14-DAY LPG® EXPRESS SLIMMING CONCENTRATE

14-DAY LPG® EXPRESS RADIANCE & ANTI-AGING CONCENTRATE
27 czerwca 2018
14-DAY EXPRESS ORGANIC SLIMMING TEA
27 czerwca 2018

14-DAY LPG® EXPRESS SLIMMING CONCENTRATE

DZIAŁANIE
Produkt Concentré Minceur* Express J14, opracowany przez ekspertów LPG, bazuje na formule współdziałania wyciągu z 5 roślin, wzbogaconej o kofeinę i L-karnitynę.

Orzech kola wspomaga spalanie tłuszczu uwalnianego przez CELLU M6®* w wyniku działania programu endermologie®. Jesion i czarny bez stymulują procesy eliminacji zbędnych substancji z organizmu. Czarna porzeczka wspomaga kontrolowanie wagi, a zielona herbata przyczynia się do przyspieszenia metabolizmu i utleniania tkanki tłuszczowej.

*Badanie Profesora Lafontan, Obesity facts 2011, opatentowana technologia zabiegowa uwalniania Mécano-Stimulation™ CELLU M6®.
AKTYWNE SKŁADNIKI
Wyciąg z czarnej porzeczki, jesionu, orzecha kola, czarnego bzu i zielonej herbaty oraz l-karnityna i kofeina
INFORMACJE DODATKOWE
Jedna dawka dziennie, rozpuszczona bądź nie. Dobrze wstrząsnąć i otworzyć dawkę poprzez pojedyncze naciśnięcie jej palcem, unikając w ten sposób ewentualnego skaleczenia się.

Nie spożywać między posiłkami. Produkt nieodpowiedni dla dzieci, osób starszych, jak również kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Zaleca się przechowywanie dawek w pojedynczych, szczelnych plastikowych opakowaniach. Produkt Concentré Minceur* Express J14 jest praktyczny i prosty w użyciu, a dzięki jego kieszonkowej formie możemy zabrać go ze sobą gdziekolwiek chcemy. Wrażenia smakowe (smak pomarańczy/gruszki)

W opakowaniu znajduje się 14 dawek po 10 ml