HARMONY XL PRO

MOTUS AX
14 grudnia 2016
HARMONY REJUVE
14 grudnia 2016
MATERIAŁY VIDEO
O PRODUKCIE
Harmony PRO - platforma laserowa najnowszej generacji, to produkt izraelskiej firmy Alma Lasers. Obsługuje różne typy zaawansowanych technologii laserowych i innych źródeł światła. Harmony PRO oferuje rozwiązanie na większość problemów estetycznych i dermatologicznych.

To wszechstronne narzędzie, które umożliwia łączenie różnych typów laserów i technologii podczas jednej procedury zabiegowej. Techniki łączone zdecydowanie zwiększają skuteczność zabiegów. Platforma Harmony PRO to korzyść z doboru odpowiedniego lasera dostosowanego do problemu pacjenta.
TECHNOLOGIA
Multiaplikacyjna platforma laserowa najnowszej generacji. Obsługuje różne typy laserów i innych źródeł światła takich jak: laser Er: YAG 2940 nm, Er: Glass 1540 nm, Q-Switch 1064nm i 532 nm, Nd:YAG 1064 nm, światło podczerwone NIR, IPL, UV, LED, ultradźwięki Impact i Dye Vl.

To użytkownik komponuje urządzenie dostosowane do potrzeb swoich pacjentów i charakteru swojej działalności, wybierając spośród ponad 30 głowic. Harmony XL PRO dzięki możliwości rozbudowy rozwija się wraz z naszą działalnością.

Dzięki temu urządzenie się nie starzeje, a nasza oferta jest zawsze aktualna. To szczególnie ważne na szybko rozwijającym się rynku medycyny estetycznej.

Wprowadzenie kolejnej technologii na Harmony XL PRO jest korzystniejsze finansowo, aniżeli zakup wolnostojącego odpowiednika.

 • SYSTEM MULTIAPLIKACYJNY
 • PONAD 65 WSKAZAŃ POTWIERDZONYCH CERTYFIKATEM FDA
 • MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY URZĄDZENIA W CZASIE
 • KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE DO PACJENTA
 • MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA TECHNOLOGII DLA MAKSYMALIZACJI EFEKTÓW
 • SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA LICZNYMI BADANIAMI KLINICZNYMI

WSKAZANIA
Harmony XL PRO ma ponad 65 wskazań potwierdzonych certyfi katem FDA. Do najważniejszych należą:

 • Resurfacing skóry: redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów
 • Zmiany pigmentacyjne
 • Melasma
 • Zmiany naczyniowe
 • Lifting skóry
 • Epilacja
 • Leczenie grzybicy paznokci
 • Trądzik
 • Łuszczyca i bielactwo
OKIEM EKSPERTA
dr Łukasz Duda-Barcik
Platformą Alma Harmony możemy skutecznie usunąć naczynka na twarzy oraz poszerzone drobne naczynka krwionośne na nogach, potocznie zwane pajączkami naczyniowymi. Natomiast nie usuniemy grubych naczyń żylnych tzw. żylaków. Zabieg jest prosty i trwa chwilę. Może być odrobinę bolesny w momencie emitowania wiązki lasera. Na szczęście odczuwalne jest to zaledwie przez kilka sekund, a efekt jest spektakularny, więc warto spróbować. Bezpośrednio po zabiegu nie wolno wystawiać leczonych okolic na słońce.
www.klinikadrduda.pl
dr Łukasz Duda-Barcik
dr n. med. Tomasz Hamera
Urządzenie ALMA to doskonałe uzupełnienie spektrum wykonywanych przeze mnie zabiegów z zakresu flebologii i medycyny estetycznej. Laser Nd:Yag 1064 nm to złoty standard do zamykania drobnych naczynek żylnych, których nie można zamknąć innymi zabiegami takimi jak np.: skleroterapia czy miniflebektomia, a które często są przyczyną zgłoszenia się pacjenta do gabinetu. Z kolei głowica DVL pozwala mi nie tylko na bezpieczne zamykanie naczyń na twarzy, ale również na fotoodmładzanie skóry, likwidację uciążliwych przebarwień czy rumienia.
www.drhamera.pl
dr n. med. Tomasz Hamera
Kamila Białek-Galas
Dla pacjentów Sublimed Kraków, wybraliśmy Alma Harmony XL PRO. To wszechstronne urządzenie umożliwia wykonywanie zabiegów „skrojonych na miarę”, z myślą o indywidualnych potrzebach naszych pacjentów. Zastosowanie technik łączonych z użyciem głowic laserowych o różnych parametrach umożliwia skuteczne i kompleksowe leczenie. Bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów oraz skuteczność podparta licznymi badaniami klinicznymi i prestiżowymi certyfikatami to zalety, dla których zdecydowaliśmy się na wybór Alma Harmony XL PRO z pośród wielu.
www.sublimed.pl
Kamila Białek-Galas
dr Jakub Sazanów-Lubelski
Zmiany naczyniowe, tzw. naczynka na twarzy czy nogach to, wymagający problem estetyczny, a pacjenci którzy do mnie trafiają, skarżą się na bezsilność wobec problemu. Znamy i posiadamy w swojej klinice doskonałe rozwiązanie. Platforma Harmony z szerokim wyborem głowic zabiegowych, pozwala dopasować charakter zabiegu do indywidualnego problemu skóry. Oprócz wyjątkowo skutecznego zabiegu zamykania naczyń, mamy możliwość zadziałać również na inne problemy dermatologiczne.
www.skin-laser.pl
dr Jakub Sazanów-Lubelski
dr n. med. Igor Michajłowski
Laser Harmony XL ClearLift (Pixel Q-Switch)
W dzisiejszych czasach dla wielu pacjentów liczy się nie tylko krótki czas zabiegu, ale też niewielki okres rekonwalescencji. Laser Harmony XL ClearLift (Pixel Q-Switch) zapewnia, że będzie on skrócony do minimum. Dzięki temu po krótkim zabiegu, który jest bezbolesny i przeprowadzany bez znieczulenia, zmarszczki zostają zredukowane, a kolagen zregenerowany, co pozwala na walkę ze starzeniem się skóry i przedłużenie jej witalności.
Laser Harmony XL Er:YAG
Ten laser frakcyjny używany jest w likwidacji zmarszczek oraz blizn, ale przede wszystkim przy odmładzaniu skóry. Łączy bowiem skuteczność z szybką regeneracją i szybkim gojeniem się ranek powstałych po zabiegu. Jak wszystkie lasery serii Harmony jest też całkowicie bezpieczny dla pacjenta. Najczęściej usuwa się nim blizny potrądzikowe, blizny pourazowe, rozstępy, ale według mnie nieodzowny jest też przy odmładzaniu skóry.
Laser Harmony XL Er:YAG iPixel
Laser ten cieszy się sporym zainteresowaniem pacjentów, którzy cenią sobie bezbolesność przeprowadzania nim zabiegu. Często bowiem możemy przeczytać o tym, że zabieg jest bezbolesny, a potem dowiadujemy się, że był przeprowadzany przy miejscowym znieczuleniu. W tym przypadku nie jest ono potrzebne. Laser pozwala na usunięcie blizn pourazowych, wykonuje się nim resurfacing skóry, terapię rozstępów oraz peelingi laserowe.
Laser Harmony XL Dye-VL
Dzięki temu można wykonać wiele zabiegów medycyny estetycznej, między innymi usunąć rumień oraz przebarwienia Łączy ze sobą możliwości światła laserowego oraz IPL, co przekłada się na krótki czas ekspozycji wysokiej energii. To z kolei gwarantuje na skuteczność oraz zmniejszenie ryzyko, czyli te cechy, które są najbardziej pożądane zarówno przez pacjentów, jak i lekarzy.
Clinica Cosmetologica
dr n. med. Igor Michajłowski - specjalista dermatolog, ekspert medycyny estetycznej
Milena Nalbandian
Harmony XL Pro to urządzenie, pozwalające na wykonywanie różnorodnych zabiegów laserowych. Laser Harmony wykorzystujemy najczęściej przy takich problemach, jak zabiegi anti—aging, ale też trądzik różowaty, czy przebarwienia. Tak szerokie spektrum zabiegów to efekt zastosowania w urządzeniu mechanizmu, pozwalającego na wymianę głowic lasera.
Clinica Cosmetologica
Milena Nalbandian, kosmetolog Clinica Cosmetologica
dr n. med. Dominika Paradowska
Jesień zbliża się wielkimi krokami i jest to idealny moment, aby poddać się zabiegom laserowym. Wielofunkcyjna platforma Alma Harmony XL Pro to najnowocześniejszy, skuteczny i bezpieczny system laserowy na świecie. Dzięki zastosowaniu wielu wymiennych głowic, możliwe jest wykonanie szerokiego zakresu zabiegów – od usuwania przebarwień, blizn, rozstępów, tatuaży, przez zamykanie naczynek, po leczenie trądziku i odmładzanie skóry.
www.drparadowska.pl
Dr n. med. Dominika Paradowska
Dr n. med. Joanna Jędrys
Jako chirurg plastyczny oferuję Pacjentom szereg radykalnych, jednocześnie bardzo inwazyjnych zabiegów. Nie każdy jednak może poddać się leczeniu, które wymaga długiej rekonwalescencji. Świetnym narzędziem okazała się Alma Harmony XL pro, która umożliwia wykonanie wielu zabiegów, bez konieczności długotrwałego gojenia. W Centrum Medycznym Dbaj o Piersi w Krakowie wykorzystuję głowicę Dye-VL do usuwania rumienia oraz przebarwień. Zabieg „lunchowy” cieszy się dużym powodzeniem wśród Pacjentek ceniących dobry wygląd i własny czas.
www.dbajopiersi.pl
Dr n. med. Joanna Jędrys
Dr Marcin Noweta - lek. med. estetycznej, dermatolog, wenerolog
Po wakacjach wielu pacjentów, przede wszystkim kobiet, zgłasza się do mnie z problemem przebarwień skóry. W takich przypadkach zalecam najczęściej zabiegi laserowe Harmony XL Pro – Clear Lift i DYE-VL, które w mojej ocenie są najskuteczniejszą metodą walki z tym problemem. Terapia jest całkowicie bezpieczna i praktycznie bezbolesna. Zalecane są 2-3 serie zabiegów, jednak już po pierwszym z nich widać znaczną poprawę. Jedynym obowiązkiem jest ścisła fotoprotekcja przez okres miesiąca po leczeniu.
www.noageclinic.pl
Dr Marcin Noweta - lek. med. estetycznej, dermatolog, wenerolog
Lek. med. Mariusz Strupiechowski - lekarz specjalista angiolog chorób wewnętrznych
Do zmian pigmentacyjnych dochodzi najczęściej w efekcie działania słońca. Przebarwienia wtedy pojawiają się na twarzy, szyi i dekolcie. Wybór metod do walki z tą przypadłością jest wiele, ale jako lekarz wybieram zabieg Dye-VL, który wykonuję urządzeniem Harmony. Technologia emituje światło, co powoduje likwidacje barwnika. Zabieg musi być wykonany w serii od 4 do 6 zabiegów. Wielką zaletą tego zabiegu jest natychmiastowy powrót do codziennego życia.
www.lubna.pl
Lek. med. Mariusz Strupiechowski - lekarz specjalista angiolog chorób wewnętrznych
dr IDA YURTSEVER lekarz medycyny estetycznej, dermatolog
To multiaplikacyjna platforma laserowa, stanowiąca odpowiedź na większość problemów estetycznych i dermatologicznych Naszych Pacjentów. Szerokie możliwości terapeutyczne obejmują zarówno bezinwazyjne, „lunchowe” zabiegi odmładzające jak i intensywne terapie leczenia blizn, rozstępów, rumienia czy zaburzeń pigmentacyjnych. Najwyższa skuteczność, pełne bezpieczeństwo, krótki czas rekonwalescencji to niepodważalne atuty Platformy Alma Harmony.
www.spireclinic.pl
dr IDA YURTSEVER lekarz medycyny estetycznej, dermatolog
Marcin Kolada chirurg, lekarz medycyny estetycznej
Platforma Alma Harmony XL PRO to wszechstronne urządzenie, które umożliwia wykonywanie zabiegów z myślą o indywidualnych potrzebach każdego z pacjentów. Zastosowanie technik łączonych z użyciem głowic laserowych o różnych parametrach umożliwia skuteczne i kompleksowe leczenie. Oprócz wyjątkowo skutecznego zabiegu zamykania naczyń mamy możliwość zadziałać również na inne problemy dermatologiczne i estetyczne. W naszej Klinice KolMedica pracujemy na głowicach iPixel, Nd:YAG 1064,Dye VL, SHR Pro . Najbardziej pacjentki chwalą sobie zabiegi z medycyny estetycznej peeling laserowy, resurfacing, redukcja blizn i rozstępów. Mamy również sporo pacjentek z przebarwieniami. W tym wypadku mamy głowicę Harmony Dye-VL. Laser emituje światło, które termicznie działa na komórki zawierające barwnik i niszczy je. Zmiana po zabiegu ciemnieje i następnie złuszcza się. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Alma Harmony XL Pro to wspaniałe urządzenie ,które umożliwia wykonanie wielu zabiegów, bez konieczności długotrwałego gojenia.

EFEKTY PRZED I PO

PRZED

PO

PRZED

PO

ClearLift 1064 nm
Q-Switch Nd:YAG 1064/532

Usuwanie tatuaży i makijaży permanentnych, lifting i przebudowa skóry, zmiany pigmentacyjne, melasma, nieablacyjny resurfacing skóry.

iPixel Er:YAG 2940 nm
Ablacyjny resurfacing skóry, odmładzanie rozstepy, blizny.

Dye VL 500-600 nm
Zmiany naczyniowe i pigmentacyjne, fotoodmładzanie.

Nd:YAG 1064
Zamykanie naczyń głębokich, usuwanie owłosienia przy ciemnych fototypach, leczenie grzybicy paznokci.

Near Infrared Light NIR
Technologia bliskiej podczerwieni do liftingu termicznego skóry twarzy i ciała, głowica NIR BODY wyposażona w chłodzenie kontaktowe.

Clear Skin 1540 nm
Nieablacyjny resurfacing skóry, leczenie aktywnego trądziku, emisja lasera z zassaniem.

SHR PRO 650-950 nm
Usuwanie owłosienia, głowica z chłodzeniem kontaktowym, wielkość soczewki 6,4 cm2..

Dye VL F 500 – 600 nm
Leczenie grzybicy paznokci, wielkość soczewski 1 cm2.

Acne Pro 420-950 nm
Leczenie aktywnego trądziku, wielkość soczewki 6,4 cm2.

High Power UV – 300-380 nm
Leczenie łuszczycy i bielactwa, wielkość soczewki 6,4 cm2.

LED – światło żółte
Łagodzenie stanów zapalnych, stymulowanie procesu gojenia.

IMPACT – TECHNOLOGIA przezskórneGO
dostarczaniA substancji odżywczych

Wysoka skuteczność w redukcji blizn i rozstępów.