanicznej stymulacji dochodzi do wzrostu poziomy kolagenu i elastyny w naszej skórze , miejscowe otłuszczenia są niwelowane, a zacienienia i obrzęki pod oczami widocznie zmniejszone. Zauważamy efekt zagęszczenia, wzmocnienia i ujędrnienia skóry. Przy tym wszystkim zabieg jest niezwykle przyjemny i relaksujący. Moje klientki są w nim zakochane, a ja dopisuję go do listy ulubieńców!
www.dermiss.pl
mgr kosmetolog Joanna Sroka

EFEKTY PRZED I PO

PRZED

PO

PRZED

PO

Moduł terapeutyczny TR50
Specjalna głowica do zabiegów terapeutycznych. Niezależnie napędzane rolki (patent fi rmy LPG®). Trzy ustawienia dla wysokiej precyzji chwytania tkanki

Moduł do ciała Ergodrive
Wyjątkowa głębokość chwytania tkanek. Niezależnie napędzane rolki (patent fi rmy LPG®). Cztery tryby rotacji rolek (wyszczuplenie, ujędrnienie, modelowanie, wygładzanie)

Moduł do twarzy Lift
Dynamiczna stymulacja komórkowa. Procent zassania tkanki dobrany do każdego rodzaju skóry. Trzy stopnie intensywności pracy.

PRODUKTY TEGO SAMEGO PRODUCENTA