LPG ALLIANCE

Innowacje LNE dla Alliance
5 kwietnia 2017
Technogym na targach FIBO 2017 w Kolonii
11 kwietnia 2017

KATEGORIA: SMUKŁE CIAŁO

MATERIAŁY VIDEO
O PRODUKCIE
Nowy wymiar endermologie® LPG – FIGHT FOR NATURAL BEAUTY

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent endermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu (30 minut) oraz ilość powtórzeń zabiegu.

Alliance® i Alliance LAB® wyposażone są w kompatybilne tablety pozwalające w pełni kontrolować proces terapeutyczny od wprowadzenia danych pacjenta, poprzez wykonanie zdjęć obszarów zabiegowych, przeprowadzenie diagnozy oraz ustawienie trybu leczenia. Nowy sensor identyfikacji skóry wykorzystany w urządzeniach pozwala dodatkowo dopasować zabieg do każdego rodzaju tkanki respektując naturalne parametry ciała pacjenta.

Rekomendowana cena pojedynczego zabiegu - 300 zł

Nowe akcesoria - TABLET

  Pozwala w pełni kontrolować proces terapeutyczny, w tym:
 • wprowadzenie danych pacjenta,
 • diagnoza tkanki w obszarach zabiegowych,
 • przygotowanie protokołów zabiegowych,
 • ustawienia trybu leczenia.

TECHNOLOGIA
INNOWACYJNA GŁOWICA ZABIEGOWA - NOWY PATENT

Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy zróżnicowane ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącemu zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co wpływa na odczucia zabiegowe.
Nowy patent gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg, jednocześnie oddziałujący na 3 aspekty: wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu, trudnego do usunięcia.

SENSOR IDENTYFIKACJI SKÓRY

Nowy patent Alliance posiada unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI), umożliwiający przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym, precyzyjnym dostosowywaniu się do jakości tkanki, jej delikatności, włóknistości, braku elastyczności itp. Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu i możliwość dopasowania do różnych problemów terapeutycznych.

 • ENDERMOLOGIE® OTRZYMAŁO PIERWSZY CERTYFIKAT FDA POTWIERDZAJĄCY SKUTECZNOŚĆ W WALCE Z CELLULITEM
 • SKUTECZNOŚĆ ENDERMOLOGIE® POTWIERDZA PONAD 110 BADAŃ KLINICZNYCH
 • GLOBALNA MARKA OBECNA W PONAD 100 KRAJACH NA ŚWIECIE
 • GOTOWE PROGRAMY ZABIEGOWE TZW. „TRENER WIRTUALNY” STWORZONE NA PODSTAWIE 30 LAT DOŚWIADCZEŃ FIRMY

WSKAZANIA
 • Redukcja cellulitu
 • Odmładzanie
 • Wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
 • Utrata jędrności skóry całego ciała
 • Działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów

POTWIERDZONE BADANIAMI:

 • Ujedrnienie 71%*
 • Wcięcie w talii -5,2 CM*
 • Wygładzenie cellulitu 67%*

 • PEŁNA SKUTECZNOŚĆ I SZYBKIE REZULTATY JUŻ PO 3. SESJI ZABIEGOWEJ
  *Badanie endermologie® Dermscan z 2016 r.:
OKIEM EKSPERTA
W naszych klinikach szczególną wagę przykładamy do zbudowania portfolio zabiegów na ciało, które będą nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne i zweryfikowane pod kątem medycznym. Dlatego też technologia Endermologie od dawna jest jednym z naszych sztandarowych zabiegów zarówno w Klinice Miracki jak i w rozwijającej się sieci klinik Angel Factory. Endermologie LPG to bez wątpienia najpopularniejszy i najbardziej rozpoznawalny zabieg skutecznie, całkowicie naturalnie i bezboleśnie eliminujący tkankę tłuszczową oraz wspierający modelowanie sylwetki i ujędrnianie skóry. Teraz ten estetyczny „evergreen” zyskał zupełnie nowe oblicze. Mając taką możliwość - bez wahania zdecydowaliśmy, że to właśnie nasze marki: Klinika Miracki oraz Angel Factory będą tymi, w których odbędzie się ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance. Jako pierwsi w Polsce mogliśmy przekonać się o niezwykłych atutach tych zabiegów - efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania - Pacjenci, którzy już skorzystali z nowej technologii błyskawicznie zauważają rezultaty i nie kryją zachwytu Endermologie LPG Alliance. Jako doświadczony lekarz medycyny estetycznej mogę bez ryzyka powiedzieć, że jesteśmy świadkami narodzin wielkiego przeboju w medycynie estetycznej.
www.klinikamiracki.pl
dr Krzysztof Miracki
Wiele moich pacjentek dąży do poprawy swojej sylwetki jednak walka z cellulitem, utratą jędrności skóry czy nadmiernie gromadzonym się tłuszczem jest bardzo trudna. Potrzebna jest pomoc eksperta i w tym wypadku bez wątpienia polecam najnowszy patent Endermology LPG Alliance. To przełom w silnej lecz bezbolesnej stymulacji tkanek, najbardziej efektywny zabieg wygładzający cellulit, ujędrniający i wyszczuplający sylwetkę, co ważne jedyny w pełni bezpieczny dla kobiet w ciąży. Terapia ma również zastosowanie medyczne, które wykorzystujemy w rehabilitacji, leczeniu obrzęków oraz przy zabiegach liposukcji. Endermology LPG Alliance Zdecydowanie wygrywa walkę o naturalne piękno.
www.pcc.torun.pl
lek. med. Magdalena Kędzia
Wiele moich pacjentek walczy bezskutecznie z cellulitem, lokalną otyłością czy utratą jędrności skóry. W takiej sytuacji rekomenduję zabiegi endermologie najnowszym urządzeniem marki LPG. Alliance oddziałuje w trzech wymiarach: redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i ujędrnia skórę, stymulując naturalny kolagen, elastynę i kwas hialuronowy. Zabiegi Alliance polecam również ze względu na całkowitą naturalność i bezpieczeństwo zabiegów. Można je stosować również u kobiet w ciąży.
www.klinikarevital.pl
dr Małgorzata Krukowska
Najnowsze urządzenie do endermologii marki LPG Alliance wprowadza zabiegi endermologii w nowy wymiar stymulacji tkanki. Innowacyjna głowica zapewnia jednoczesne potrójne działanie podczas zabiegu: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry. Satysfakcjonujące efekty widoczne są już po trzech zabiegach. Co więcej, pacjent podczas zabiegu nie czuje bólu i dyskomfortu, a raczej przyjemny i relaksujący masaż. Bardzo ważny jest też fakt, że z najnowszej endermologii mogą korzystać kobiety w ciąży. Prawidłowo wykonany zabieg endermologie® jest: bezbolesny, bezpieczny, a przede wszystkim maksymalnie skuteczny.
www.royalclinic.pl
dr Monika Kukulska
Nowe urządzenie ALLIANCE pozwala pogłębić zabieg endermologie nawet o 50%, jednocześnie zachowując większe bezpieczeństwo dla skóry. Tym, co wyróżnia tę technologię to nowe głowice i moduły, których większa precyzja bezpośrednio wpływa na przyspieszenie efektów zabiegu. Jest to najlepszy dostępny obecnie sprzęt redukujący cellulit, ujędrniający skórę, wspomagający leczenie blizn i zmniejszanie obrzęków.
www.osteomed.krakow.pl
dr hab.n.med Aleksandra Szlachcic
Endermologie® Alliance to innowacyjny i najnowszy patent marki LPG służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rekomenduję terapię endermologie® Alliance pacjentom, którym zależy na wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki, poprawie jędrności skóry na różnych obszarach, redukcji cellulitu, jako działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów oraz w odmładzaniu skóry w obrębie twarzy i szyi poprzez aktywację wzrostu produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego (unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance).
www.blocherclinic.pl
dr Dariusz Blocher
Pacjentom naszej kliniki pomagamy w szybkim i skutecznym wymodelowaniu sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej w sposób nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny. Terapia endermologie® LPG Alliance zapewnia jednoczesną redukcję tkanki tłuszczowej, likwidację cellulitu i ujędrnienie skóry. Dzięki opatentowanym głowicom jesteśmy w stanie działać na głębszych niż dotychczas warstwach tkanki. Pozwala nam to na uzyskanie trzykrotnie lepszych rezultatów w krótszym czasie. Endermologie® LPG Alliance to najefektywniejszy zabieg wyszczuplający, którego działanie potwierdzone jest badaniami klinicznymi oraz opiniami pacjentów.
www.laguel.pl
lek. med. Robert Chmielewski
Terapia Endermologie LPG Alliance stymuluje do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego powodując ujędrnianie skóry, redukcję cellulitu oraz tkanki tłuszczowej. Zakres wykonywanych zabiegów obejmuje okolice twarzy i ciała. Te bezinwazyjne zabiegi pozwalają uzyskać długotrwałe rezultaty oraz dają fantastyczne efekty moim pacjentom. Skuteczność zabiegów została potwierdzona w wielu badaniach naukowych.
www.allmedica.pl
Lek. Med. Katarzyna Król-Jędraga
Najnowsza endermologie LPG Alliance to prawdziwy hit 2017 r. Innowacyjna głowica zabiegowa do ciała umożliwia uzyskanie widocznych efektów wyszczuplenia, ujędrnienia oraz wygładzenia cellulitu już po 3 zabiegach. Bezcenne jest także zadowolenie pacjentów z zabiegów na twarz, gdzie uzyskujemy efekt wygładzenia, rozświetlenia i zagęszczenia skóry. Alliance to komfort dla operatora i dla pacjenta.
www.excellenceplace.pl
Lek. med. Edyta Pankowska-Pryt
Dwadzieścia lat doświadczenia w pracy kosmetologia pozwoliło mi na zetknięcie się z wieloma technologiami w pielęgnacji urody. Od pewnego czasu mam możliwość pracować z Endermologią Alliance, która według mnie daje możliwość wydobycia najlepszych efektów w walce z upływającym czasem przy zachowaniu całkowitej bezinwazyjności. Zabieg endermolift wyraźnie rozświetla, modeluje i ujędrnia skórę twarzy, a możliwości urządzenia w widoczny sposób wzmacniają efektywność zabiegów pielęgnacyjnych. W pogoni za upragnionym pięknem, można z dzisiejszym portfolio zabiegowym "stracić głowę", dlatego obydwiema rękoma - tak ważnymi w pracy kosmetologa podpisuję się pod hasłem " fight for natural beauty". To motto przyświeca mi stale w codziennej pracy i powiem więcej, z technologią Alliance powalczę o naturalność jeszcze mocniej.
www.ego-kosmetyka.pl
kosmetolog, właściciel kliniki EGO MED SPA Magdalena Szczepaniak-Zawicka

EFEKTY PRZED I PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

Alliance 50
Intensywna i precyzyjna stymulacja,
dostosowana do każdego rodzaju skóry,
do mniejszych obszarów

Alliance 80
Dopasowuje się do każdego rodzaju tkanki,
optymalizuje intensywność terapii,
do większych obszarów

Motorized TR30
Do małych i trudno dostępnych
obszarów zabiegowych

Ergolift
Moduł do twarzy i zmian typu
małe blizny, dynamiczne stymuluje
komórki skóry

PRODUKTY TEGO SAMEGO PRODUCENTA