GENEO

SURGEN
14 grudnia 2016
PICOSURE
14 grudnia 2016
O PRODUKCIE
Inspiracją do stworzenia Geneo™ były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Symulując takie działanie, Geneo™ wywołuje w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, w wyniku której tlen wysyłany jest do obszaru zabiegowego. Jednocześnie, Geneo™ złuszcza skórę, tworząc idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.
TECHNOLOGIA
GeneO™ to przełomowa technologia Microbubble Energy 3 w 1, która oferuje kompletną pielęgnację skóry, w tym: złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry, wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. W technologii wykorzystywane są opatentowane kapsułki: NeoRevive i NeoBright oraz żel zabiegowy. Wzajemne oddziaływanie na siebie kapsułki i żelu zabiegowego powoduje wytwarzanie na skórze niezliczonej ilości mikropęcherzyków zawierających CO2, które zmniejszają powinowactwo hemoglobiny do tlenu, uwalniając go do tkanek i natychmiast dotleniając skórę. Kapsułka NeoRevive - odmłodzenie skóry: redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry, zmniejszenie porów, poprawa gęstości i odżywienie skóry, zdrowszy i bardziej promienny wygląd Kapsułka NeoBright – rozjaśnienie i odżywienie skóry, rozświetlenie i promienny wygląd skóry, naturalne dotlenienie i nawilżenie skóry, wyrównanie kolorytu, poprawa gęstości i odżywienie skóry

 • DO WSZYSTKICH RODZAJÓW SKÓRY
 • WYKORZYSTUJE NATURALNE MECHANIZMY ORGANIZMU TZW. „EFEKT BOHRA”
 • FORMUŁA BOGATA W SKŁADNIKI ODŻYWCZE
 • JEDNORAZOWE STERYLNE KOŃCÓWKI
WSKAZANIA
 • Odmładzanie
 • Rozświetlenie
 • Trądzik
 • Przebarwienia
 • Nawilżenie
 • Wyrównanie kolorytu skóry
 • Poprawa struktury skóry
 • Złuszczenie zrogowaciałego naskórka
OKIEM EKSPERTA
Mgr Sabina Pinda
Terapia skojarzona zabiegu Geneo z falą radiową pozwala na osiągnięcie intensywnego efektu liftingu i odżywienia skóry, już podczas jednego zabiegu. Falą radiową podgrzewamy uprzednio tkanki skóry właściwej powodując obkurczenie włókien kolagenowych. W rezultacie komórki skóry rozpoczynają produkcję nowego kolagenu i pobudzają skórę do lepszego przyjmowania składników aktywnych zawartych w zastosowanych preparatach. Wykonując bezpośrednio po tym zabieg Geneo, mamy pewność, że będzie on jeszcze skuteczniejszy. Zabieg Geneo wykorzystuje naturalne mechanizmy biologiczne . Daje 3 efekty pielęgnacyjne: dotlenia skórę, złuszcza jej zrogowaciały naskórek oraz ją rewitalizuje. Seria 3 do 4 zabiegów pozwala osiągnąć spektakularne efekty w krótkim czasie.
Facebook Mediestetica
mgr kosmetolog Sabina Pinda
Katarzyna Miszewska
Geneo™ to jeden z moich ulubionych zabiegów. Jego efekty widać bezpośrednio po zabiegu, skóra od razu jest rozjaśniona i napięta. Geneo™ sprawdza się świetnie jako zabieg bankietowy np. w okresie karnawału, kiedy zależy nam szybkim odświeżeniu skóry. Dodatkowo zabieg zwiększa metabolizm i natlenienie skóry co stwarza idealne środowisko do wchłaniania składników odżywczych także po zabiegu. Łączenie Geneo™ z innymi zabiegami pielęgnacyjnym podczas jednej sesji zabiegowej lub stosowanie kosmetyków do pielęgnacji domowej potęguje jego pozytywne efekty.
Pracownia Wdzięku i Urody
Katarzyna Miszewska, kosmetolog, właściciel salonu

EFEKTY PRZED I PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO